IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Ноќен живот
  Активни теми Активни теми RSS - На секое излегување трошам...
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

На секое излегување трошам...

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2345>
Прашање: ...
Одговор Гласови Статистика
23 [39,66%]
18 [31,03%]
10 [17,24%]
3 [5,17%]
1 [1,72%]
2 [3,45%]
1 [1,72%]
Не може да гласате на оваа анкета

Автор
Порака
23 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 12.Јули.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај 23 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јули.2009 во 21:06
Retko imam pari za trosenje, obicno stedam za nesto. Pa zatoa na dugarite/drugarkite im se rasturam po domovite i im go trosam kafeto(AGROPLOD, MERAK, PASKALIN...)!A ako veke nemozam doma ili kaj nekoj drug doma... postojat kafemati niz gradov, a kafeto kakvo e takvo e, jas ke si go piam...
Кон врв
LSFC Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Јули.2009
Статус: Офлајн
Поени: 1004
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LSFC Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јули.2009 во 21:48
Zavisi kade i so kogo izleguvam.Na diskoteka okolo 2000 denari
Кон врв
_T_o_X_i_C_ Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 49
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај _T_o_X_i_C_ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јули.2009 во 11:15
Ne Sum Ogranichen...Nikad Ne Sum Ni Bil, Se Toa Zavisi Od Raspolozenie ...Mozesh I So Prepoln Dzeb Da Otidesh...A Da Ne Potroshish Ic...Inache Znam Da Se Opushtam I Da Otidam Dosta Daleku So Cifrata, No Posle Se, Se Zaborava Na Toa, Bitno Ke Ti Bide Kako Si Ja Pominal Nokta. . .
You Can't Kill Me . . . - I Was Born Dead
Кон врв
BisernA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 27.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4662
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BisernA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Август.2009 во 21:35
почнувам да се нервирам веќе од тоа колку трошам... за глупости
Кон врв
sneska_v Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јуни.2009
Статус: Офлајн
Поени: 3455
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sneska_v Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Мај.2010 во 22:28
mnogu trosammmmmmmmmm........................................
Кон врв
гоcтин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин


Регистриран: 24.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1797
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај гоcтин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Мај.2010 во 22:40
лелее....и јас...над 1000...ми тргнало со коњакот
Кон врв
Omar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Too young to die...

Регистриран: 22.Февруари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 12633
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Omar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Мај.2010 во 22:56
Се обидувам да се контролирам ама после неколку чаши веќе заборавам... Ќе се сетам другиот ден... тага
Кон врв
Tiggy Vicious Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Consume. Be silent. Die.

Регистриран: 27.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiggy Vicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Јуни.2010 во 22:21
Зависи кај идам.
Ма да сум финансиски зависна од моиве... и бабите и дедовците даваат пари. И се си доаѓа добро.
Ако е у близина, можам и со многу малце да помнам (пиво+вино).
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality
Кон врв
op12eh Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Април.2011
Статус: Офлајн
Поени: 242
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај op12eh Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Април.2011 во 02:36
ne izleguvam, nemam pari
Кон врв
MyWay Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Антиталенат на годината

Регистриран: 05.Септември.2008
Локација: Aruba
Статус: Офлајн
Поени: 23914
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MyWay Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Април.2011 во 15:46
незнам....
некогаш многу малку...некогаш повеќе од колку што треба....ама битно знам дека ме изеди инфлација замисленост

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......

Кон врв
laki_bu Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Лидер

Регистриран: 30.Ноември.2008
Локација: Germanija
Статус: Офлајн
Поени: 32100
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај laki_bu Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Март.2015 во 00:13
Jas ne izleguvam , nemam pari za izleguvanjeцрвенеење
Без разлика колку страници прочитал учениот човек, никогаш не треба да заборави дека се уште не ни стигнал до првата страна....
Кон врв
Gabriela_S Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Февруари.2008
Локација: On the stone
Статус: Офлајн
Поени: 21943
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Gabriela_S Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Март.2015 во 00:15
Да не не те пуштаат од дома плазење

Јас лично за мене зимава трошам 65 ден. за цигари и 10 за кафе од кафемат плазење
Никогаш немој да се каеш за нештото што си го направил, ако во тој момент си бил среќен
Кон врв
Calipso Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Primarius

Регистриран: 26.Мај.2009
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 44671
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Calipso Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Март.2015 во 00:17
Originally posted by Gabriela_S Gabriela_S напиша:

Да не не те пуштаат од дома плазење

Јас лично за мене зимава трошам 65 ден. за цигари и 10 за кафе од кафемат плазење
Пред кафемат излегувашзбунетост

Зависи.. 


Изменето од Calipso - 04.Март.2015 во 00:18
На овој свет има само тројца мажи кои се спремни да те поддржат во тежок момент:
Jack Daniels, John Jameson и Johnnie Walker!
Кон врв
Gabriela_S Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Февруари.2008
Локација: On the stone
Статус: Офлајн
Поени: 21943
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Gabriela_S Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Март.2015 во 00:20
Да газење од смеење
Никогаш немој да се каеш за нештото што си го направил, ако во тој момент си бил среќен
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2345>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,250 секунди.