IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Спорт > Останати спортови
  Активни теми Активни теми RSS - Најомилен спорт
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Најомилен спорт

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 8>
Автор
Порака
Alex10 Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 44
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alex10 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Август.2007 во 23:17
kosarka na prvo mesto pa fudbal pa : skijanje , kik-boks , x-sports , ....
Кон врв
NiNa1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Love and peace

Регистриран: 07.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 13795
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NiNa1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Август.2007 во 17:55
Mене најомилен спорт ми е пинг понг
Кон врв
Fiki Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 23
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Fiki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Август.2007 во 12:52

od site so gi kazavte barem ni eden ne kaza ja kaza kralicata na sportot ,a to ti e atletikata!!!!

FIKI Lives again
Кон врв
Trilili Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Mr.Bodycheck

Регистриран: 27.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1780
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Trilili Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Август.2007 во 12:54
a dali tukanekoj igra hokej na rolerki pa i ja da se ubacam????голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
Кон врв
Fiki Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 23
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Fiki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Август.2007 во 12:55

da be jas ne znam rolerki da vozam ne pak i hokej da primenam ,bolnicana sekojdnevna kuka ke mi stanit

FIKI Lives again
Кон врв
Trilili Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Mr.Bodycheck

Регистриран: 27.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1780
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Trilili Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Август.2007 во 12:56
toa ti e muski sport druzeголема%20насмевкаголема%20насмевка
Кон врв
Fiki Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 23
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Fiki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Август.2007 во 12:57
abe bate so se zamaras. odi treniraj atletika mn e zakon намигнување
FIKI Lives again
Кон врв
Trilili Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Mr.Bodycheck

Регистриран: 27.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1780
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Trilili Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Август.2007 во 12:59
toa e za feminizirani muskarcinja beизненадувањеизненадувањеизненадувањеплазење
Кон врв
Fiki Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 23
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Fiki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Август.2007 во 13:01
a zs ti prdle si ?da ne mojs da se zanimavas so najubaviot sport ,probaj pa ako ti odi ,prodolzi si ,a ne samo ne odam dek slab sum ne sum brz ili ne znam so!!!1лутина
FIKI Lives again
Кон врв
Trilili Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Mr.Bodycheck

Регистриран: 27.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1780
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Trilili Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Август.2007 во 13:02
dosadno mi e toa, na hokejot sekoja minuta se desava nestoголема%20насмевкаголема%20насмевка
Кон врв
Fiki Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 23
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Fiki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Август.2007 во 13:04
e aj kaj imat moznost vo makedonija da imat hokej so rolerki ,a kamoli na mraz.i so samo si prajs filmcinja a niso si go tupis samoz mozokot niso drugo!!!
FIKI Lives again
Кон врв
Trilili Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Mr.Bodycheck

Регистриран: 27.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1780
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Trilili Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Август.2007 во 13:09
nene druye imam igrano tuka samo sto bea tapa i posle im nekako go okupiraa terenotголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
da upravo si nie hokejasi sme malce frknati, ali definitivno imame povise groupies od atleticariteголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
Кон врв
Fiki Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 23
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Fiki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Август.2007 во 13:13

da be ,zato vi go okupirale terenot!!!

FIKI Lives again
Кон врв
Fiki Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 23
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Fiki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Август.2007 во 13:38
ej a inace za koj si vo nhl?? jas gi obozavam anhaeil onie ducks
FIKI Lives again
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 8>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,531 секунди.