IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Спорт > Формула 1 и Мото грандпри
  Активни теми Активни теми RSS - Sinopec Chinese Grand Prix (Shanghai)
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Sinopec Chinese Grand Prix (Shanghai)

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234>
Автор
Порака
martin_mk Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Април.2006
Локација: Canada
Статус: Офлајн
Поени: 200
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај martin_mk Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Октомври.2007 во 16:44
Se molev za cudo...nesto slicno na toa se sluciцрвенеење
Кон врв
MisIcA, Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The first MISS suspended

Регистриран: 01.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1089
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MisIcA, Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Октомври.2007 во 16:47
Originally posted by martin_mk martin_mk напиша:

Se molev za cudo...nesto slicno na toa se sluciцрвенеење
  e se sluci..голема%20насмевка
атеист да бидеш е слично како да си далтонист
а цел живот да пишуваш и зборуваш
за боите...(модератор аџија)
Кон врв
zenmaster Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Interceptor

Регистриран: 05.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4262
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zenmaster Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Октомври.2007 во 17:01
Vasite molbi samo ja napravija slednata trka po interesna , no sigurno nema da go napravat KImi sampion .
Zal mi e ama Hamilton e samipon za ovaa sezona . намигнување
[IMG]http://img148.imageshack.us/img148/4285/xxxpn7.gif">
Кон врв
martin_mk Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Април.2006
Локација: Canada
Статус: Офлајн
Поени: 200
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај martin_mk Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Октомври.2007 во 20:50
Koj go sisha Kimiплазење, Alonso da zeme titula i da im pobegne e toa ke bide nesto...
Кон врв
blackeye Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Body

Регистриран: 24.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4058
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blackeye Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Октомври.2007 во 21:41
Originally posted by martin_mk martin_mk напиша:

Koj go sisha Kimiплазење, Alonso da zeme titula i da im pobegne e toa ke bide nesto...
ne bi davala tolku sigurni pretpostavki da sum na tvoe mestoсреќа
Кон врв
MisIcA, Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The first MISS suspended

Регистриран: 01.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1089
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MisIcA, Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Октомври.2007 во 22:36
Samo da ne zeme Hamilton titula голема%20насмевка
атеист да бидеш е слично како да си далтонист
а цел живот да пишуваш и зборуваш
за боите...(модератор аџија)
Кон врв
martin_mk Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Април.2006
Локација: Canada
Статус: Офлајн
Поени: 200
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај martin_mk Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Октомври.2007 во 08:40
pa ne rekov jas deka SIGURNO toa ke se sluci...samo se nadevam na toa
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Октомври.2007 во 22:25
Хамилтон си поигрува со ѕвездите над него газење%20од%20смеењегазење%20од%20смеење И на крај пак ќе им ја земе титулата газење%20од%20смеењегазење%20од%20смеење
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
martin_mk Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Април.2006
Локација: Canada
Статус: Офлајн
Поени: 200
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај martin_mk Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Октомври.2007 во 02:52
hahahaha, slatko se nasmeav...si podigruva...sigurno
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Октомври.2007 во 12:03
како што кажа коментаторот тука цитирам: Хамилтон како да си пооигрува со неговите противници, таман ќе го стигнат во бодови, тој чудесно повторно им бега за 10-ина па ио повеќе бодови. Мислам, и не мора тој да каже, си се гледа самата ситуација на терен каква голема%20насмевкаголема%20насмевка
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
martin_mk Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Април.2006
Локација: Canada
Статус: Офлајн
Поени: 200
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај martin_mk Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Октомври.2007 во 22:28
...znaci Alonso si podigruvase so Kimi, a posebno so Schumacher..?
Кон врв
nemo84 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Young Modern

Регистриран: 24.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 500
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nemo84 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Октомври.2007 во 10:47
Originally posted by martin_mk martin_mk напиша:

Koj go sisha Kimiплазење, Alonso da zeme titula i da im pobegne e toa ke bide nesto...

Јас го шишам Кимиголема%20насмевка Се додека има шанса не треба да се отпишува. раиконене не е некој второкласен пилот па да кажеме е овој нема да го биде. Сепак се работи за конк*рентен пилот во конк*рентен боли што баш на последната трка како што ми изгледа ќе изнервира многу луѓе.
Кон врв
khaleefah Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
"The Khilafah is Coming..."

Регистриран: 25.Септември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1115
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај khaleefah Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Октомври.2007 во 17:28
Nikoj nema da  mu ja odzeme titulata na crncisteto garantiram!

Alonso so ogromna sreka stigna do 2 tituli ama mislam deka vo
F1 konecno dojde i nekoj posreken odnego голема%20насмевка

Momentalno toj sto ima najmnogu sreka pobeduva vo F1 inace vidovme
kolku se shoferi site. Iskreno se nadevam deka mladiot Rosberg
vo godina ke dobie  jaka masina pa da  ozive malce F1 ,inace dzabe
neizvesnost vo poeni koga trkite (so isklucok na tie kade sto vrnese)
bea ziva  dosada .
Кон врв
tringitron Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 11.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај tringitron Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Октомври.2007 во 19:02

Раиконен е год шампион кхалефах на тој црниот среката му побегна

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.