IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Музика
  Активни теми Активни теми RSS - Елена Ристевска
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Елена Ристевска

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345>
Автор
Порака
Командантица Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Командантица Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Февруари.2009 во 20:34
Originally posted by kiki1005 kiki1005 напиша:

Далеку од тоа дека е богзнае што ја видов пред неколку дена некако ужасно изгледаше без шминка.Мислам дека еден од нејзините големи проблеми е што има многу лоша боја на глас и кога пее посебно во живо делува некако одбивно,а и мнгу се занесуе типката се мисли ко да се качила на месечината а и 3години поминаа од нејзините најави за европска кариера и од потпишувањето на лажниот договор со некоја си издавачка куќа,кој лаже секогаш има кратки нозе.
А и искрено не ми е јасно зошто секогаш мора да се служат со лаги и на тој начин да градат кариера со тоа само губат одошто добиваат нешто далеку сме од тоа да очекуваме дека на некој од МКД ќе му се случи светска кариера.


,..за нејзина среќа пто тука беше продукција М2, шо ја изваде пред камера,...иначе,ни глувците не би ја слушале неа..!
..Живеам за да умрам..!
Кон врв
polzavce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Октомври.2008
Локација: Angola
Статус: Офлајн
Поени: 1325
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај polzavce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Февруари.2009 во 14:21

Јас би ја слушала........а не сум глушец, полжавче сум

Туку ајде малку сериозно........Мене ми се допаѓа нејзината боја на глас..........

А тоа дека во живо не изгледа убаво, баш сте згрешиле.........УШТЕ ПОУБАВА Е.........
Кон врв
Командантица Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Командантица Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Февруари.2009 во 15:43
боја на глас? ,.зар елена има,..глас?
..Живеам за да умрам..!
Кон врв
Eli Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1968
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eli Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Февруари.2009 во 21:41
Originally posted by Командантица Командантица напиша:

боја на глас? ,.зар елена има,..глас?


abe i ja ne i gi postuvam glasovnite moznosti..koa ke navezba nekoja pesna moze da se kaze deka ok ke ja izvede..ali sakav da kazam deka da bese u Amerika do sea ke bese 3 pati po popularna od toa sto e vo Makedonija(znaeme tamu i da ne znaes da pees,pokazi gi gradite i zadnikot i si svrsil rabota)..inece i mene ne mi omilena
Човекот секогаш треба да остане човек,без разлика со што се бави и каков успех има..
Кон врв
kiki1005 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 22.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 8
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kiki1005 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Февруари.2009 во 12:45
Originally posted by Eli Eli напиша:

Originally posted by Командантица Командантица напиша:

боја на глас? ,.зар елена има,..глас?


abe i ja ne i gi postuvam glasovnite moznosti..koa ke navezba nekoja pesna moze da se kaze deka ok ke ja izvede..ali sakav da kazam deka da bese u Amerika do sea ke bese 3 pati po popularna od toa sto e vo Makedonija(znaeme tamu i da ne znaes da pees,pokazi gi gradite i zadnikot i si svrsil rabota)..inece i mene ne mi omilena

Во Америка ги има милиони и милиони такви а и многу се соблекле па не успеале далеку е таа од тоа.
Кон врв
Tor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 25.Март.2010
Статус: Офлајн
Поени: 628
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Април.2010 во 14:58
Najkulturno devojce od javni licnosti.

Кон врв
Tiggy Vicious Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Consume. Be silent. Die.

Регистриран: 27.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiggy Vicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Април.2010 во 21:45
Со цицето на една слика на мегдан. намигнување

Добра е... ај... ќе ја биде. плазењеголема%20насмевка
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality
Кон врв
Anarchy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Фатенко

Регистриран: 19.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6676
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Anarchy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Април.2010 во 21:48
Според мене, врска нема. Нека ја напушти онаа М2 продукција. Повеќе Пилева ја поштовам, отколку оваа.


Изменето од Анастеа - 06.Април.2010 во 15:31
Кон врв
sneska_v Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јуни.2009
Статус: Офлајн
Поени: 3455
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sneska_v Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Април.2010 во 14:51
Кон врв
ANITA11 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 21488
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ANITA11 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Април.2010 во 21:58
elena ima prekrasen glas i uzivam vo nejzinite pesni
posebno sega novata ,,A MOZEVME,,,prekrasna e i site drugi i se preubavi,nikogash ne mi dosaduva koga ja slusamдасреќа
Кон врв
lipicaner Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 41
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај lipicaner Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Април.2010 во 21:59
elena risteska?? seksi e malata nema zbor

Изменето од Анастеа - 02.Април.2010 во 23:18
Кон врв
Tiggy Vicious Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Consume. Be silent. Die.

Регистриран: 27.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiggy Vicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Април.2010 во 22:18
Остај сеа секси...
За гласот се збори углавном...


Изменето од Анастеа - 02.Април.2010 во 23:18
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality
Кон врв
tofix Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 14.Март.2010
Статус: Офлајн
Поени: 4
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај tofix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Април.2010 во 12:14
Елена е најдобрата и најубавата пејачка во Македонија. Искрено само она не се прави звезда и е мн скромна. За бојата на гласот, точно, малку и е груба, ама тоа и се случуваше на почеток на кариера да фалшира и да незнае како да го користи. Сега е веќе професионалка и пеењето во живо баш и е супер. Изгледа светски а и се понаша светски. Секоја чест. А да и некои викаат била добра риба ! Вие нормални ли сте??? Каква риба бре, она е КОМАД ипол :))))

Поз и се најубаво за Елена, супер е !!
Кон врв
Tor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 25.Март.2010
Статус: Офлајн
Поени: 628
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Април.2010 во 20:22
Drugarcina prava-najskromno devojce!
Lepotica!


Изменето од Анастеа - 05.Април.2010 во 21:29
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,094 секунди.