IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Разлика во години: постар или помлад партнер/ка?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Разлика во години: постар или помлад партнер/ка?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 70>
Автор
Порака
ivana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Госпожа Грофица

Регистриран: 14.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3327
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ivana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јуни.2005 во 11:19

Originally posted by kafka kafka напиша:

Ivana znaesh li deka te sakam

 konecno mi prizna.. me sakash normalno...ja i ti sme so par zlatni patiki...mora da se sakame inace edniot od nas bos kje bide ili 2cata bosi na po edna noga

Motivation is game in my hands
Кон врв
fiks Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПРАВДОЉУБЕЦ

Регистриран: 18.Април.2005
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 24000
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fiks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јуни.2005 во 11:19
misticen .....poleka malce.....nemoj da gi navreduvash clenovite na forumot......se mislish daka si mnogu jak......
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.

Кон врв
Мистичен Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јуни.2005
Статус: Офлајн
Поени: 37
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Мистичен Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јуни.2005 во 11:23
fiks, ту бе момче, да пукнеш, ме изнасмеа! :) Ќе те молам да го најдеш зборот - натрапник во моите постови преку кој ти ја виде навредата! Ајде, покажи ги твоите лингвистички способности!:)
Подобро сам ќе си правам КАЈГАНА, отколку друг да ми ги мати јајцата.
Кон врв
fiks Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПРАВДОЉУБЕЦ

Регистриран: 18.Април.2005
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 24000
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fiks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јуни.2005 во 11:33

Originally posted by Мистичен Мистичен напиша:

Мило ми е што ти е јасно,
значи не се срамиш да стенкаш гласно.

Ти си девојка без предрасуди на 21-от век,
но од друга страна, за фригидност по форуми бараш лек.

Јасно и гласно шефице! Успокои се, запри ги пулсирањата на вагиналните мускули...

mislish deka si intelektuelno nad drugite....i toa go dokazuvash so ovie zborovo...ti si mizerija be drugar.....kako shto mislev odma padna na provokacija....ti si tipicen primer na samobendisanost.....pazi da ne padnesh vo voda kako narcis zaljubuvajki se vo sebe...ako bara maja lek za frigidnost shto k*r barash ti tuka....lek za potencija....ja nemash voopshto....ili ti e malecok....

Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.

Кон врв
B Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај B Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јуни.2005 во 11:34

mistichen dojde da go rasipuva forumot tuka, da se rasprava, a ne da se druzhi.. 

Кон врв
Мистичен Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јуни.2005
Статус: Офлајн
Поени: 37
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Мистичен Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јуни.2005 во 11:38
Ете дами и господа, другарот fiks само што ја покажа својата интелектуална надмоќ и елоквентниот вокабулар над другите почитувани членови на форумов.

Предлагам како привремена мерка ние мизерните да се дистанцираме од господин fiks - бидејќи не сме му на интелектуално ниво да конверзираме со него! :)))
Подобро сам ќе си правам КАЈГАНА, отколку друг да ми ги мати јајцата.
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јуни.2005 во 12:39
Originally posted by Мистичен Мистичен напиша:

Ете дами и господа, другарот fiks само што ја покажа својата интелектуална надмоќ и елоквентниот вокабулар над другите почитувани членови на форумов.

Предлагам како привремена мерка ние мизерните да се дистанцираме од господин fiks - бидејќи не сме му на интелектуално ниво да конверзираме со него! :)))






Narcizioznosta e boles na  "intelektualnata nadmokj na izmatenite jajca".Izvivi drugar misticen  taka e.
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
fiks Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПРАВДОЉУБЕЦ

Регистриран: 18.Април.2005
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 24000
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fiks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јуни.2005 во 12:40
dobro mu rece maja.
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.

Кон врв
ivana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Госпожа Грофица

Регистриран: 14.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3327
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ivana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јуни.2005 во 12:41

Originally posted by maja maja напиша:

Originally posted by Мистичен Мистичен напиша:

Ете дами и господа, другарот fiks само што ја покажа својата интелектуална надмоќ и елоквентниот вокабулар над другите почитувани членови на форумов.

Предлагам како привремена мерка ние мизерните да се дистанцираме од господин fiks - бидејќи не сме му на интелектуално ниво да конверзираме со него! :)))






Narcizioznosta e boles na  "intelektualnata nadmokj na izmatenite jajca".Izvivi drugar misticen  taka e.

fino isprzeno Maja, Bravo...jajcava na oko ne se razlija.....kako na misticen....SMUTI PROSPI

Motivation is game in my hands
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јуни.2005 во 12:43
Aj po nashki kazano moze da se razbereme...Mrazam shtirkani lingvistichki zborcinja  osobeno vmetnati vo forumot na sekojdnevieto.
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
Мистичен Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јуни.2005
Статус: Офлајн
Поени: 37
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Мистичен Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јуни.2005 во 12:45
Стварно бил забавен форумов бе! :)  Вакви коментари на тема ЉУБОВ не очекував дека ќе сретнам:)))  
Подобро сам ќе си правам КАЈГАНА, отколку друг да ми ги мати јајцата.
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јуни.2005 во 12:54
Ne ja valkaj ljubovta,so tvoj podsmev.

Ne ste i vie "izmateni jajca"pododri vo iskazuvanjeto na nekoi temi.Se brkate dvajca bez trojca podavajki ja topkata od eden nakaj  drug koe mi zalicuva na igra megju "Krupishte i  Zrnovci"
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
Мистичен Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јуни.2005
Статус: Офлајн
Поени: 37
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Мистичен Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јуни.2005 во 12:56
Гневот е резултат на немоќта - рекле старите! :)
Mоже сега конечно да почнеме да си дискутираме лезетски на темиве и да не се замараме едни со други?:)
Подобро сам ќе си правам КАЈГАНА, отколку друг да ми ги мати јајцата.
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јуни.2005 во 12:58
Kapitulacija e ova ili gresham?Potpishi ..i kje nema problem..diplomatski ,neli?
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 70>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,281 секунди.