IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Сите заедно, сите за едно
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Сите заедно, сите за едно

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 540541542543544 716>
Автор
Порака
kasper Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јули.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1899
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kasper Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јануари.2008 во 14:01
Originally posted by DJAKONDO DJAKONDO напиша:

Originally posted by kasper kasper напиша:

Zavisi Dzaki kaj ti leta pametot i sto podrazbiras pod poimot "posebni".....
....posebnoto moze  da znaci i sveto,zatoa Te molam,naj drugarski....vnimavaj sto tuku pisuvas na moeto zlato....da ne si gi narusis odnosite so mene......
 
 
nemoj pak sega pogresno da svatis i da moram da Ti objasnuvam sto se podrazbira i pod "odnosi".......голема%20насмевка
 
a be jas zborot posebni go razbiram, ama zborot odnosi ne
.....leleeee....blaze si ti........
.....zar tolku si otiden vise..........
.....najubavata starska bolest,senilnost.........ali ne beri gajle sekoe sabajle ke se budis do nova zena........газење%20од%20смеење
samo vnimavaj koga odis u wc.......
...vo pocetokot moze da gi otkopcas pantalonite,vrsis nuzda ama zaboravas da pustis voda,nisto strasno.....
...gi otkopcuvas pantalonite,pustas voda ama zaboravas da izvrsis nuzda....
...vrsis nuzda,pustas voda ama zaboravas da gi otkopcas pantalonite.......e toa e veke zastrasuvacko,preminuvas vo stadium od maz vo mocko.............
....aj sega ISKRENO pronajdi se....ne mora da ni kazuvas nisto..........газење%20од%20смеењегазење%20од%20смеење
da se gresi e covecki.....!!!!
Кон врв
DJAKONDO Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Султанот на Феникс

Регистриран: 28.Март.2006
Статус: Офлајн
Поени: 15052
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DJAKONDO Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јануари.2008 во 14:05
Originally posted by kasper kasper напиша:

Originally posted by DJAKONDO DJAKONDO напиша:

Originally posted by kasper kasper напиша:

Zavisi Dzaki kaj ti leta pametot i sto podrazbiras pod poimot "posebni".....
....posebnoto moze  da znaci i sveto,zatoa Te molam,naj drugarski....vnimavaj sto tuku pisuvas na moeto zlato....da ne si gi narusis odnosite so mene......
 
 
nemoj pak sega pogresno da svatis i da moram da Ti objasnuvam sto se podrazbira i pod "odnosi".......голема%20насмевка
 
a be jas zborot posebni go razbiram, ama zborot odnosi ne
.....leleeee....blaze si ti........
.....zar tolku si otiden vise..........
.....najubavata starska bolest,senilnost.........ali ne beri gajle sekoe sabajle ke se budis do nova zena........газење%20од%20смеење
samo vnimavaj koga odis u wc.......
...vo pocetokot moze da gi otkopcas pantalonite,vrsis nuzda ama zaboravas da pustis voda,nisto strasno.....
...gi otkopcuvas pantalonite,pustas voda ama zaboravas da izvrsis nuzda....
...vrsis nuzda,pustas voda ama zaboravas da gi otkopcas pantalonite.......e toa e veke zastrasuvacko,preminuvas vo stadium od maz vo mocko.............
....aj sega ISKRENO pronajdi se....ne mora da ni kazuvas nisto..........газење%20од%20смеењегазење%20од%20смеење
 
 
kasper ne sum zaboravil deka jas ti go kazav vicot, i toa ti go prativ na LP na kratki crti , za da go sredis ubavo, ama posto ne si ja izvrsi prezemnata obvrska jas go postirav


Изменето од DJAKONDO - 18.Јануари.2008 во 14:06
Изјавувам дека ги прочитав условите за користење на форумот и со истите се согласувам и ги прифаќам
s.r. Dzaki

Кон врв
DJAKONDO Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Султанот на Феникс

Регистриран: 28.Март.2006
Статус: Офлајн
Поени: 15052
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DJAKONDO Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јануари.2008 во 14:07

a vicov mi go kazal tatko mi,

koga?

mozebi si bil roden togas, a mozebi ne

 

 

Изјавувам дека ги прочитав условите за користење на форумот и со истите се согласувам и ги прифаќам
s.r. Dzaki

Кон врв
kasper Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јули.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1899
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kasper Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јануари.2008 во 14:09
Toa be Djaki.........pametniot zapisuva........
 
ne se sekavam dali vicot e od tebe ama ko stvoren e za tebe,neli?????
 
