IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Секс занимливости
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Секс занимливости

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 49>
Автор
Порака
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јули.2007 во 00:12
a,da si napravime nie experiment?,...shto sme nie podole od amerikancite,...dodushe,..valjda i ne mozeme da bideme podole,.LOLLOL..znachi da oformime experimentalni grupi,...so dve tri od sekoja otiginalno oboena zenska,...ustvari mozeme i bez plavushi,..niv nikogash i ne gi boli glava,...mislam,... koga e toa vo prashanje,..LOLLOL
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
miki-li Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1176
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај miki-li Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јули.2007 во 14:51
Originally posted by brza brza напиша:

zaebavajte se vie,..ama,stvarno e taka,...ne lupa samo chovekot tuku i go dokazal toa,...a ima i ime i prezime,...i koga ke vi  ja "boli" glava,..otpechatete go ova na eden list i,...butnete i go pod nos,...na "bolnata",.LOL.LOL


се слагам со брза, точно е тоа дека поминува главоболка и се намалува стресот од секојдневниот живот

еден мој пријател вели ако жената ја боли главата кога и бараш секс, тогаш удри и една клоца, така ќе ја боли газот а не главата

Кон врв
zabegan Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Другарот на Мона Лиза

Регистриран: 06.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9774
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zabegan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јули.2007 во 23:09
na ovoj nacin ne mora da trosite pari za aspirinголема%20насмевка
размисли пред да напишеш глупост
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јули.2007 во 22:49
da ne si mi brat kje ti kazav GO TUPISH PO NEKOGAS
no
zaradi dobrososedski odnosi nema da kazam GO TUPISH PO NEKOGAS
i samo kje kazam da be da
koga citam si vo pravo
temite ti se za siiiiiiiirok krug na zainteresiranite stranki
koj be ne bi poglednal deka perdasenjeto e zdravo
toa ti e ko izgovor na meraklijkite a be ne bilo so sum radodajka nego znas procitaj od brza deka e poradi zbravstveni pricini

t
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јули.2007 во 22:53
tipov go bolese glavata sto se neprobal od lekovite
eden doktor mu vika abe se e go sugestija - zastani pred ogledaloto i gledaj se i vikaj NE ME BOLE GLAVA NE ME OLEGLAVA NE ME BOLE GLAVA
i taka napravil sekoja vecer v kupatilo i pred ogledalo koto kretence
NE ME BOLE GLAVATA NE ME BOLE GLAVATA NE ME BOLE GLAVATA
i taka se bilo vred
no
zenamu primeti deka sekoja vecer mu se prisakuje i keca nez apstinencija
ednas ide zenata pred kupatilo i niz klucalkata go posmatra mazot si
a toj pred ogledalo zastanal i povtoruva koto kretence
NE MI E ZENA NE MI E ZENA NE MI E ZENA NE MI E..............


Изменето од anakin - 31.Јули.2007 во 22:54
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јули.2007 во 23:33
nekogas i od mn napinjanje za da svrsis moze da ima glavobolka....
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јули.2007 во 23:35
zarem do tolku ne bil dobar,..auuu
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јули.2007 во 23:43
ne jas zboram sto imam citano e sea sekogas ima i frgidni a i hrny pa coek e ubavo da si zname i da procita otkolku da zivee so pomisla deka gresi ili mora da e taka kako sto e ....намигнување
Кон врв
marence Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 13.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 365
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај marence Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Август.2007 во 20:03
ako te boli mnogu glava da ne ti se gleda od pred oci seksot ne pomaga, no ako taka malku te naboluva od dosata toa e golema rekreacija i mozam da kazam deka pomaga
Кон врв
Trilili Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Mr.Bodycheck

Регистриран: 27.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1780
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Trilili Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Август.2007 во 09:00
Во Босна се врши истрага по гуми за џвакање од кои растат градите! Агенцијата за безбедност на храната при БИХ, пратила допис до сите свои...

... надлежни инспекции да проверат дали на домашниот пазар се продава овој производ од кои растат градите, a коj е од кинеско потекло.

Агенцијата наложила, доколку се пронајдат овие мастики од фирмата "Big Boobs" да се повлечат од пазарот, бидејќи ја содржат кинеската билка ,,puereria mirisica,, која инаку се користи во козметиката за зголемување и зацврстување на градите.

Според информациите кои што ги имаат босанските власти, овој производ го има на пазарот во Хрватска.






Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Август.2007 во 09:10
збунетостзбунетостзбунетостзбунетостзбунетостзбунетостзбунетостзбунетостзбунетостзбунетостзбунетостзбунетостзбунетост abe uste malku i na pile cicki kje mu niknat...sto nema da izmisli ova narodot, posebno kinezite...изненадување
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
Trilili Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Mr.Bodycheck

Регистриран: 27.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1780
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Trilili Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Август.2007 во 09:12
kade gi ima kaj nas ovie dzvakaliciголема%20насмевка
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Август.2007 во 09:15
mislam deka kaj nas nema potreba od takvi....a ni vo svetot.
pa na 3godisni deca pocnaa da im rastat cicki..imase u novina....тајм%20аут
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
Trilili Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Mr.Bodycheck

Регистриран: 27.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1780
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Trilili Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Август.2007 во 09:21
Прочуениот “Плејбој Замок“ односно ексклузивната вила на Хју Хефнер, од понеделник ќе биде под полициска истрага поради наводно сексуално малтретирање. Деталите  не и се познати на јавноста,  во интерес на истрагата.

Компанијата “PLAYBOY“, која е позната по многубројните скандали и афери, поврзувана со расипнички начин на живот кој го пропагира, соопштила дека сериозно ја сфаќа истрагата, но дека нема никакви податоци за некој поголем инцидент на забавите кои тие ги организираат.

Признаваат дека до мал инцидент дошло на традиционалната забава “Сон на летната ноќ“, која се одржала во саботата навечер.

Учесник во инцидентот била една од келнерките и нејзино поранешно момче, кое имало забрана за приближување до својата бивша девојка, па обезбедувањето, иако дечкото имал покана, го испратило надвор од имотот.

На журката во Los Angeles, присуствувале околу 1.000 гости.

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 49>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,250 секунди.