IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Aјде да се потсетиме на првиот бакнеж...
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Aјде да се потсетиме на првиот бакнеж...

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 19>
Автор
Порака
Milos007 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Април.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 5
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Milos007 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Aјде да се потсетиме на првиот бакнеж...
    Испратена: 30.Април.2007 во 00:21
Dali se sekjavate na prviot vistinski baknez? So kogo,kade,koga i kako?

Кон врв
gocefbn Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Март.2007
Статус: Офлајн
Поени: 270
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај gocefbn Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Април.2007 во 00:45
       Vo 7-mo oddelenie.Malku taka bese neobicno i nekako vlazno bese mnooogu interesno i potoa uste pointeresno, otkako pak ke se usovrsi covek duri togas ke ja pocuvstvuva onaka vistinski so posebni efekti ...deka treba da imas polni race so rabota LOL
    Se sto moze da  napravi prviot baknez (mini-orgazam)
Wink...odlicna motivacija za uste 10 000 drugi baknezi

    (DOBRA E TEMAVA eeehheeeej kolku ima da se zboruva, samo da znaes)
                                                         Tongue




Make love and respect your profession

Кон врв
black-eyes Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: -1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај black-eyes Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Април.2007 во 00:47
таму ништо не се збори.....што ќе збориш тогаш....нели устат треба да е зафатена....
Кон врв
Milos007 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Април.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 5
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Milos007 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Април.2007 во 00:49
Znam deka ima mnogu da se zboruva,zatoa i ja predloziv Smile
Кон врв
black-eyes Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: -1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај black-eyes Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Април.2007 во 00:50
sorry moze so noseto  eskimski....Tongue
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Април.2007 во 01:06
prviot baknez
vo povekjeto slucajevi
ne e toj vistinskiot
mnogu rano se slucuva da bide toa
taka da i ne e pricina za nekoe
pogolemo razglobuvanje tuka

a da bese tema
prviot vistinski baknez
( koj predizvikal del od sudbinata na poedinecot )
toa kje bese neso drugo

da vo pravo si
prviot baknez e kako trienje so nosinjata kaj eskimite


Изменето од anakin - 30.Април.2007 во 01:07
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
bond007 Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Декември.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 80
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bond007 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Април.2007 во 10:50
...eve probuvam da se setam....tesko.

A,kakva vrska ima temava so sex

...povekje k'o za ljubov...
EYES WIDE SHUT
Кон врв
sweet esc. Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 23.Април.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 205
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sweet esc. Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Април.2007 во 11:24
vednas sto ke pomislam na prviot baknez pomisluvam na nacinot na koj me podgotvuvase edna poiskusna drugarka:mi donese tavce so kocka mraz i mi rece da ja brkam so jazik,ha,haLOLkolku ponizuvacki a barem da pomognese,se izbrukav onaka Deadi uste toj mi se LOL i mi vika:znaci opasnava devojka seuste nebila baknata,a!sakav zemjata da se otvori i da propadnam od sram i vednas mu raskinav i briska da me nema.i sega koga ke me vidi seuste seLOLLOLLOLa jas seuste se sramam i po tolku vreme Embarrassedi se prepravam deka ........se e toa zad mene!LOLLOLLOL
Кон врв
sensei Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2005
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sensei Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Април.2007 во 13:28
Bese edna letna vecer vo luna park, so edna golema ljubov. Zemjata se pomrdna, a jas treperev kako livce. Imase vkus na jagodi. Vaka raskazano malku e pateticno, so site metanii, ama super si bese Big%20smile
Gods Creative Force enters humanity through a mans love for his wife and desire to raise his family in a wholesome environment. It is reciprocated by a woman receiving his seed-spirit and nurturing it
Кон врв
Julija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Julija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Април.2007 во 20:01
Октомври... бакнежот не го очекував, беше несмасно изведен, гледано од сегашна перспектива но, бев пресреќна... И сега со многу милина се сеќавам на тој момент...
Кон врв
Ana_bt Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Декември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 84
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ana_bt Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Мај.2007 во 21:51
MORAM DA PRIZNAAM DEKA PRVIOT BAKNEZ NE BESE NISTO POSEBNO....
NISTO AMA BAS NISTO NE PO4USTVUVAVEmbarrassed...
ZNA4I PRVIOT BAKNEZ ZA MENE NE BESE NESTO OSOBENO......Confused
Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Мај.2007 во 08:44
prviot baknez , se sekavam deka zbirav 10 minuti muda za da ja baknam a potot od kef pucav se sto ke mi dojdese pod noga , vristev ko ulav LOL
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
BiG_kIsS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Крајно сериозна во с'e

Регистриран: 01.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiG_kIsS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Мај.2007 во 10:40

Памтам Big%20smile Во Крушево, Шула Мина на зимски одмор... Со едно дете, Филип се викаше... На почеток на 7 одделение Big%20smile

Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Мај.2007 во 17:30
Si gi iscukavme zabite dur naucime i me bolea uste dva dena
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 19>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,265 секунди.