IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Македонија и Свет > Историја
  Активни теми Активни теми RSS - Македонија-Историја и Иднина
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Македонија-Историја и Иднина

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 161718
Автор
Порака
guri Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Септември.2012
Статус: Офлајн
Поени: 130
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај guri Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Март.2013 во 22:22
Originally posted by d4 b3 d4 b3 напиша:

http://strannopriemnicata.files.wordpress.com/2008/06/d185d0b0d0b4d0b6d0b8-d0b4d0b8d0bcd0b8d182d18ad180.jpgKapite ne se makedonski!
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 161718
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,094 секунди.