IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Општо > Разно
  Активни теми Активни теми RSS - Со кого од форумов сакате да се запознаете
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Со кого од форумов сакате да се запознаете

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 83>
Автор
Порака
cigare-migare taktika Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 245
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај cigare-migare taktika Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јули.2007 во 14:17
so zbunet, brza, ninja i sekako anakin... a se znam so natalija, dana ( so niv se znam dobroBig%20smile), carnation(cele manon) ,zena mu i dr. ohrigjani ... a gi znam kako izgledaat i Lou, hector, lafille,zoki i tn.....
Кон врв
la fille Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 42032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај la fille Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јули.2007 во 00:51
Pak nekoj delel sliki od rodendenot bez dozvolaLOLLOLLOLLOL
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)
Кон врв
Цаци Галапчарот Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јуни.2007
Локација: Byelorussian SSR
Статус: Офлајн
Поени: 955
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Цаци Галапчарот Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јули.2007 во 00:52
Originally posted by la fille la fille напиша:

Originally posted by Цаци Галапчарот Цаци Галапчарот напиша:

Jas sakam da se zapoznaam so Acelera, Palestinec, Blueprayer, Brza, la fille.



Dojdi vo Skopje i ke se zapoznaeme, ustvari, ovaa nedela sum u Ohrid, aj od narednata nedelaWinkWink
 
jas dovagjam za skopje sledekju nedelju.Vija drugive od skopje li sa?
Ti gi poznavas li?Ovaj brza i palestinac ludnicu su
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јули.2007 во 01:20
a be ,sega,...ne znam za jaser,...ama, jas ne sum bil po ludnici,..seushteLOLLOLLOL
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
Цаци Галапчарот Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јуни.2007
Локација: Byelorussian SSR
Статус: Офлајн
Поени: 955
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Цаци Галапчарот Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јули.2007 во 01:26
abe toj je u pozitivn smisl, ne se praj deka ne poimas
Кон врв
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јули.2007 во 01:37
Pa..neznam..mozebi i ne bi so nikogo.
Veke imam stvoreno slika za nekolku ludje i ne bi sakala
da ja menuvam,zatoa sto pak ke recam neznam koj ja zboruva vistinata ovde ,a koj laze.

Shot at 2007-06-30[/IMG]
Кон врв
Цаци Галапчарот Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јуни.2007
Локација: Byelorussian SSR
Статус: Офлајн
Поени: 955
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Цаци Галапчарот Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јули.2007 во 01:39
mama Ja ne lzu. casna rec
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јули.2007 во 01:43
pazi mnammo,...shto pravi so prstite,..pozadi   LOLLOL
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јули.2007 во 01:51
Gledam,gledam,ama jas mu dadov prijatelski sovet
Pa...sea ti vidi

Shot at 2007-06-30[/IMG]
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јули.2007 во 01:57
shto da vidam?,..da ne go zemam?,LOLLOL....ovaka mi izgleda potaman,...iako malku "kratok",...LOL
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јули.2007 во 11:54
Ja sakam da go zapoznaam zbunet oti e cool fraer, mnogu junak i epten pameten, baska vikaat deka kade zgazne treva ne nikne, zeni na kolena pagaat pred nego i mnogu si imaat  seceno veni za nego.
Mislam deka toj e osoba vredna za site odlikuvanja sto postojat, a svetot veke ednas treba da ja prifati negovata superiornost zosto e naslednik na svetskiot prestol i da baraat pokajuvanje i milost.
On na svetot mu pravi dobro, ama toa javno ne go razglasuva poradi negovata doblesna skromnost. Iako se krie megu nas na ovaa zaostanata planeta, od galaktickite rabojnici koi ja prevzemaa vlasta na orospijski nacin on ke iznajde nacin da ja povrati galaktickata harmonija kako i svetovite koi gi poseduvase.
I ke i se vrati da ja oslobodi negovata ljubov koja e sega zatvorena vo zandana na zatvorskata planeta locirana vo galksijata "Maliot magelanov oblak ".
Plasete se ako ste losi ili namkori, zosto koga ke se vrati site ke ve zatvori vo rudnicite i ke gi ostavi da ziveat kako bezgrizni deca samo onie sto znaat da se smeat.
E taka da si znaete !
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јули.2007 во 12:00
da,....i jas sakam so nego da se vidam,...daj vidi, najdi go,...pa,trojcata ke sedneme ,..da popieme neshto,..
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
speed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Март.2007
Статус: Офлајн
Поени: 803
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај speed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јули.2007 во 12:26
pa se znam so mona liza,engie,big kiss,low weed,i use nekoi a bi sakal da se zapoznaam uste so monika i sexy.
speed
Кон врв
cigare-migare taktika Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 245
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај cigare-migare taktika Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јули.2007 во 13:00
a shon go izdrkash....
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 83>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,359 секунди.