IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Спорт > Фудбал
  Активни теми Активни теми RSS - УЕФА Лига на Шампиони
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

УЕФА Лига на Шампиони

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 43>
Автор
Порака
Borce REAL Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Декември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 113
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Borce REAL Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Февруари.2007 во 01:19
abe ne znam dali imaat nekoj jak rezultat ama sigurno imaat najubav rezultat od site so igraa na domasen teren ili gresam SmileSmileSmile
a ti maro za koj bese dete ?SmileSmileSmile
REAL MADRID
Кон врв
Pimp Daddy Manev Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2057
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Pimp Daddy Manev Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Февруари.2007 во 02:15
Originally posted by Maro Maro напиша:

Satisfakcija ti e real da gi pobedat Bayern...LOLLOLLOL, bayern stalno bile tim za pleskanje, sramota e ako ne gi pobedat... a slucajno real da ne imaat nekoj jak rezultat da ne se sigurni, kje vidime vo Munchen kje izmrznat ko pilciLOLLOLLOLLOL! A za Inter ne se sekiraj, tie i taka i taka gi otpishav odamna, Lyon kje idat dalje, barem taka mislam, malce kje se pomacat ama kje otidat. I eve jas kje ti kazam deka vo liga na shampioni sum za Lyon i jas kje krenam raka eve meThumbs%20Up! Inace za bravo za real posle tie porazi na domashen teren....kakva sramotaDead. Konecno pobedija... A za liga na shampioni teshko real....ako gi pominat bayern, pak koga i da e kje naletaat na nekoja angliska ekipa, kje gi otkorne! Nedaj boze da naletaat na MAN UTD, e togas kje bide smeenjeBig%20smileBig%20smileBig%20smile


e zasto da bide smeenje... ti za sto gi smetas real vidi samo koj igraci gi imaat be oni sekogas koga sakaat da igraat koga se zagreani sve rusat pred niv,i sto ako im dojde nekoja angliska ekipa mislis deka real ne znaat da igraat ko man utd ili chelsea i tn.??A za sea sto ke igraat na gosti kaj bayern se nadevam ke tepaat ili pa ke drat nereseno,a site znaete deka real u posledno vreme igra podobro na gosti odkolku doma pa zatoa ke vidime
Better watch how you talk, when you talk about me...Cause I'll come and take your life away!
Кон врв
B0JAN Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 25.Јануари.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 138
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај B0JAN Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Февруари.2007 во 13:40
3:2 dobar rezultat za doma?? nema vrska ... 2 gola primija doma, toa znaci deka za da idat ponataka mora da dadat bar 2 dokolku protivnikot vodi.....

jas sum za barca i mislam deka ako igra eto'o na vtorata deka ke idat ponataka. barca e barca, 1 natprevar ne menuva se...

inter, toa ne e tim . baska, vieira nema da im igra i ke go jadat posteno. toj morati neznam sto se fura tolku. demek zemaa titula sto ne ja ni osvoija oni i dzver e a? LOLLOL

za lyon, mozat da gi pobedat koi sakaat . timskiot duh e najbiten a toa e lyon, tim...  za razlika od toj real kade sto site sakaat da se pokazat so individualna igra

raul deka sam ke naprai nesto... da vidam da neveruvam. a real deka koga saka moze da tepa, vidovme site godinava... sakaa se da osvojat pa gleam deka nisto nema da zemat kako trgnaa...

