IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Романтична вечера за крај
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Романтична вечера за крај

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 8>
Автор
Порака
ZeZnAtA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Power

Регистриран: 26.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 19172
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZeZnAtA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Септември.2007 во 10:28

 romanticnata vecera za kraj voedno moze da bide i nov pocetok na istata vrska намигнување

Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Септември.2007 во 12:21
Ako do sega nisto ne sum naprail za da ja zapalam, nema ni od sega
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Септември.2007 во 12:22
Originally posted by zeznata zeznata напиша:

 romanticnata vecera za kraj voedno moze da bide i nov pocetok na istata vrska намигнување

A ako ete tipot odi vo stranstvo i mora da se razdelite znaci ne moze ni da go cekas zasto nema da se vrati mozda??????
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
heelooo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Декември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 253
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај heelooo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Септември.2007 во 13:02
Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

Originally posted by zeznata zeznata напиша:

 romanticnata vecera za kraj voedno moze da bide i nov pocetok na istata vrska намигнување

A ako ete tipot odi vo stranstvo i mora da se razdelite znaci ne moze ni da go cekas zasto nema da se vrati mozda??????



zatoa ke se isprskaat za kraj ..........газење%20од%20смеење
Кон врв
ZeZnAtA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Power

Регистриран: 26.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 19172
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZeZnAtA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Септември.2007 во 13:12
Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

Originally posted by zeznata zeznata напиша:

 romanticnata vecera za kraj voedno moze da bide i nov pocetok na istata vrska намигнување

A ako ete tipot odi vo stranstvo i mora da se razdelite znaci ne moze ni da go cekas zasto nema da se vrati mozda??????
 
"cuda" se slucuvaat!
 
nikogas ne se znae!намигнување
 
 
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Септември.2007 во 22:26
точно така...ме интересираа ваши мислења, но знам само едно најсигурно....сеоја разделба е болна и остава белези и по заздравувањето...тоа до некаде е и добро за нас, така се потсетуваме. еве како на пример имаме белег на рака од изгореница..кога ќе ја погледнеме ни текнува. а да од тоа ми е тоа, и ви се враќа филмот во глава. така е и со ова. кога некој на сличен начин ќе проба да ве повреди, тогаш ви текнува на оној што тоа го направил, и се чувате, нормално, не сакате ист белег од иста ствар. ако веќе еднаш сте се изгореле зашто пак да се изгорите од истото тоа???? разделбата боли и остава празнина, која само времето ја лечи или нов партнер....но сепак за се е потребно време.
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Септември.2007 во 23:17
Ako sum se izgorel znaci nema da se zakacam so ogan, sto znaci nema veke da brkam zenski ?
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Септември.2007 во 23:27
среќа збунеееет.....не биди толку збунет...ти ќе си фатиш женска...ама малце поопрезно на тие падови од пред тоа.
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Септември.2007 во 23:51
Ma site se isti. Ke odam u manastir i ke go osakatam zenskit svet.
A inace kako bi izgledela poslednata vecer ? Ke se drzime za raka preku masa so rakavi u majonez i ke lipame zborejki so polna usta kolku se sakame i kolku ni e zal dodeka troski ni pagaat od usnite. Tuzno ke si se smeskame otkrivajki parcinja zaglavena hrana megu zabite.
Po mnogu cigari ke se pocneme da se onadime, ama nema da dovrsime od preterano kaslanje zaradi nikotinsko truenje. Posrameni i zaludno ispoteni ke si gi zememe alistata rekuvajki si vo sebe : - Pa i poarno veke da ne se vidime, lele ako zakacam nekoe sidiste barajki nov partner...
Кон врв
emi$ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 150
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај emi$ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Септември.2007 во 17:50
pa sto znam prostalna romanticna vecer hm a ako mu se bendisa sto togas намигнување pa moze nema da bide prostalna голема%20насмевка
... only God can judge me ....
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Септември.2007 во 13:09
зависи како си ја зготвила вечерата....среќа
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
emi$ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 150
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај emi$ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Септември.2007 во 14:31
aaa me biva za gotvenje голема%20насмевка a za drugoto da ne praam muabetнамигнувањетрепкањецрвенеење
... only God can judge me ....
Кон врв
MissSexy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Август.2007
Локација: Cook Islands
Статус: Офлајн
Поени: 364
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MissSexy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Октомври.2007 во 08:36

Ako e razdelba , nema potreba od romanticni dodatoci , fino lepo kraj , teraj zivot daleku od mene a i vo edno  ebisi mater. Bivshi e bivshi , kraj doshlo poradi nesto i tuka nema prostor za ligavenje, romantiki  i secenje veni . Zivot ide dalje .....

U never get a second chance to make a first impression
Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Октомври.2007 во 11:40
Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

NE ZNAM DALI KE VI SE DOPADNE TEMAVA, NO SAKAM DA ZNAM STO MISLITE VIE. DECKOTO/DEVOJKATA VI PRIREDUVA ROMANTICNA VECERA SO SVEKJI, VINO, VECERA....SE E VO RED, NO TOA ZA VAS POSLEDNA ZAEDNICKA VECER. NE E VAZNA PRICINATA. DALI PRESTANAL/A DA VE SAKA, ODI NA PAT OD KOJ NE ZNAE DALI KE SE VRATI....SEEDNO. ...A GO/JA SAKATE! STE SE POVRZALE EDNOSTAVNO. KAKO BI GO PODNELE TOA. DALI BI BILE SREKJNI STO SEPAK VI JA/GO KAZAL VISTINATA ILI PAK BOLKATA KJE JA PRERASNE I SREKJATA.
jas mislam da i go klam v usta za kraj газење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеење
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 8>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,234 секунди.