IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Општо > Разно
  Активни теми Активни теми RSS - ЗБУНЕТОВА ТЕМА
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

ЗБУНЕТОВА ТЕМА

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 678910 137>
Автор
Порака
NiNa1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Love and peace

Регистриран: 07.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 13795
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NiNa1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Септември.2007 во 21:35
хи,%20хи...ina4e objasnuvanjeto na zbunet eeeeeeeeeeeeeзбунетостзбунетостзбунетостзбунетостзбунетостзбунетостзбунетостзбунетостзбунетостзбунетостзбунетостзбунетостзбунетостзбунетостзбунетостзбунетостзбунетостзбунетостзбунетостзбунетостзбунетостзбунетостзбунетостзбунетостзбунетостзбунетостзбунетостзбунетостзбунетостзбунетостзбунетостзбунетостзбунетостзбунетостзбунетостзбунетостзбунетостзбунетостзбунетостзбунетостзбунетостзбунетостзбунетостзбунетостзбунетостзбунетостзбунетостзбунетостзбунетостзбунетостзбунетостзбунетостзбунетост
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Септември.2007 во 11:39
              http://www.deathclock.com/
Кон врв
T-E-T-E Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3802
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај T-E-T-E Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Септември.2007 во 02:30
 аплауз do solzi me nasmea zbunet...intelegenten smisol za humorѕвезда
Кон врв
NiNa1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Love and peace

Регистриран: 07.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 13795
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NiNa1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Септември.2007 во 00:30
ahhahaha bash smeshna temi4ka
Кон врв
str8up Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Producer

Регистриран: 18.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1492
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај str8up Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Септември.2007 во 13:45
конечно моја е темава...ФАЛА ти la filleголема%20насмевкаголемо%20гушкање
igram ruski rulet od k*rtasak!
Peni Saktivniot
Кон врв
la fille Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 42032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај la fille Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Септември.2007 во 13:56
Nema problem str8upголемо%20гушкање
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Септември.2007 во 15:59
Originally posted by str8up str8up напиша:

конечно моја е темава...ФАЛА ти la filleголема%20насмевкаголемо%20гушкање


A sto napravi za da ti ja vratat ?
Mene mi teknuva na ...
Кон врв
NiNa1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Love and peace

Регистриран: 07.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 13795
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NiNa1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Септември.2007 во 16:28

a koj je zbunet u temava?

Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Септември.2007 во 17:52
  Se gledaa popreku so silno stisnatite usni od koi curese cigara i od koi se slusase priguseno rzenje zaedno so silnoto sonce koe terase da trepnat, no toa bese moment na slabost koj bilo koj od niv mozese da go zloupotrebi. No iako bea ozoglaseni sepak drzea nivo dostojno i trpelivo iako prstite nervozno im treperea nad nivnite revolveri so kundaci izreckani spored brojot na zrtvite od nivnata umesnost.
Nebrojnite grobovi sto gi ostavaa zad sebe bese jasen trag na nivnoto prisastvo, a od samoto spomnuvanje na nivnite iminja secii lica pobleduvaa, sekoi deca zaplakuvaa budejki se vo nokta dodeka volcite zavivaa.
Sekoj na svoja strana rusese prepreki vo gust baruten dim i revolveri sto seeja smrt !
Nivnata slava nadaleku se slusase,a znaea deka eden den ke se suocat, deka nekoj grad ke bide pretesen za niv dvajca.
Taka i se sluci. Vo Zbunetown, grad na divjastvo i zasolniste na site onie koi istovremeno begaa od minatoto i zakonot, nemilosrdni i brzi, zlobni i neprilagodeni za normalen zivot. Sega site tie zirkaa sokrieni zad burinja, kocii i kosinja od cii izrazi na licata od koi jasno se gledase strav. Duri i  konjite prestanaa da rzat i maftaat so opaskite. Cekaa.
la fille  gi protegna prstite spremajki gi za poteg sto go ima napraveno iljada pati so isto tolku zrtvi nasmevnuvajki se so izraz od koj se ezese koza najavuvajki necija skorasna smrt.
str8up ja ispluka cigarata gledajki kon sopernikot so pogled kako od ledeni glecerski ezera od koj secija krv smrznuvaze iako sonceto bezuspesno pecese. Duri i luge zaginuvaa uplaseni od toj pogled, bez da go vadi negoviot zastrasuvacki "Smit & Veston " so prodolzena cevka i so rik na ranet lav.
 - Vreme e da platis za toa sto mi go stori ! Zagrme glasot na str&tup
Okolu se slusnaa glasni vozdiski iznenadeni deka se poznavale.
la fille go simna sesirot od koj se slea dolga kosa kako vodopad i vo igra so sonceto vo spektarot na site mozni boi.
Tropot i iznenadeni sepkanja od nejzinata zenska prekrasna pojava, a tolku surova.
 - Znam deka si lut na mene zosto zaedno go gradevme rancot kade trebase da ziveeme. Progovori mazno liznuvajki gi nezinite sega iznenaduvacki socni usni dodeka na magicen nacin gornite kopcinja od nejzinata kosula se odkopcaa kade mozese da se vidi pocetokot na nejzinite bujni gradi i pocetokot na patot kon portata na rajot.
- A ti izbega so mojot najdobar prijatel i ja ukrade mapata kade ima zakopano zlato  !
- Toa bese samo moment na slabost, bev mlada, neiskusna, izlazana, no sega sum druga, ako imas bar troska milost da mi prostis.
str&up trepna...se javi iskra na kolebanje.
- Kade e toj sega ?
- Me ostavi sama...iskoristena i ponizena, ama se opraviv, nauciv da pukam i dokazav deka sum podobra od maskite ...go ubiv.
srt&up gi zatvori ocite...se najde vo dilema...metal od koza se izvlekuva... saka da go ubie !
Skokna kako strela na strana i kako nemase vreme da go izvadi negoviot revolver so dolga cevka pukna od kuk preku futrola, a toj pocuvstsvuva zezok k*rsum koj samo bezopasno go dopre po ramoto.
str&up sega go izvlece revolverot i trgna kon nea. Ona bese kleknata drzejki se za ramoto koe obilno krvarese...ja dopre cevkata do nejzinoto celo...
 - Eve ja mapata. Pruzajki mu ja moleclivo - Malku zbunuvacki deluva zosto e malku izguzvana, no vistinskiot pat e obelezan tamu. Pa... zbogum - dodeka gi zatvarase ocite ocekuvajki go k*rsumot od cevkata sto bese vperen kon nea.
str&up podzastana...sekuda sto trae vecnost...go vrati revolverot, skina parce od negovata kosula i i ja vrza ranata.
Frli kese so metalni pari do najbliskiot - Vodete ja na lekar !
Se kaci na konjot i pogledna kon planinata...str&up !...ne se svrte...go bodna konjot so mamuzite...str&up !...neeee ! ... zamina vo oblak od prasina...

Изменето од zbunet - 23.Септември.2007 во 18:03
Кон врв
MissSexy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Август.2007
Локација: Cook Islands
Статус: Офлајн
Поени: 364
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MissSexy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Септември.2007 во 18:20
From dust to dowm by zbunet:)
U never get a second chance to make a first impression
Кон врв
naum 1518118 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
GayLord f**ker

Регистриран: 13.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 312
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај naum 1518118 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Септември.2007 во 09:20
Се е бољи и бољи!!!( мором по скопски за да го испоштовам пошо е од скопје типов) ... Бравос!!!!големо%20гушкање
Кон врв
ZeZnAtA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Power

Регистриран: 26.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 19172
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZeZnAtA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Септември.2007 во 10:44
 
 
 
                    ZBUNET    аплауз      


Изменето од zeznata - 24.Септември.2007 во 10:47
Кон врв
Lilija7 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8994
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lilija7 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Септември.2007 во 10:50
Збунет пише романе.....газење%20од%20смеење
ЧОВЕЧКИОТ МОЗОК Е КАКО ПАДОБРАН, ТРЕБА ДА БИДЕ ОТВОРЕН ЗА ДА МОЖЕ ДА ФУНКЦИОНИРА.
Кон врв
naum 1518118 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
GayLord f**ker

Регистриран: 13.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 312
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај naum 1518118 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Септември.2007 во 10:51
Originally posted by Lilija7 Lilija7 напиша:

Збунет пише романе.....газење%20од%20смеење
 
 
хаххааххахахаголема%20насмевкаголемо%20гушкање
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 678910 137>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,203 секунди.