Изменето од B0JAN - 23.Февруари.2007 во 13:41
Кон врв
centar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 89
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај centar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Февруари.2007 во 13:54
Za da gi pogodime rezultatite ne treba da sme premnogu sentimentalni  prema timovite za koi navivame.
Кон врв
Maro Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 11.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1215
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Maro Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Февруари.2007 во 14:30
5 Nov 06 Real Madrid   1 - 2   Celta de Vigo   75000
12 Nov 06 Osasuna   1 - 4   Real Madrid   19000
18 Nov 06 Real Madrid   3 - 1   Racing   78000
26 Nov 06 Valencia CF   0 - 1   Real Madrid   50000
3 Dec 06 Real Madrid   2 - 1   Athletic Bilbao   78000
9 Dec 06 FC Sevilla   2 - 1   Real Madrid   45000
17 Dec 06 Espanyol   0 - 1   Real Madrid   25000
20 Dec 06 Real Madrid   0 - 3   Recreativo   64240
7 Jan 07 Deportivo   2 - 0   Real Madrid   33000
14 Jan 07 Real Madrid   1 - 0   Real Zaragoza   64240
21 Jan 07 Real Mallorca   0 - 1   Real Madrid   18000
27 Jan 07 Villarreal CF   1 - 0   Real Madrid   20000
4 Feb 07 Real Madrid   0 - 1   Levante UD   65000
10 Feb 07 Real Sociedad   1 - 2   Real Madrid   23408
17 Feb 07 Real Madrid   0 - 0   Betis Sevilla   75000


eve za site fanovi na real da se potsetite vo poslednite 15 natprevari skorot na real e sledniov :
Pobedi -    8
Porazi -     6
Nereseni - 1
6 porazi? Hm pa ne bi rekol deka se mnoguLOLLOL, da daLOLLOL, za vas treba real da ima 15 porazi od 15 utakmici da kazete deka e vo slaba forma i deka voopsto se slabi. sakam podatok da mi izvadite koga real posleden pat osvoil titula!zasto jas imam zaboravenoLOLLOL, daj potsetete meBig%20smileBig%20smile Ajde da ve vidam!


Изменето од Maro - 23.Февруари.2007 во 14:31
Кон врв
Maro Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 11.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1215
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Maro Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Февруари.2007 во 14:34
Originally posted by Borce REAL Borce REAL напиша:

abe ne znam dali imaat nekoj jak rezultat ama sigurno imaat najubav rezultat od site so igraa na domasen teren ili gresam SmileSmileSmile
a ti maro za koj bese dete ?SmileSmileSmile
REAL MADRID

Jas sum za JUVE, vo liga na shampioni gi podrzuvam lyon zaradi timskiot duh koj go prikazuvaat!Zadovolen? Jas nigde ne rekov deka Juve e najdobar, zast znam deka ne e i sum realen, a deka bil, bil najdobar dolgi godini vo Italija i vo evropa, ama toa beshe sea ne e. Taka e i so real, beshe dobar sea ne e! Kraj gotovo...uste edash kje kazam, koga Real posleden pat osvoi titula?samo toa kazi mi, samo toa!
Кон врв
Cvekence Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2509
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Cvekence Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Февруари.2007 во 14:53
Originally posted by Maro Maro напиша:

Originally posted by Borce REAL Borce REAL напиша:

abe ne znam dali imaat nekoj jak rezultat ama sigurno imaat najubav rezultat od site so igraa na domasen teren ili gresam SmileSmileSmile
a ti maro za koj bese dete ?SmileSmileSmile
REAL MADRID

Jas sum za JUVE, vo liga na shampioni gi podrzuvam lyon zaradi timskiot duh koj go prikazuvaat!Zadovolen? Jas nigde ne rekov deka Juve e najdobar, zast znam deka ne e i sum realen, a deka bil, bil najdobar dolgi godini vo Italija i vo evropa, ama toa beshe sea ne e. Taka e i so real, beshe dobar sea ne e! Kraj gotovo...uste edash kje kazam, koga Real posleden pat osvoi titula?samo toa kazi mi, samo toa!


ja sum fan na real veke dobri 10 godiniBig%20smilejuve...hmmm...aj da pretpostavime deka real e najslabiot tim na planetata...barem ne plaka utakmiciLOLLOLLOLi ne se bruka pred cel svet moreeeeLOLmoze ja ne gleam dobro ama so koj igra juve u CL?ups greska-NE IGRA!!!vtora liga taka?LOLa koj e najdobar tim toa e cisto subjektivno sekoj si go kazuva omileniot.a mene ne mi e tesko da ti kazam koga real posleden pat osvoi titulaLOLali posle toa daj mi ja listata na tituli osvoeni od real pa sporedi ja so pocituvanite chelsea,lyon,bayern,manchester...ne vikam deka ke osvoi real nesto ali se nadevam...toa mi e rabota.kako fan...pozdrav
respect my authoritaaa
Кон врв
Pimp Daddy Manev Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2057
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Pimp Daddy Manev Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Февруари.2007 во 15:48
Originally posted by Cvekence Cvekence напиша:

