IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Сите заедно, сите за едно
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Сите заедно, сите за едно

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 45678 716>
Автор
Порака
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 105588
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Октомври.2007 во 11:27
Sto???????????????
Fufo....aman !!!
Komsijata moj ...
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 105588
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Октомври.2007 во 11:27
Sto zboris Nenuska?
Stvarno e ova!!!
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 105588
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Октомври.2007 во 11:28
Sto li se slucuva okolu nas...sto se ovie tragedii!!!!
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
Nenuska Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1652
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Nenuska Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Октомври.2007 во 11:28
Val sega doznav i jas
Кон врв
T-E-T-E Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3802
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај T-E-T-E Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Октомври.2007 во 11:29
Originally posted by Nenuska Nenuska напиша:

Ljupco Nikolovski FUFO
pa eden e FUFO
steta...nego licno go znaev...bese covek so zdrav humor...i pameten...samo ne svaten od okolinataтага
Кон врв
Nenuska Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1652
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Nenuska Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Октомври.2007 во 11:30
Tete i kockar bese
Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 105588
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Октомври.2007 во 11:31
Boze mili,
Kakov den li e ovoj deneshniov!!!
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
T-E-T-E Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3802
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај T-E-T-E Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Октомври.2007 во 11:32
Originally posted by Nenuska Nenuska напиша:

Tete i kockar bese
sekoj ima po nekoj prorok...ama toj kockase zaraboteni svoji pari..
Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 105588
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Октомври.2007 во 11:34
Do skoro bevme komsii....eden kat ne delese...ne bese los covek
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
T-E-T-E Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3802
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај T-E-T-E Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Октомври.2007 во 11:42
Originally posted by Valerija Valerija напиша:

Do skoro bevme komsii....eden kat ne delese...ne bese los covek
edna godina zaedno bevme na odmor...ma uopste ne bese los...samo sepak si prozivea..mada IMASE VREME..NE BESE STAR....Tose po vise me boli...mladosta negova ja zalam...ne ja prozivea..
Кон врв
Lilija7 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8994
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lilija7 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Октомври.2007 во 11:45

леле не можам уште да се повратам од шокот...многу жално.....не можам да коментирам:(



Изменето од Lilija7 - 16.Октомври.2007 во 12:16
ЧОВЕЧКИОТ МОЗОК Е КАКО ПАДОБРАН, ТРЕБА ДА БИДЕ ОТВОРЕН ЗА ДА МОЖЕ ДА ФУНКЦИОНИРА.
Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 105588
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Октомври.2007 во 11:51
Niti solzi vo nas,niti zborovi za komentiranje..
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
DJAKONDO Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Султанот на Феникс

Регистриран: 28.Март.2006
Статус: Офлајн
Поени: 15052
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DJAKONDO Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Октомври.2007 во 12:23

Владата објави ден на жалост во Македонија

Скопје /16/10/ 10:46

Ден на жалост по повод трагичната смрт на најпознатиот македонски пејач Тоше Проески Владата ќе го прогласи утрешниот ден -среда 17 октомври.

Ова за Макфакс го соопшти Владиниот портпарол Ивица Боцевски, додавајќи дека македонската Влада добила официјална потврда за веста што ја потресе целата македонска јавност.

Истовремено премиерот Никола Груевски ги задолжи министерствата за Надворешни и Внатрешни работи да ги преземат сите неопходни мерки за утврдување на сите детали на трагичниот настан, како и да го организираат транспортот на посмртните останки на Проески.

Владата најави дека на денот на погребот ќе одржи комеморативна седница, а се понуди и да ја организира погребната церемонија.

Премиерот Груевски упати телеграма со сочувство до семејството на Проески./крај/ап

Изјавувам дека ги прочитав условите за користење на форумот и со истите се согласувам и ги прифаќам
s.r. Dzaki

Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 105588
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Октомври.2007 во 12:27
Sto da se kaze,povekje neznam...
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 45678 716>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,313 секунди.