IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Музика
  Активни теми Активни теми RSS - Елена Ристевска
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Елена Ристевска

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 5>
Автор
Порака
str8up Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Producer

Регистриран: 18.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1492
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај str8up Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Декември.2007 во 02:16
ШТО БЕ???
НЕ ВИ Е НИ МАЛКУ ИНТЕРЕСНА ЕЛЕНА???изненадувањеизненадувањеизненадувањеплазењеголема%20насмевка
igram ruski rulet od k*rtasak!
Peni Saktivniot
Кон врв
tic_tac Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 17.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 31
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај tic_tac Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Декември.2007 во 15:18
Marketing ili slucajnost?збунетост
Кон врв
Zaspana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Март.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 429
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zaspana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Март.2008 во 20:25
Spored mene Elena e super peacka!!
Кон врв
Monuska Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2128
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Monuska Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Март.2008 во 20:33
Мене Елена баш ми е симпатична и ја сакам нејзината музика. Сигурно преферирам да слушам нешто македонско во однос на српско или како што е сега во мода бугарско. Не знам зошто сите плукаат на неа, кога девојката единствено се труди да успее на ова поле, што не е лесно и најмногу и треба наша поддршка. Се надевам дека ќе успее во тоа што го замислила и дека ќе успее и надвор. Единствено не ми се допаѓа тоа што ја споредуваат со Шакира, зошто кога те споредуваат со некого тешко излегуваш од негова сенка.
Сите го сакаме она што не можеме да го имаме. Вистинските луѓе знаат да се помират со тоа...
Кон врв
Elena^ Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 24.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Elena^ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Април.2008 во 23:57
Elena e super devojka neznam zosto mn malku luge ja prifajkaat vo Makedonija ... nasite peaci povejke ni gi cenat vo ostanatite drzavi otkolku tuka
Кон врв
Командантица Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Командантица Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Февруари.2009 во 23:40
па нели беше...Бијонсе пред малку..од каде сега Шакира..?
..Живеам за да умрам..!
Кон врв
mrzla Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
натурална девојка

Регистриран: 14.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13327
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mrzla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Февруари.2009 во 00:54
Кон врв
nelson Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
НАИВЕН НА МАЈКА

Регистриран: 11.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 6313
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nelson Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Февруари.2009 во 22:38
haos...
Zeleo bih da te, vezanih ociju, prepoznajem u hiljadama.Ala bih se napipao!
Кон врв
Majkl Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3019
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Majkl Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Февруари.2009 во 02:28
Елена има одличен вокал, а со оглед на тоа што претежно самата си ги пишува текстовите можни се извесни споредби со Шакира. Но Шакира како естраден уметник(ама вистински уметник) е ненадминлива според мене.

Би сакал да ја чујам Елена како пее Хард Рок во дует со Каролина Гочева, или двете во трио со АРЕА или EVANESCENCE.
Кон врв
Pentakostalec Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 11.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 583
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Pentakostalec Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Февруари.2009 во 19:01
Ma Elena e povekje i od Shakira barem Nashe e kakva takva ja podrzuvam Elena ne za toa sto ja slusam{ne ni ja slusam}oti e MAKEDONKA.
Одете мегу сите народи и создавајте од нив мој ученици крштевајки ги во името на Таткото, Синот и Светиот Дух
Кон врв
polzavce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Октомври.2008
Локација: Angola
Статус: Офлајн
Поени: 1325
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај polzavce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Февруари.2009 во 00:25

Зошто плукате по се што е наше............

Ја почитувам Елена........... ...

.......Знае да пее......прекрасно изгледа.......знае да се однесува на сцена и надвор од неа.......СРЦКА ми е......
Кон врв
Eli Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1968
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eli Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Февруари.2009 во 15:33
Mislam deka moze mnogu poveke od toa sto go ima pokazano do sega..ocogledno nema dobar menager koj ke ja promovira..ubavo izgleda..solidno pee..da bese vo USA do sega ke bese novata Rihana na primer..ama kaj nas taka idat rabotite
Човекот секогаш треба да остане човек,без разлика со што се бави и каков успех има..
Кон врв
Командантица Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Командантица Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Февруари.2009 во 20:30
што видовте во елена жити се
..Живеам за да умрам..!
Кон врв
kiki1005 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 22.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 8
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kiki1005 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Февруари.2009 во 19:33
Далеку од тоа дека е богзнае што ја видов пред неколку дена некако ужасно изгледаше без шминка.Мислам дека еден од нејзините големи проблеми е што има многу лоша боја на глас и кога пее посебно во живо делува некако одбивно,а и мнгу се занесуе типката се мисли ко да се качила на месечината а и 3години поминаа од нејзините најави за европска кариера и од потпишувањето на лажниот договор со некоја си издавачка куќа,кој лаже секогаш има кратки нозе.
А и искрено не ми е јасно зошто секогаш мора да се служат со лаги и на тој начин да градат кариера со тоа само губат одошто добиваат нешто далеку сме од тоа да очекуваме дека на некој од МКД ќе му се случи светска кариера.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 5>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,109 секунди.