IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Секс занимливости
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Секс занимливости

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567 49>
Автор
Порака
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Август.2007 во 09:24
Pa toa ne znaci deka se maltretirani od strana na Hefner...barem jas taka mislam. Tie taka odlucile da ziveat i gotovo, nema sto narodot da im se mesa vo nivniot izbor...a i ne veruvam vo toa sexualno maltretiranje , osobeno ne bi poveruvala za playboy zajacica deka e maltretirana...
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Август.2007 во 11:02
MOze dala zbor
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Август.2007 во 19:09
 Секс факти за слабеење !
 
 
 
 
Следи детално објаснување за секој потег во сексот - колку калории троши! Колку е веродостојно, останува на вас да процените... ние само преведовме ;)

 

Соблекување
Со нејзина согласност.................12 cal
Без...............................................187 cal

Вадење градник/прслук
Со две раце..........................8 cal
Со една рака.........................12 cal
Со уста.............................85 cal

Ставање заштита (кондом)
Со претходно искуство (знаење)........ 6 cal
Без претходно искуство (дудук).... 315 cal

Групњак
Барање на жртва......................8 cal
Наоѓање на Г точката.............92 cal
Ич к*р не ме боли.....................0 cal

Влез/пенетрација
На стоење..........................12 cal
На под/кревет....................8 cal

Пози и позиции
Мисионерска..................................358 cal
Доги стајл......................................316 cal
69 во лежење...............................286 cal
69 на стоење..................................512 cal
"Italian hanger"................................912 cal

Оргазам
Вистински...................................112 cal
Лажен..........................................315 cal

После сексот
Лежење..............................................18 cal
Станување........................................36 cal
Грижа на совест поради неуспешен секс....816 cal

Облекување
Споро и опуштено...........................32 cal
Во брзање.........................98 cal
Нејзиниот дечко се појавува на врата.............1218 cal
Нејзиниот татко се појавува на врата.............1942 cal

Кон врв
Trilili Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Mr.Bodycheck

Регистриран: 27.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1780
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Trilili Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Август.2007 во 08:45
sega znam zaso si ostanav suv deckoголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Август.2007 во 02:03
Виталниот 80 годишен милионер и првиот човек на Плејбој, Хју Хефнер кој стално го плени вниманието на јавноста појавувајќи се секогаш во друштво на раскошни убавици, овој пат открива како да успеете да ја задоволите својата девојка и да ја држите до себе.



- Потполно сум искрен со нив и сите мои девојки се блиски како сестри - открива Хефнер кој неодамна имаше седум љубовници, но поради љубомора тој број се намали на три плавуши на кој им е "верен".

- Страшно сме поврзани едни со други и имаме многу заедничи интереси. Ова ќе звучи чудно, но нашиот однос е многу поедноставен од многу врски - објаснува Хефнер.

Во разговорот се вклучија и девојките. - На нас ни е толку добро заедно, а дека својот маж го делиме со уште две девојки е небитно во однос на преубавите моменти што ги поминуваме заедно - кажува Холи, најмладата синокоса убавица.



- Ништо не е доволно битно за да се појави проблем. Воопшто не ми смета што тој има 80 години, бидејќи Хју е млад во срцето - додаде Кендра.

- Јас се забавувам како никогаш во животот. Се чувствувам како дечко. И сетоа тоа поради жените, секако! Тие ме одржуваат да бидам витален. Трите убавици одлично ќе ве загреат во кревет! Би го препорачал тоа на секого - кажува Плејбој со широк осмех на лицето.

- И конечно, не смеете да бидете премногу себичен. Во врската најбитно нешто е комуникацијата. Морате да разговарате со нив, да им покажете дека ви е грижа за нив. Љубовта е многу слична на пријателството - е последниот совет кој им го даде "искусниот љубовник" на новинарите.





ЕПА АЛАЛ ДА МУ Е НА СТАРЕЦОТ
голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Август.2007 во 02:07
Orospijski nedomakinki ! Sega cel svet gi znae i so prst ke gi pokazuva i otkako ke umre vampirov, zapeceni udovici ke ostanat oti nikoj nema da saka da gi zeme...takvi...
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Август.2007 во 02:15
zbunet,  што се изнервира бе друже ?

на сликиве да не е и твојата  ? или се препозна ? голема%20насмевка
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Август.2007 во 02:25
Da be, ke me moli da mi se vrati...ja znam...ama ncki ! Ako mi ponudi mnogu pari so kamenja ke ja izbrkam...so si misli ona...deka sum lak muskarec...abe i tr...trite da mi dojdat...istiot ke si bidam...pricipielen...nego sto...
Кон врв
Trilili Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Mr.Bodycheck

Регистриран: 27.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1780
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Trilili Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Август.2007 во 13:02
Незадоволен од големината на својот пенис, едно вљубено момче по никоја цена не сакал да ја разочара неговата сакана, па како замена во замрачената соба секогаш го праќал постариот брат. Најверојатно и двајцата ќе завршат в затвор.

Еден Германец, на кој му било незгодно поради малиот пенис, би можел токму поради тоа и да заврши в затвор. Имено, тој ја замолил својата девојка да водат љубов во темница и тогаш го викнал брат му да го замени.

26-годишниот Манфред Шух се плашел дека ќе ја изгуби својата 24-годишна девојка ако не се покаже добар в кревет, па инсистирал на мрак секогаш кога имале секс и секогаш пред страстниот чин одел во ВЦ.

Тогаш во собата ќе влетал неговиот 28-годишен брат и ќе ја завршел рабптата. Девојката за оваа болна игра на двајцата браќа дознала дури по два месеци откако за првпат го запалила светлото.

Манфред сега е обвинет за помагање при силување, а неговиот брат Валтер за силување.

„Очигледно ништо не знаела. Двајцата браќа и навистина си личат, а постариот брат во текот на сексот молчел, па не можела да се посомнева“, изјави портпаролот на полицијата.
Кон врв
male4ka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Шмеќерка ;)

Регистриран: 11.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1939
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај male4ka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Август.2007 во 13:05
ццццццц....срамота еј....значи стварно имало болни луге на светов...
Love Is Not Measured By How You Feel,But How The Other Person Feels...
Кон врв
marence Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 13.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 365
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај marence Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Август.2007 во 13:08
mnogu mazi se isfrustrirani no ne treba taka ako ima ljubov i zaemna doverba, a i toj brat mu e vinoven trebalo da go posovetuva a ne da se nafaka ili nego mu doslo arno treba da odgovara
Кон врв
ZeZnAtA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Power

Регистриран: 26.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 19172
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZeZnAtA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Август.2007 во 13:20
sto veke nema da procitam!изненадување
Кон врв
zabegan Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Другарот на Мона Лиза

Регистриран: 06.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9774
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zabegan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Август.2007 во 13:21
coece ova e malce nastrano............dobro...........malce povise
размисли пред да напишеш глупост
Кон врв
Горе_Лево Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 331
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Горе_Лево Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Август.2007 во 07:56
Секс само на рефлектори
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567 49>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,203 секунди.