Originally posted by Maro Maro напиша:

Originally posted by Borce REAL Borce REAL напиша:

abe ne znam dali imaat nekoj jak rezultat ama sigurno imaat najubav rezultat od site so igraa na domasen teren ili gresam SmileSmileSmile
a ti maro za koj bese dete ?SmileSmileSmile
REAL MADRID

Jas sum za JUVE, vo liga na shampioni gi podrzuvam lyon zaradi timskiot duh koj go prikazuvaat!Zadovolen? Jas nigde ne rekov deka Juve e najdobar, zast znam deka ne e i sum realen, a deka bil, bil najdobar dolgi godini vo Italija i vo evropa, ama toa beshe sea ne e. Taka e i so real, beshe dobar sea ne e! Kraj gotovo...uste edash kje kazam, koga Real posleden pat osvoi titula?samo toa kazi mi, samo toa!


ja sum fan na real veke dobri 10 godiniBig%20smilejuve...hmmm...aj da pretpostavime deka real e najslabiot tim na planetata...barem ne plaka utakmiciLOLLOLLOLi ne se bruka pred cel svet moreeeeLOLmoze ja ne gleam dobro ama so koj igra juve u CL?ups greska-NE IGRA!!!vtora liga taka?LOLa koj e najdobar tim toa e cisto subjektivno sekoj si go kazuva omileniot.a mene ne mi e tesko da ti kazam koga real posleden pat osvoi titulaLOLali posle toa daj mi ja listata na tituli osvoeni od real pa sporedi ja so pocituvanite chelsea,lyon,bayern,manchester...ne vikam deka ke osvoi real nesto ali se nadevam...toa mi e rabota.kako fan...pozdrav

Clap
ClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClap
Clap
Better watch how you talk, when you talk about me...Cause I'll come and take your life away!
Кон врв
Maro Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 11.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1215
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Maro Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Февруари.2007 во 17:25
Originally posted by Cvekence Cvekence напиша:

Originally posted by Maro Maro напиша:

Originally posted by Borce REAL Borce REAL напиша:

abe ne znam dali imaat nekoj jak rezultat ama sigurno imaat najubav rezultat od site so igraa na domasen teren ili gresam SmileSmileSmile
a ti maro za koj bese dete ?SmileSmileSmile
REAL MADRID

Jas sum za JUVE, vo liga na shampioni gi podrzuvam lyon zaradi timskiot duh koj go prikazuvaat!Zadovolen? Jas nigde ne rekov deka Juve e najdobar, zast znam deka ne e i sum realen, a deka bil, bil najdobar dolgi godini vo Italija i vo evropa, ama toa beshe sea ne e. Taka e i so real, beshe dobar sea ne e! Kraj gotovo...uste edash kje kazam, koga Real posleden pat osvoi titula?samo toa kazi mi, samo toa!


ja sum fan na real veke dobri 10 godiniBig%20smilejuve...hmmm...aj da pretpostavime deka real e najslabiot tim na planetata...barem ne plaka utakmiciLOLLOLLOLi ne se bruka pred cel svet moreeeeLOLmoze ja ne gleam dobro ama so koj igra juve u CL?ups greska-NE IGRA!!!vtora liga taka?LOLa koj e najdobar tim toa e cisto subjektivno sekoj si go kazuva omileniot.a mene ne mi e tesko da ti kazam koga real posleden pat osvoi titulaLOLali posle toa daj mi ja listata na tituli osvoeni od real pa sporedi ja so pocituvanite chelsea,lyon,bayern,manchester...ne vikam deka ke osvoi real nesto ali se nadevam...toa mi e rabota.kako fan...pozdrav

