IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Македонија и Свет > Политика и вести
  Активни теми Активни теми RSS - Албанци малтретираат Македонци
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Албанци малтретираат Македонци

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234>
Автор
Порака
Калпазан Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Јуни.2006
Локација: Slovenia
Статус: Офлајн
Поени: 466
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Калпазан Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Мај.2007 во 13:28
Некој знае ли кој е овој Галиматјас?
Алал нека му е!
Clap Clap Clap Clap Clap Clap Clap Clap
Македонија - Моја Дежела
Кон врв
butel2 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 4138
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај butel2 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Мај.2007 во 13:34



 
[/QUOTE]

vo cetvrtokot vo srednoto medivinsko uciliste D-r Pance Karagozov imase krvava tepacka

Vo moe vreme nemase krvni tepacki po ucilistata, imase zakacki, ama KRVNI tepacki....

Imame kameri koi navodno rabotat i ne bile dokaz veli direktorot

Vo moe vreme nemase kameri, pa sepak zborot na samite ucenici mnogu poveke vredese kaj direktorkata...

a imame i obezbeduvanje koe samo muva devojki - znaci e pedofil i pie kafe i ne e tuka koga treba.

vo moe vreme ucilistata imaa cuvari vo redoven raboten odnos koi sovesni si gi izvrsuvaa svoite rabotni zadaci , za zal so demokratijava cuvarite vo mnogu ucilista bea proglaseni za tehnoloski viskovi, a vratari izigravaa po dvajca ucenici....ili haosmajstorot , ili nekoja cistacka, ili ete kako tamu nekoe si plateno obwezbeduvanje...

Ova se se slucuva vo skolskiot dvor nikoj od site tuka so bile ne reagira pukaat seir znaci

Vo moe vreme vo skolskiot dvor ne bi se slucilo vakvo nesto a nikoj da ne reagira...

Sega sakat da ni zamackat oci i da ja zataskaat celava rabota

mene licno ke mi bide mnogu milo ako denesnava mladina pocne da sfaka deka denesnata demokratija vo nasava drzava e samo mackanje oci i ako navistina napravi nesto protiv toa mackanje oci...

ovie Albanci ustvari divjaci da se izbrkaat os sekade ednas za sekogas

Albancite ne se divjaci, Ke bidam slobodna da kazam deka vo moe vreme mozebi bea podivi od denes. A sepak vo moe vreme ucenicite bezgrizno odea na uciliste i bezgrizno se vozea vo avtobusite.... Nie denes imame edna pobesneta i neorganizirana mladina, velam MLADINA.

I nemam nisto protiv pluralizmot no imam mnogu protiv vikanjeto na cel glas i plukanjeto po edno opstestvo vo koe imavme miren zivot i red. I voopsto ne bi mi bilo gajle sto mnogumina ovde zborat kako sto zborat da jas ( a i 95% od roditelite ) ne gi nosat svoite deca do uciliste i gi cekaat za da gi zemat od casovi i pak strepat da ne im se sluci nesto dodeka se na uciliste....za razlika od moite roditeli ( i site drugi roditeli vo toa vreme) koi me pustale da odam sama bez nikakov stracv na uciliste.
Кон врв
аџија Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 5474
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај аџија Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Мај.2007 во 20:27
во твое време бутел
изгледа се палеше оган со камчиња, и тркалото уште не беше измислено... дај ти се молам.. што збориш... ConfusedConfused
Кон врв
hardcore Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 20.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 268
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај hardcore Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Мај.2007 во 22:07
Adzi,go citav ona sto si go napisal;dobro e direktorot i profesorite da znaat,no moj predlog e vie da se aktivirate kako klas poveke mediumski.Neka se znae so koi idioti gradime sozivot.A za tie sustestva od po 30 god. pa i za niv ima "strucni lugje"a vie ste cel klas,pa aktiviraj...Kako ucenici,moe mislenje e da si stoite po strana,zasto brat,samo so um ke pobedis bezumnici.A zapamti;siptar i tocak se prvi bratucedi.Wink
Кон врв
hardcore Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 20.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 268
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај hardcore Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Мај.2007 во 22:10
sindarela,duso,evrite dane ti zatropale na mala vrata pa vaka pristrasno
nesto....Koga nivno evro ke pipnes,vracanje nema ....
 
