IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Општо > Форумски игри
  Активни теми Активни теми RSS - Коментари и забелешки за игрите
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Коментари и забелешки за игрите

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 19>
Автор
Порака
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 105588
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Септември.2007 во 08:57
Igrite se super,tepam vreme na niv...samo mnogu greski se pravat,od strana na clenovi koi ne sledat kako odi tekot na igrata..i toa mi sozdava nervoza
Se soglasuvam so Ribizla za" Azbuka na Forumdzii",vrti suchi..se povtoruvaat istite...
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
kum Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3279
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kum Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Септември.2007 во 09:10
da
prevzemajte nesto okolu zaebantite koi idat na forumskive igri i ko grom od vedro nebo od nigde nikade posle avstrija pisuvatat tunguzija na azbuka na drzavi ili drugi temi

i jas povejke od vremeto go pominuvam na forumov iskreno ne mi e dojdeno do zaebancii


JOIN THE FAMILY
Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 105588
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Септември.2007 во 09:14

Maleckata Nina e edna od niv...obicno ona sozdava takov "nered"da ne zboram i za padobrancite koi voopsto ne gi znaat pravilata tuku samo lupaat bez vrska

Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
la fille Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 42032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај la fille Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Септември.2007 во 09:24
Nina malku pauzira. Denes barem ke bide mirno. Dokolku zabelezite ispad na igrive, ve molam pisete mi LP i vednas ke go sredam toa.
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)
Кон врв
kum Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3279
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kum Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Септември.2007 во 19:06
a da ni dajs nas ti accses pa da nema nikakva greska

se zezam

jas sum prosek 15 sati na forumski igri


JOIN THE FAMILY
Кон врв
la fille Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 42032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај la fille Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Септември.2007 во 08:31
Brane, sekoja nepravilnost mozes da mi ja prijavis na LP i vednas stom ke se vklucam ke ja ispravam
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)
Кон врв
kum Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3279
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kum Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Септември.2007 во 12:37
ako jas da si prasam

pa non stop go pravam toa ako ne primeti
JOIN THE FAMILY
Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 105588
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Септември.2007 во 12:45
Interesna e novata igra
Kaladont na iminja,bravo fille,,trebase malo osvezuvanje kaj igrite
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
kum Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3279
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kum Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Септември.2007 во 12:49
daj nesto so glavni gradovi

primer drzavata i glaven grad odma posle nea

da naucime malu
JOIN THE FAMILY
Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 105588
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Септември.2007 во 13:00
Brane,se gleda deka imas poznavanja od geografija...sto ke ti e tebe takva igra,veruvam nema da na pravis promashajnema da imas predizvik
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
la fille Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 42032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај la fille Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Септември.2007 во 13:12
Brane, imas moznost i ti da otvoris tema t.e. igra. Otvori i ke igrameнамигнување
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)
Кон врв
kum Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3279
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kum Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Септември.2007 во 13:17
ama i vie ste dobri gledam

zatoa let's go and play
JOIN THE FAMILY
Кон врв
macas Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 730
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај macas Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Септември.2007 во 13:25
ajde be brane
te ispofalija
ama alal da ti e
ti na geografija da ne si zapisan ili si diplomiral?
zivej denes zosto vcera nema da se vrati,a utre moze i da ne dojdi
Кон врв
kum Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3279
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kum Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Септември.2007 во 13:28
na informatika sum

ej aj ne me falete...pocrvenev




Изменето од branefatboy - 19.Септември.2007 во 13:28
JOIN THE FAMILY
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 19>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.