IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Општо > Разно
  Активни теми Активни теми RSS - ЗБУНЕТОВА ТЕМА
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

ЗБУНЕТОВА ТЕМА

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 3738394041 137>
Автор
Порака
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Мај.2008 во 13:21
Naezen i nakostresen...vooduseven...silno cuvstvo na slabost...trnam omlitaven...od dopiri takvi kade sekoe dvizenje eden stih i vozdiska kako propratna muzika na uvce...sigurno se slucuva samo sega i nikogas poveke zosto premnogu e dobro i premnogu nevistinito...izlivi kako poplava  so zelba za povtoruvanje bez stram i strav...kolku socno moze da bide teloto...kolku moze da se izleze od sopstvena koza...
I kade sega ?...sega e poneizvesno od bilo koga zaradi otfrlanje na skromnosta, zaradi presilnata svetlina sto ne tera za zirkame niz trepavici...sega e presudno koga mokta sto voobicano vrvi, ne odminuva i zaminuva...
Miloto sekavanje na edna rana sto ne bolese i koja dobrovolno se steknuva kako luzna na rame od vakcina...kako paganje na mlecen zab...kako koga gledas, a seuste ne ti se veruva...pojava kako nacrtana dodeka zad nea oblacite se mestat da vlezat vo kadar...oci prodorni od koi te skokotka sekoj del od dusata, a ti se smees iako nisto ne e kazano nitu pak pomisleno sto bi te prisililo za bilo sto...ednostavno sakas bez soglasnost na bilo kogo, ednostavno ti samo deluvas vo soglasnost so sifrite koi lesno se prepoznavaat...
Кон врв
Asterix Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Asterix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Мај.2008 во 16:08
Originally posted by ZeZnAtA ZeZnAtA напиша:

pogledom me miluesh ko da me dodirueshголема%20насмевканамигнување

toa ti e tehnicarce
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Мај.2008 во 16:19
Ne mozam da prestanam nitu da usporam...koga ne si mi vo blizina i hranata ima vkus na guma, nitu zabelezuvam rumenilo na necij lik...pogodi koja mi e sekoja vtora misla ?...kolku e dobro koga ke ti stavam raka na rame gledajki nekade sprotivno od zalezot na sonceto zosto nie potocno i ne zaebelezuvame sto se slucuva okolu nas, ednostavno ne ni e vazno sto cesto i nastinuvame zosto ne se pazime...vo sekakov smisol...se odviknav od sekakov drug dopir...kako da dopiram karpi...sekogas moram da te gusnam i poigruvam so tvojata kosa dodeka so usnite se ustremuvam kon tvoeto lice kako sokol sto videl dolgoocekuvan plen i priguseno rzam kako opomena za sekoj sto bi mozel da se najde vo blizina i sto bi se obidel da trgne po mojot primer...ti si sebicno moja...so lisici bi te zakacil za mene...sekoj del od tebe e sladok, a ke te grickam dodeka mi ostane i posledniot zab poradi sekernite nanosi sto doagaat od tebe...ne odi nikade denes...ke si lezime i ke se galime zosto toa e najvaznata rabota sto postoi, za se drugo ima vreme, maskite ne cekaat kaj svetnatite cevli, no denes da bideme kako uplaseni deca zbieni eden uz drug se dodeka ne porasneme preku nokta koja ke ne nauci na osnovnite pravila od koi najvaznoto e deka eden bez drug sme nisto...
Кон врв
NiNa1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Love and peace

Регистриран: 07.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 13795
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NiNa1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Мај.2008 во 19:02
hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiголемо%20гушкање
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Мај.2008 во 19:03
Eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee големо%20гушкање
Кон врв
NiNa1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Love and peace

Регистриран: 07.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 13795
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NiNa1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Мај.2008 во 19:04
kaj si we??
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Мај.2008 во 19:11
Ja cekam uste Mona vo grmuska
Кон врв
NiNa1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Love and peace

Регистриран: 07.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 13795
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NiNa1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Мај.2008 во 19:13

hahhahhhaahaaha, ama ke ja najdis  kako ne

Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Мај.2008 во 19:51
Ke ja najdam i oro ke mi igra
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Мај.2008 во 11:25
Kako tigar spremen za skok ja cekam slednata sansa, dodeka necujno se dvizis megu adamite...srceto lupa sakajki pred mene da ja dostigne celta koja go ima tvojot oblik, od kandzite moi se odbiva svetlina sto zaslepuva i vreme...bidna za skok...ne se odbrani dodeka sekoj dopir gi mami iskrite kako svetulki vo igra so go osvetluvat tvojot lik i go zdogleduvam vistinskoto oblicje na bozicata...ne si kako drugite na koi ne im bese dadena sansa da bidat osvetleni i pogledani so ocite na vistinata...ti si sreknica...odbranata...ne sum veke tigar, samo mace sto se trla od tebe i prede uzivajki...epizodata opstanok zavrsi zosto siti se valkame niz trevata so lica nenaviknati na tolku smeenja, race vkocaneti, nenaviknati na tolku guskanja, oteceni usni, nenaviknati na tolku baknuvanja...umorno srekni go zavrsuvame denot bez da se odvoime makar i na vecna sekunda plasejki se od osuda da bideme ona sto bevme...se ispituvame...sekoj milimetar e vazen i nisto ne smee da se zanemari...nenaviknati da bideme da bideme tolku vazni i edinstveni, vosh*teno gledajki eden vo drug zaboravajki da zememe zdiv, zaboravajki da trepneme za da ne ispustime nekoja sekunda od nasite postoenja koi stanaa besceneti...nie sme edno isto...tvojata pesna jas ja pejam, moite sareni perduvi se tvoi, so koi se toporam za da me zabelezis...nemam zborovi da ti predadam, rajskata tisina me golta i samo tvojata vozdiska me odrzuva...
Кон врв
apce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 18.Октомври.2007
Локација: Malaysia
Статус: Офлајн
Поени: 2717
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај apce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Мај.2008 во 13:07
Originally posted by zbunet zbunet напиша:

Ja cekam uste Mona vo grmuska
 
лутиналутиналутиналутиналутиналутиналутиналутиналутиналутиналутина
apce
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Мај.2008 во 14:13
se seguvam...niedna ne moze da se sporedi so tebe...бакнежбакнежбакнежбакнежбакнежбакнежбакнежбакнежбакнежбакнежбакнежбакнежбакнежбакнежбакнежбакнежбакнеж...te provocirav samo da vidam dali seuste me sakas  големо%20гушкање љубов  бакнеж
Кон врв
apce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 18.Октомври.2007
Локација: Malaysia
Статус: Офлајн
Поени: 2717
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај apce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Мај.2008 во 12:36
forever and ever afterљубов
apce
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Мај.2008 во 14:21
бакнежбакнеж бакнеж my love...I love you




Ja vakvi samo praam, ako te prasa nekoj


Изменето од zbunet - 17.Мај.2008 во 14:23
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 3738394041 137>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,688 секунди.