IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Болка при секс - Дали тоа ја пали жената
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Болка при секс - Дали тоа ја пали жената

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 7>
Автор
Порака
marence Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 13.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 365
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај marence Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Мај.2007 во 23:07
само во моментот на оргазам го губиш осетот за болка и може да биде и грубо инаку се друго не е нормално
Кон врв
B2 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Тврдим Да Сам Непобедлив

Регистриран: 26.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 361
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај B2 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Мај.2007 во 23:30
po nekad i grubosta zenata poveke ja paliSmileSmileSmileSmileSmile
Кон врв
Pilatov Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 04.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Pilatov Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Јуни.2007 во 03:07
Smilenormalno deka ne ja pali ,ama dodeka ne se zapali nema sex,ama jas ne sum imal iskustvo so nekoja so ne se pali.Smile
Poseben
Кон врв
black-eyes Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: -1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај black-eyes Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Јуни.2007 во 03:09
HHHMMMMMMMMMMMMM,???????????NESAKAM DA ZNAM
Кон врв
Pilatov Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 04.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Pilatov Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Јуни.2007 во 03:23
Smile ne ni treba da se palis,toa e normalno
Poseben
Кон врв
iceleogabi Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 01.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај iceleogabi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Јуни.2007 во 17:07

TREBASE I OBRATNO DA PRASAS, DALI MAZITE JA SAKAAT BOLKATA PRI SEX,NEKOI DURI ZA DA DOBIJAT ORGAZAM SI PIKAAT PRST CryClap

Кон врв
plamenko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2159
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај plamenko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Јуни.2007 во 17:31
nekoi da nekoi ne treba moment da im pogodis:)
LOLza da i ne:)
 
Кон врв
nindza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nindza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јуни.2007 во 11:52
dva shamara i zestoko siluvanje vistinski recept za orgazam 
OBAVESTUVANJE: gorenavedeniot tekst ne e za ogranicheni - od upravata
Кон врв
lins Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 11.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај lins Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јуни.2007 во 13:47
DA, I TEGNENJE NA MENGEME

Изменето од lins - 11.Јуни.2007 во 13:48
black is black
Кон врв
sandrica Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 379
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sandrica Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јуни.2007 во 13:58
Epa ako oseka bolka da misli li na toa sto ja boli ilida uziva?Angry

Изменето од sandrica - 11.Јуни.2007 во 13:58
Just love
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јуни.2007 во 14:00
ako gi znaes granicite ke e i dozvoleno do tamu da ides, no sandrica freud na vremeto si kaza ubavo za takvite raboti....
Кон врв
SeXy BaBy Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 35
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај SeXy BaBy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јуни.2007 во 19:34
Originally posted by iceleogabi iceleogabi напиша:

TREBASE I OBRATNO DA PRASAS, DALI MAZITE JA SAKAAT BOLKATA PRI SEX,NEKOI DURI ZA DA DOBIJAT ORGAZAM SI PIKAAT PRST CryClap

stvarno...?
pa jas mislev deka toa mazi ne go pravat, ili pogresno razbrav. zboris za mazi ili zenite. za zenite da toa e taka, si pikaat prst da im bide poubavo. no znaete ne sekogas toa ja pali zenata. ako seksot e jak hard sex togas nema potreba voopsto od drugi iritiranja na klitorisot ili voopsto na bilo sto. sepak jas se slozuvam so toa deka nekoi zeni se palat na bolka. ako nekoj od ovde imal takvo iskustvo ve molam pisete go cuvstvoto. a za prasanjeto dali mazite se palat na bolka....? toa e veke sosema razlicno. zasto mazite se tie sto ja rabotat cela rabota... ok ali ako sakate pisete i za toa... pozz
 
if opportunity doesn`t knock, then build a door...
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јуни.2007 во 20:34
Мажите не се тие кои секогаш ја работат целата работаLOLLOLLOLLOLLOL


болка при секс има жени кои сакаат и обратно но во нникој случај тоа не ја прави жената вакава или онакава тоа е само чуство на задоволствоWink

Кон врв
palasizzl Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 7
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај palasizzl Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јуни.2007 во 10:05
abe sea zavisi ako nekoj e golem vo pajpata ne mora da znaci deka ke ja samara pri sex mozi i so alatot da ja boli osven ako ne e vo p***to tunelot bgomila a malo pleskanje po gazeto mislam deka mu odgovara na sekoja neli?
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 7>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,391 секунди.