IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Спорт > Фудбал
  Активни теми Активни теми RSS - УЕФА Лига на Шампиони
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

УЕФА Лига на Шампиони

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 43>
Автор
Порака
B0JAN Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 25.Јануари.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 138
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај B0JAN Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Февруари.2007 во 23:01
ne be ok e Smile

po nekoj si 10ti pat, jas sum za JUVENTUS... eve site videte da ne pisuvam pak...

ali za real pocnavte , za real zboram. pocni za man utd ke vidis LOL do dusa, momentalno, pa i liverpool e izmislen za real, a za unided da ne zboram...
Кон врв
Cvekence Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2509
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Cvekence Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Февруари.2007 во 00:52
LOLLOLLOLabe moram da ti priznaam(za zal)...ama majkata iam placeno koa gubel real pa mora da go branamLOLLOLLOLi ne mi e seedno koa zborat loso za nego...vistinata boliLOLLOLLOLama toa e...ja sepak se nadevam deka ke ide ponatam u CL...castam pivo ako go pomine bayernLOL
respect my authoritaaa
Кон врв
B0JAN Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 25.Јануари.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 138
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај B0JAN Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Февруари.2007 во 19:34
jas iskreno ti kazuvam deka 90% spored mene bar, nema da idat... aj ne mu se zamaraj se glease od start deka ne ide...
Кон врв
Borce REAL Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Декември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 113
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Borce REAL Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Февруари.2007 во 23:38
Originally posted by B0JAN B0JAN напиша:

ne be ok e Smile

po nekoj si 10ti pat, jas sum za JUVENTUS... eve site videte da ne pisuvam pak...

ali za real pocnavte , za real zboram. pocni za man utd ke vidis LOL do dusa, momentalno, pa i liverpool e izmislen za real, a za unided da ne zboram...

a kaj se juventus vo L.S. ovaa godina a tesko deka i narednata godina deka ke igraat vo liga
Кон врв
Maro Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 11.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1215
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Maro Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Февруари.2007 во 23:59
Eve sea kje vi objasnam zasto ripam koga kje go spomete real....
zaradi ova sto go pishuvate site koga ste vo kjoshe! Nemate kako da se odbranite pa napagjate za nash*te timoviBig%20smileBig%20smile, epa taka ne ide, ako vekje ste pocnale ZA real madrid togas odbranete se kako sto dolkiuva ne si odite "istepani"Big%20smileBig%20smileBig%20smileBig%20smileBig%20smile, a ako posle jas spomnam Juve togash zgazete me! Jas nigde ne spomnav Juve...ali ako eve prashaj si...Narednata veruvaj deka kje igraat vo liga, kje vlezat vo serie a, ne se sekiraj, a vo liga na shampioni realno kje pocekame uste 2-3 godini i posle kje bide se po staroBig%20smileBig%20smile
Кон врв
Cvekence Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2509
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Cvekence Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Февруари.2007 во 10:45
neznam ja so ste se r'cnale pred da dojdam jaLOLLOLLOLsamo sakav da recam deka nigde ne rekov deka e real najdobar klub,zatoa ne mi bese jasno so e fintata...i zasto postot nad mene e vo mnozina?se odnesuva toa i za mene?LOLLOLLOLLOLLOLa inace toa so 90% mene nisto ne mi znaciWinkja pa mislam deka ke pomineLOLLOLLOL
respect my authoritaaa
Кон врв
B0JAN Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 25.Јануари.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 138
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај B0JAN Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Февруари.2007 во 18:31
juventus, pa sea ne igraat vo CL toa da ali , kako sto kaza Maro, za 2-3 godini pak ke gi pleskaat real i pak ke placat site madrigjani ... se vo svoe vreme...
Кон врв
Pimp Daddy Manev Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2057
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Pimp Daddy Manev Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Март.2007 во 19:31
FC Chelsea-FC Porto-1

Olympique Lyon-AS Roma-1

FC Liverpool FC Barcelona-x

FC Valencia Inter -2

AC Milan Celtic -1

FC Arsenal PSV Eindhoven-1

Manchester United OSC Lille-1

Bayern München Real Madrid-2


eve gi moite tipoviBig%20smile




Better watch how you talk, when you talk about me...Cause I'll come and take your life away!
Кон врв
angelina Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 117
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај angelina Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Март.2007 во 20:18
morientes, zlatce moe, odat vo drugi krug.
steta za barca, ama barem od liverpool gubia
Кон врв
Maro Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 11.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1215
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Maro Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Март.2007 во 22:51
Ajdeee, otidoa Real M! Kako sto ocekuvavBig%20smile! Ne tolku za real, ama za Arsenal mi pukna jak merak! Ic ne gi sakam!DeadDead
Кон врв
B0JAN Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 25.Јануари.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 138
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај B0JAN Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Март.2007 во 01:17
real ejjjj... abe arsenal ima mladi igraci ali bez henry t.e. na klupa vo CL .. preteruva i wenger
Кон врв
GUOL Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 131
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај GUOL Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Март.2007 во 14:07
sea stvarno neznam za kogo da navivam...anglicanive ama ic ne gi trpam,bayern münchen>>>FACKOFF!!!,italijancite taka i taka moozez u lulka da gi puses taka da ostanuva samo PSV-the flying dutchman!!!!Big%20smileLOLLOLLOLLOL
Кон врв
Pimp Daddy Manev Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2057
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Pimp Daddy Manev Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Март.2007 во 17:51
mnogu mi e krivo za real ejCrybas sega karlos morase da naprai kiksCryama mene bar za arsenal mi bese mnogu milo koga vidov deka ispadnaa
Better watch how you talk, when you talk about me...Cause I'll come and take your life away!
Кон врв
морски Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 178
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај морски Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Март.2007 во 18:21
When you walk through a storm
Hold your head up high
And don't be afraid of the dark
At the end of the storm
Is a golden sky
And the sweet silver song of a lark Walk on through the wind
Walk on through the rain
Tho' your dreams be tossed and blown
Walk on, walk on
With hope in your heart
And you'll never walk alone
You'll never walk alone Big%20smile
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 43>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,141 секунди.