IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Aјде да се потсетиме на првиот бакнеж...
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Aјде да се потсетиме на првиот бакнеж...

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 19>
Автор
Порака Обратен редослед
којсумјас Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4543
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај којсумјас Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Aјде да се потсетиме на првиот бакнеж...
    Испратена: 12.Јануари.2013 во 19:02
Никогаш не ја заборавив...
у Белград, на Келемгдан...
ебате...
2 дена ме болеа јајца после тоа...
не знаев зошто...

а чорба ја пееше 2 динара...

магијата никогаш не се повтори...




Кон врв
laki_bu Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Лидер

Регистриран: 30.Ноември.2008
Локација: Germanija
Статус: Офлајн
Поени: 32100
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај laki_bu Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јануари.2013 во 00:34
 

Prvi poljubac davno zaboravljen..............голема насмевка
Без разлика колку страници прочитал учениот човек, никогаш не треба да заборави дека се уште не ни стигнал до првата страна....
Кон врв
FeaR Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
False Evidence Appearing Real

Регистриран: 15.Септември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 5307
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај FeaR Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Април.2011 во 13:16
Aj neголема%20насмевка paaaaa bese nekako ligavo a i cudno mi bese so tug jazik bese vo mojata ustaсреќа
"А ти поарен да не си?" -македонски начин на прифаќање критика
Кон врв
MyWay Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Антиталенат на годината

Регистриран: 05.Септември.2008
Локација: Aruba
Статус: Офлајн
Поени: 23914
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MyWay Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Април.2011 во 10:27
se sekavam skros, vo osmo bese toa....
onaka vistinski baknez....

lele kolku mi bese cudno ..usni na usni...загриженост

bitno super bese...


Изменето од MyWay - 20.Април.2011 во 10:29

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......

Кон врв
zverka_ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 11.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 6604
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zverka_ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Април.2011 во 21:48
totlno razocaruvanjeкубење%20коса
Јас сум 99% сигурна дека луѓето ме озборуваат,но 100% сум сигурна дека баш "ме заболи" за тоа!!!
Кон врв
zabegan Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Другарот на Мона Лиза

Регистриран: 06.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9774
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zabegan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Април.2011 во 21:10
добро се сеќавам на мојот, ич не беше романтичен црвенеење
размисли пред да напишеш глупост
Кон врв
KUKOC7 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Барон Минхаузен

Регистриран: 26.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1852
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KUKOC7 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Април.2011 во 12:40
se sekavam na licnosta....inicijali AA :)))) ucese so mene od 5- do 8mo se desi vo 5 to :)))
Кон врв
Glenn Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Тата-Мата

Регистриран: 14.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3166
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Glenn Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Април.2011 во 12:39
Бакнежот првзбунетост Па, не беше најдобриот бац што сум го имала во живот, ама верувам дека беше солиден  а момакот со кој се скрпивме беше дечко у години за мене а ми се свиѓаше-боли главацрвенеење
Неговите орални способности не беа нешто посебни ама и ја бев глупа пубертетлика па не му дадов некоја поголема шанса да се докаже по втор пат.
А колку само се трескав по него пред да се излигавиме. Брее што табиет бевцрвенеење
Beauty fades, dumb is forever
Кон врв
volkswagen Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Знам, комшивка ми е!

Регистриран: 18.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4820
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај volkswagen Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Април.2011 во 21:32
Уф... ко ја видов темава, морав да си се искажам од сегашен аспект...
Колку бевме срциња... деца...
Знаеш, машките подоцна созреваат , поготово оние што не сакаат во животот да бидат позери, па така - тоа беше негде 8мо.. и тоа подлабокоцрвенеење Точно, се сеќавам, на Младенци празникот...
Не би се задржал конкретно на бакнежот. Од сегашен аспект повеќе се сеќавам на споредните елементи. На другарите кои не ѕиркале од зад зграда, на збунетоста, на црните фармерки и кошулата што ја носев (сеуште си ја чувам) ,  се сеќавам дека и другарка и ме сакаше (вртење%20со%20очи)... Се сеќавам дека бев фраер у маало, типот со колата (и до ден денес) , оној со гитарата.... голема%20насмевка