Izgleda ne gi povrzuvash najdobro zborot subjektivno zborot najdobar i zborot omilen. Da vikash deka real ti se omileni e tvoj izbor poradi iks pricini, da vikash deka real e najdobar toa ne e subjektivno i za toa treba da imash argumenti, a ne da mi sporeduvash nesto vo vrska so JUVE. Toa go pravish zasto nemozes da gi istaknesh argumentite i da gi istaknesh nema da gi potkrepish so nieden dokaz, zasto nemash. Ne zborevme sea za JUVE dzabe si menjas tema. Temata beshe za real madrid, a real madrid ne e najdobriot klub toa e fakt. Ajde ako sakash da diskutirash kazi posledna titula na real madrid, ili ne be...aj vaka aj istakni 2-3 argumetni zasto real e najdobar. Uste ednash kje ti kazam, toa sto vikash deka real e najdobar ne e subjektivno!!!
Кон врв
B0JAN Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 25.Јануари.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 138
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај B0JAN Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Февруари.2007 во 19:10
"  sum fan na real veke dobri 10 godiniBig%20smilejuve...hmmm...aj da pretpostavime deka real e najslabiot tim na planetata...barem ne plaka utakmiciLOLLOLLOL " pa sto gi pleskase real tolku godini po red i toa da ne bese mesteno? i zidane im go dadoa i pak gi pleskaa ko deca da se... pazi sto zboris , faktite te ubivaat za sea...

"aj vaka aj istakni 2-3 argumetni zasto real e najdobar." maro, daj ne zezaj, naucna fantastika li sea ke praat lugjevo...
Кон врв
Maro Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 11.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1215
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Maro Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Февруари.2007 во 13:55
Originally posted by B0JAN B0JAN напиша:

"  sum fan na real veke dobri 10 godiniBig%20smilejuve...hmmm...aj da pretpostavime deka real e najslabiot tim na planetata...barem ne plaka utakmiciLOLLOLLOL " pa sto gi pleskase real tolku godini po red i toa da ne bese mesteno? i zidane im go dadoa i pak gi pleskaa ko deca da se... pazi sto zboris , faktite te ubivaat za sea...

"aj vaka aj istakni 2-3 argumetni zasto real e najdobar." maro, daj ne zezaj, naucna fantastika li sea ke praat lugjevo...

hahahaLOLLOLLOLLOL, ma ajde znam se zanesovLOLLOLLOLLOL
Кон врв
Cvekence Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2509
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Cvekence Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Февруари.2007 во 12:20
aj ziti mene i dvajcata kazite mi kade vo temava rekov deka real e najdobar i koi fakti me ubivaat koa ja ne postaviv nikakvo tvrdenje?inace maro priznavam deka go poseduvas "the ultimate football knowledge" taka da prosti ni na nas obicnite smrtni fanoviLOLLOLLOLinace zborovite omilen i subjektivno se dobro povrzani...a temata ne e koj e najdobar ok?inace neznam zosto ripas sekogas koa nekoj ke go spomne real?kojznae kolku dr timovi se spomnaa so ne se najdobri pa ti i bojan skokate koa ke se spomne real...postovajne i ve molam ne me "zakopuvajte" so argumenti kako sto (ne) go napravivte toa (ni) porano...postovanjeBig%20smile

Изменето од Cvekence - 26.Февруари.2007 во 12:30
respect my authoritaaa
Кон врв
Borce REAL Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Декември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 113
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Borce REAL Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Февруари.2007 во 14:24
vistina deka za sekoe spomnuvajne na real madrid maro 1 pisuva ,neznam zoso tolku se protiv real madrid ama sigurno od dusa go mrazat.ako moze da mi kaze maro za koj tim e i ako moze bojan da mi kaze za koj tim e?cekam odgovor.
Кон врв
Cvekence Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2509
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Cvekence Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Февруари.2007 во 14:32
jas ja preterav priznavam ama me fatija vo loso raspolozenieLOLLOLLOLLOLLOLaj sea sportski se izvinuvam ako navrediv nekogoConfusedi ja se zaletav ko da sum igrac na real pa si go branam timotLOLLOLLOLne se sekavam kaj rekov deka e real najdobar momentalno(stvarno ne e)...priznavam...ako se zaletam pa na podforumov neka mi zalepi nekoj ednaLOLLOLLOLLOLpostovanje
respect my authoritaaa
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 43>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,281 секунди.