....sega moram da zaminam....prijaten den na site......i nemoj da zaboravite deka Djaki site ve saka..........големо%20гушкање
da se gresi e covecki.....!!!!
Кон врв
DJAKONDO Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Султанот на Феникс

Регистриран: 28.Март.2006
Статус: Офлајн
Поени: 15052
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DJAKONDO Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јануари.2008 во 14:10
Originally posted by kasper kasper напиша:

Toa be Djaki.........pametniot zapisuva........
 
ne se sekavam dali vicot e od tebe ama ko stvoren e za tebe,neli?????
 
....sega moram da zaminam....prijaten den na site......i nemoj da zaboravite deka Djaki site ve saka..........големо%20гушкање
 
nema vicevi stvoreni za mene, ima samo stvoreni od mene
Изјавувам дека ги прочитав условите за користење на форумот и со истите се согласувам и ги прифаќам
s.r. Dzaki

Кон врв
kasper Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јули.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1899
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kasper Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јануари.2008 во 14:11
Originally posted by DJAKONDO DJAKONDO напиша:

a vicov mi go kazal tatko mi,

koga?

mozebi si bil roden togas, a mozebi ne

 

 

...nema ljutis......pozdrav
da se gresi e covecki.....!!!!
Кон врв
DJAKONDO Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Султанот на Феникс

Регистриран: 28.Март.2006
Статус: Офлајн
Поени: 15052
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DJAKONDO Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јануари.2008 во 14:14

[



Изменето од DJAKONDO - 18.Јануари.2008 во 14:22
Изјавувам дека ги прочитав условите за користење на форумот и со истите се согласувам и ги прифаќам
s.r. Dzaki

Кон врв
irenka b. Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1128
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај irenka b. Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јануари.2008 во 14:34
si zamina narodotзбунетост
Кон врв
DJAKONDO Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Султанот на Феникс

Регистриран: 28.Март.2006
Статус: Офлајн
Поени: 15052
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DJAKONDO Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јануари.2008 во 14:44
nemaat konekcija
Изјавувам дека ги прочитав условите за користење на форумот и со истите се согласувам и ги прифаќам
s.r. Dzaki

Кон врв
marijana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 26.Јули.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8066
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај marijana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јануари.2008 во 14:55
Originally posted by DJAKONDO DJAKONDO напиша:

nemaat konekcija
 
a be djaki zash mi go izbrka zlatoto?
"recycle your mind"
Кон врв
DJAKONDO Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Султанот на Феникс

Регистриран: 28.Март.2006
Статус: Офлајн
Поени: 15052
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DJAKONDO Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јануари.2008 во 15:00
Originally posted by marijana marijana напиша:

Originally posted by DJAKONDO DJAKONDO напиша:

nemaat konekcija
 
a be djaki zash mi go izbrka zlatoto?
 
 
a be pa ne go izbrkav jas. Toj nikogas ne se zadrzuva podolgo.
 
a zas mene me obvinuvas, pa toj me navreduvase, toj mi se mesase mene kogo smeam da baknuvam, kogo ne.
 
Nikoj nema vlasnistvo nad nikogo na forumov.
Posedovni listi ne se izdavaat na forumov, eve prasaj go Perun, ako ne mi veruvas mene? голема%20насмевка
Изјавувам дека ги прочитав условите за користење на форумот и со истите се согласувам и ги прифаќам
s.r. Dzaki

Кон врв
irenka b. Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1128
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај irenka b. Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јануари.2008 во 15:41
pozdrav do site големо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкање
Кон врв
DJAKONDO Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Султанот на Феникс

Регистриран: 28.Март.2006
Статус: Офлајн
Поени: 15052
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DJAKONDO Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јануари.2008 во 15:42
Originally posted by irenka b. irenka b. напиша:

pozdrav do site големо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкање
 
prijaten vikend, medena големо%20гушкање
Изјавувам дека ги прочитав условите за користење на форумот и со истите се согласувам и ги прифаќам
s.r. Dzaki

Кон врв
...Well... Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...ExtraVagant...

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ...Well... Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јануари.2008 во 15:47
...don Jakuza...ti si...nemam rechi za tebe...aj ti si nebesna svetlina za curive...a se pojavish a svetat...ko lampioni se na elka...koa si  tuka...brao...големо%20гушкање
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 540541542543544 716>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,531 секунди.