Малата беше многу слатка и згодна... беше помала од мене некоја година....    Хм... мирисот и изгледот на нејзиното муце....  вкус на Орбит измешан со мирис на некој детски парфем...трепкање Виткана коса, убави очиња ( не се сеќавам што боја црвенеење) , убави обравчиња... и така ми ти натаму.... по тоа ја памтам

Таа се запна и не сакаше да попушти.... бидна што бидна!  Наредниот ден требаше да ја чекам после „балетот“ пред нејзиното школо. Лелее... мислев дека нема да ја препознаам...црвенеењеТолку малку се знаевме  , да не речам ИЧ.    Многу време ми требаше да почнам на првата цура да гледам како на нешто фино... .Еве дојде и тоа...трепкањеплазење
Кон врв
Tiggy Vicious Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Consume. Be silent. Die.

Регистриран: 27.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiggy Vicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Мај.2010 во 18:26
за мојот...
бев за осмо одделение (поприлично касно, знам голема%20насмевка)
до тогаш не ни помислував за мување и слично, бев со еден збор: машкоданка. трепкање
бев во охрид на одмор, а кај што бевме сместени баш до нас имаше еден плавуш... рамнодушност

Да прејдам на главното. Човекот беше исто за осмо, згоден беше, ама беше ко жолчка во косата, знаете оноа лошо офарбан во плава боја.
Бевме у вода со другарка ми и овој демек несакајќи му паднала топката накај нас. губитник
Дојде ја зема и ме измерка онака, а јас само ја подигнав веѓата. голема%20насмевка
И ми рече: -Сакаш на по едно сокче
И ја целата, незнам шо да кажам па викам: -Незнам... глупчо
-Тогаш ај на едно кафе, чим нејќеш на сок.
-Хах... добро... ќе се договориме кога.
Се договоривме, излеговме низ град, а ја се понашав како со добар другар со него. голема%20насмевка
Се шетавме на плажа и овој ми вика нешто као: -Знаеш шо? Те свиѓам!
-Умм...
И ме баци...не баш нај филмски...онака по маааалце филмски, али без јазик. голема%20насмевка и тоа беше.
Следниот ден не го видов, беше отиден веќе.
Мислам фала богу, искрено.

А за бакнежот да не зборам.
Не се избламирав, ништо не направив, добро поминав, без многу лигавења и слично, он само ме гушна и продолживме натака. голема%20насмевкаголема%20насмевка



What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality
Кон врв
Џо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Каубоец

Регистриран: 17.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 2121
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Џо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Мај.2010 во 18:21
Originally posted by Tiggy Vicious Tiggy Vicious напиша:

Ооо гревче... што маки си видел, а? смеење


абе ја нејзе ја жалам...
да сакаш некој како мене...опасни пилули ти се тоа....каубојмајмун
Ovo nebo nad nama
sjena je od zastora
kula na nebesima
u našim je prsima



Кон врв
Tiggy Vicious Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Consume. Be silent. Die.

Регистриран: 27.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiggy Vicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Мај.2010 во 18:18
Ооо гревче... што маки си видел, а? смеење
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality
Кон врв
Џо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Каубоец

Регистриран: 17.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 2121
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Џо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Мај.2010 во 15:03
Бев 6то одделение...
негде шознам...октомври беше , небеше многу ладно...
не ја ни сакав...
ме молеа нејзините другарки...
а беше убава...
самошто , психички неможев да ја поднесам...
и кулминацијата...
седнавме на клупа , и знаев дека ме свиѓа...
али види...
почна да ми ‘брбља‘ нешто...
и јас , пошо нели , неможев да ја поднесам...
ја ‘залапав‘...
и ајде...
после...
неколку месеци ме замараа другарките нејзини не
демек она...‘Искрено‘ ме сакала...

Ovo nebo nad nama
sjena je od zastora
kula na nebesima
u našim je prsima



Кон врв
Schatzii Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Мај.2010
Локација: Germany
Статус: Офлајн
Поени: 10600
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Schatzii Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Мај.2010 во 13:57
катастрофа,не е вреден за сеќавање
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 19>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,407 секунди.