IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Автомобили и моторцикли
  Активни теми Активни теми RSS - Мое прво ауто!
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Мое прво ауто!

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2345>
Автор
Порака
volkswagen Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Знам, комшивка ми е!

Регистриран: 18.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4820
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај volkswagen Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Април.2009 во 17:11
opaaaa...vidi ja ti Monuska . Site jugo , fico, skoda, pz , a ona AVEO
Кон врв
Monuska Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2128
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Monuska Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Април.2009 во 23:09
уште да знаев да го возам ко што треба... ај ќе ме биде
Сите го сакаме она што не можеме да го имаме. Вистинските луѓе знаат да се помират со тоа...
Кон врв
milata jas Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Преселница

Регистриран: 05.Април.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 302
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај milata jas Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Април.2009 во 23:28
yugo 55 vrm vrmm
Кон врв
Ninja 35 Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Февруари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 17840
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ninja 35 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Април.2009 во 23:45
Ако ти изгледа премногу лесно , имаш некаде згрешено !!!
Кон врв
Јордан Шумарот Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 08.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 230
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Јордан Шумарот Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Април.2009 во 02:28
Shevrolet Malibu...
but no longer... TNX USA!!! due respect!!!
Кон врв
volkswagen Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Знам, комшивка ми е!

Регистриран: 18.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4820
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај volkswagen Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Април.2009 во 17:28
Originally posted by Monuska Monuska напиша:

уште да знаев да го возам ко што треба... ај ќе ме биде
monuska, daj mi go mene da go razdvizam dodeka da se naucis, i taman ko ke znajs ke bide razmrdano i spremno za vozejne
Кон врв
Monuska Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2128
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Monuska Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Април.2009 во 11:20
Originally posted by volkswagen volkswagen напиша:

Originally posted by Monuska Monuska напиша:

уште да знаев да го возам ко што треба... ај ќе ме биде
monuska, daj mi go mene da go razdvizam dodeka da se naucis, i taman ko ke znajs ke bide razmrdano i spremno za vozejne


чекај не си единствен што се понудил за ова.. додека да стигнам до тебе јас ќе научам
Сите го сакаме она што не можеме да го имаме. Вистинските луѓе знаат да се помират со тоа...
Кон врв
volkswagen Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Знам, комшивка ми е!

Регистриран: 18.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4820
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај volkswagen Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Април.2009 во 20:50
ke si ostanam znaci na 101ot NEVER MIND, i onaka i toj mi e taze, nedela dena go imam
Кон врв
Monuska Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2128
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Monuska Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Април.2009 во 11:34
Originally posted by volkswagen volkswagen напиша:

ke si ostanam znaci na 101ot NEVER MIND, i onaka i toj mi e taze, nedela dena go imam


со здравје да си ја возиш... а јас ќе пробам да ти фатам врски
Сите го сакаме она што не можеме да го имаме. Вистинските луѓе знаат да се помират со тоа...
Кон врв
volkswagen Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Знам, комшивка ми е!

Регистриран: 18.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4820
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај volkswagen Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Април.2009 во 15:54
Originally posted by Monuska Monuska напиша:

Originally posted by volkswagen volkswagen напиша:

ke si ostanam znaci na 101ot NEVER MIND, i onaka i toj mi e taze, nedela dena go imam


со здравје да си ја возиш... а јас ќе пробам да ти фатам врски
fala, fala, poubava da si kupis (ustvari imas )ako ne go dajs da go razvozam, belki ke dajs da svrtam edno krugce (okolu nego)

Изменето од volkswagen - 13.Април.2009 во 15:55
Кон врв
Monuska Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2128
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Monuska Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Април.2009 во 21:59
Originally posted by volkswagen volkswagen напиша:

Originally posted by Monuska Monuska напиша:

Originally posted by volkswagen volkswagen напиша:

ke si ostanam znaci na 101ot NEVER MIND, i onaka i toj mi e taze, nedela dena go imam


со здравје да си ја возиш... а јас ќе пробам да ти фатам врски
fala, fala, poubava da si kupis (ustvari imas )ako ne go dajs da go razvozam, belki ke dajs da svrtam edno krugce (okolu nego)



нормално, па не сум толку лоша
Сите го сакаме она што не можеме да го имаме. Вистинските луѓе знаат да се помират со тоа...
Кон врв
Lady Blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8431
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lady Blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Април.2009 во 00:31
Yugo 45 .... голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
Кон врв
Tatanka Yotanka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Април.2009
Локација: Niger
Статус: Офлајн
Поени: 122
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tatanka Yotanka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Април.2009 во 17:15
Reso 4 тага
Кон врв
zabegan Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Другарот на Мона Лиза

Регистриран: 06.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9774
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zabegan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Април.2009 во 13:54
Originally posted by Tatanka Yotanka Tatanka Yotanka напиша:

Reso 4 тага
зошто тажна фаца? рено 4 е супер кола за почеток среќа
размисли пред да напишеш глупост
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2345>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,313 секунди.