IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Општо > Разно
  Активни теми Активни теми RSS - ЗБУНЕТОВА ТЕМА
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

ЗБУНЕТОВА ТЕМА

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 137>
Автор
Порака
str8up Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Producer

Регистриран: 18.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1492
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај str8up Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: ЗБУНЕТОВА ТЕМА
    Испратена: 25.Јули.2007 во 02:04
eve edna tema za zbunet, negovo KATCE, negov DOM, za da ne skita po sokaci ida ne zaglavuva vo kjorsokaci....
rok na traenje....dur ne se vratat bos muabetiteWinkClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClap

igram ruski rulet od k*rtasak!
Peni Saktivniot
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јули.2007 во 02:13
da,...neka sere tuka,.a,ne nasekade,...hahaha
se shalam ,..struja e on,..
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
str8up Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Producer

Регистриран: 18.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1492
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај str8up Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јули.2007 во 02:15
shteta, ne e tuka, ama utre ke mu trgne denot, osekjam
igram ruski rulet od k*rtasak!
Peni Saktivniot
Кон врв
v-sara Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 53
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај v-sara Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јули.2007 во 02:18
Originally posted by str8up str8up напиша:

shteta, ne e tuka, ama utre ke mu trgne denot, osekjam

HMMMMMMMM DA?
DENOT PO UTROTO SE POZNAVA........LOL
Кон врв
str8up Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Producer

Регистриран: 18.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1492
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај str8up Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јули.2007 во 02:32
samo da ne go prespie utroto, pa cel den da bide pospan
igram ruski rulet od k*rtasak!
Peni Saktivniot
Кон врв
str8up Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Producer

Регистриран: 18.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1492
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај str8up Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јули.2007 во 02:35
CAO OD MENE...SE CITAME UTRE!
igram ruski rulet od k*rtasak!
Peni Saktivniot
Кон врв
Trilili Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Mr.Bodycheck

Регистриран: 27.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1780
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Trilili Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јули.2007 во 07:36
a nigde go nemaLOLLOLLOLLOL
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јули.2007 во 11:40
Aha ! Sea uste klima da stavam i ke ja kompletiram kukickata, a posle otkako ke stavam parket i raznorazni trakatanci ke si baram domakinka za ozbilno - najveke vtor da i bidam, noramlno so ceiz od gobleni i pleteni stolnjaci. str8up ke ja ima cesta da bide crnogorski dever,  brza kumot, Trilili starosvat, tralala ke ni prai atmosvera so gitarata, nindza ke bide odgovoren za obezbeduvanje. Uz sekoj tanjir ke ima po edna travka za pusenje, a drugite da ne gi onadat svakite za vreme na svadbata i so pokloni vo pliko ke ve molam !
Pa posle dvorot, pa, pa , pa, k'o ge go storam so bazen so visoka ograda za da moze da se nudirame. Pa edna Doga golema k'o magare i dve poni koncinja i eden peder za sekoj slucaj, so znaes moze da se najde.
E pa falaa !


Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јули.2007 во 11:46
lejjjjjjjjjj..................AngryDead
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
str8up Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Producer

Регистриран: 18.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1492
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај str8up Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јули.2007 во 11:46
ajde sega, seci ja crvenata lenta so nozicki....i pocni
igram ruski rulet od k*rtasak!
Peni Saktivniot
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јули.2007 во 13:47
Tamtararaaam ! Sec ! ( lenta - krc !)  - Eeeee ! Pufff ! ( sampanjsko i pena prska okolu po prisatnite ,Crnorizec Hrabar ja drzi flasata, ama kako gledam po malce i namerno prska po cickite i gazovite na zenskite, ama site se iznasmeavme i ja ukutavme ednata sto sakase burno da protestira, oti demek slucajno bilo). Vinoto se sipa i site se cuknavme : - Aj na zdravje i so sreka i naskoro domakinka da ni dovedes ! Ja : - Fala, fala poubava da si onadite ! Brza : - Ej, sto imam sestri dve, koja od koja poarna. Ja se kezam kao zelen, a brza : - A be ako sakas i dvete, nemaj gajle, ke te pomagam so pari i zivci. Kavijar u dusnik mi vleze, kaslam, pocnaa eden po eden po grb da me mavaat, koga gleam se poise i poise idat nakaj mene kao da me pomognat, koj so tupanica, koj so daska, tava, cekan, brusalica, hilta itn. Se stvori guzva okolu mene, ama uspeav lazejki da izlezam od guzvata i koga se svrtev oni i ponataka mavaa po nekogo, mislejki deka sum jas, so nasmevki na licata i zloben sjaj vo ocite. Slusam buci nesto koga ono blueplayer vozi bager i ide kon guzvata svirejki so sirenata. Nastrana zastanal Anakin i veli : - Mudrosta vo zivotot e sekogas da imas maramce koga ti tece nosot inace Apokalipsaa i ke plivas nizvodno plav kako pretepano gomno ! I posle se svrti kon gresnite ceda sto veke uspeeja da se opijat : - Pogled . . . on zad  . .ebe . . .
Potoa se sobravme kao nisto da ne bilo, osven  po nekoj krug pod miski od napor i priguseno stenkanje u pozadina od posledicite, mislam deka Adzija bese toj sklupcaniot so nekolku tugi metalni tela vo grbot. Pocnavme priguseno da razgovarame, ama posle moravme da si vikame na uvo oti Tralala so vitkanicata u usta sto mu curese pod nos pocna da vlece poglasni noti so gitarata. Mona zapea  . . .
Кон врв
str8up Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Producer

Регистриран: 18.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1492
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај str8up Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јули.2007 во 13:59
koga dojde red za tropanje gluposti, zbunet pocna romancinja da pisuvaLOLLOLLOL

igram ruski rulet od k*rtasak!
Peni Saktivniot
Кон врв
male4ka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Шмеќерка ;)

Регистриран: 11.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1939
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај male4ka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јули.2007 во 14:25
taka treba inspiracija mu dojde seaLOLLOLLOLLOL
Love Is Not Measured By How You Feel,But How The Other Person Feels...
Кон врв
LEGENDA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 359
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LEGENDA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јули.2007 во 14:27
Насмевка
www.hjspain.com
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 137>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 1,329 секунди.