Makedonski pedercinja....kakov sram od tvojata usta izleze.....
Кон врв
Galimatijas Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Март.2007
Локација: Australia
Статус: Офлајн
Поени: 11
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Galimatijas Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Мај.2007 во 05:01
Nekako mi ja nema, se izgubi...
nekoj da ne ja videl (nekade na Bit Pazar)?
Pa vidi be brat...jas i rekov, 'da ne bese lojosana, ke ti pokazev kakov peder sum)..
Odgovorot (od Boogie), znaci sepak si peder!
Za sto nie ovde vsusnost zboruvame?
 
Sve je sranje
I pisanje je sranje, ako si okrenut prema vetru...
I kako god se okrenuo, dupe ti je pozadi...
MAO
Кон врв
Калпазан Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Јуни.2006
Локација: Slovenia
Статус: Офлајн
Поени: 466
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Калпазан Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Мај.2007 во 13:10
Некои работи, така да кажем, нели, тешко ги разбирам....
Македонски педерчиња ха?
Ако е таа македонка, јас сум Мики Маус!
 
Македонија - Моја Дежела
Кон врв
taco Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Мај.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај taco Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Мај.2007 во 14:05
Ne treba da se karate so Siptarite oti oni se mnogu strasni.Duri i glavite i se mnogu strasni







E, ajde de
Кон врв
Калпазан Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Јуни.2006
Локација: Slovenia
Статус: Офлајн
Поени: 466
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Калпазан Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Мај.2007 во 14:10
Не бе батка, ја не би да се карам.
Ја би само да га правим ЗУБНА ПАСТА - ИРЕДЕНТ!
 
Македонија - Моја Дежела
Кон врв
hardcore Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 20.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 268
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај hardcore Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Мај.2007 во 14:19
Ja bi glasal za vestacko gjubre...samo taka ke i se oddolzat na zemjava sto gi trpi!!LOLLOLLOLLOL
Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Мај.2007 во 14:35
stegnete gi tupanicicte nemoj da bidite picki , tepajte i vie , ako nemate silni boksovi zemete boksiraci palici , tepajte se sto ke vi dojde na pat duri race i noze ve drzat i da ve istepaat umrete ko mazi ne ko picki , stegneto go boksot silno i zadaj udar , tepaj tepaj krvnicki dodeka ne gi iskinis arkadite , dodeka zabi siptarski raskapani ne se razletaat , dodeka glava shiptarska od ramenici ne letne . (procitajte go bolen dojcin malku da ve inspirira hrabrost da vi dade .
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
hardcore Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 20.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 268
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај hardcore Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Мај.2007 во 15:25
ClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClap
ONOJ STO SILA POKAZUVA,SILA TREBA DA OSETI
ZA DA BIDE MIREN I POKOREN!!!!!
Кон врв
Калпазан Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Јуни.2006
Локација: Slovenia
Статус: Офлајн
Поени: 466
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Калпазан Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Мај.2007 во 08:36
Тие сепак, како и да ги посматреаш се - муслимани.
А битна карактеристика на секој еден муслиман е, што, секогаш кога ќе види сила, одма го навртува г`зот!
Малце сила да видат, нема гласот да им се чуе, мор ќе се пикнат во мишја рупа и таму ќе се советуваат како со терористички активности и со диверзии да се одмаздат..
Е тогаш треба, како Пентагонот, да ги извадиш од тија дувлата со чад, ко лисиците и од таму, право во производња на зубна паста!
 
 
Македонија - Моја Дежела
Кон врв
oblachinja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 12.Март.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 4990
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај oblachinja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јуни.2007 во 15:13
Da vi kazam deka naslovot soodvetstvuva so realnosta...primer se site institucii kade postavija albaNCI ZA DIREKTORI...PRASHAJTE KAKO POMINUVAAT MAKEDONCITE TAMUOuch
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,141 секунди.