IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Спорт > Фудбал
  Активни теми Активни теми RSS - Обложувањето - порок или разонода?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Обложувањето - порок или разонода?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 234
Автор
Порака Обратен редослед
Pimp Daddy Manev Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2057
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Pimp Daddy Manev Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Мај.2007 во 13:14
ja ne sum uplatil 4 meseca...a inace pred toa....vo nedela po 3 livcinja sigurno uplakjavBig%20smileBig%20smilene dobivav nekoj golemi pari ama...zabavno beseBig%20smilei plus...dodeka se kladev povekje sledev sto se slucuva so utakmicite...a sea...mn pomalce...
Better watch how you talk, when you talk about me...Cause I'll come and take your life away!
Кон врв
аџија Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 5474
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај аџија Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Мај.2007 во 02:50
порок... не знам еден чоек што изградил куќа, или купил кола со обложување...

Да, имало шо ќариле, али брзо брзо им летнале парите назад...
Кон врв
Milos007 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Април.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 5
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Milos007 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Април.2007 во 00:03
Toa ti e teshka zarazna bolest,e sea zavisi koj kako kje go zafati,mene na primer prvpat koa se opkladiv go fativ liv4eto (okolu 1 500 den) i togash gadno se zaraziv.Prekinav do pred nekoe vreme da se kladam ,neznam koj gjavol me natera minatava nedela pak da probuem pak fativ i posle sledea teski zagubi ...ama mnogu utakmici bea mesteni toa 100 % (Bayern Munchen-Hamburger 1:2 - a na poluvreme bese 1:0,Udinese-Catania 0:1,Lask-Austria Wiena 0:2 i tako dalje...)
Кон врв
soldier Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 42
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај soldier Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Април.2007 во 22:33
Originally posted by Ghost Ghost напиша:

јас би рекол 90% од машките лупаат спортски, али ко комшијава мој нема рамен. Секоја недела фаќа минимум по 5 000 денари бе и ич око не му трепнува, зашо малце пари му се, научен е да фати по 20 000 до 45 000 денари Big%20smileBig%20smileBig%20smileBig%20smile А другарче мое во рок од три недели два пати фати 300 000 денари... Big%20smileBig%20smile И како да не играш спортска сеа ај кажи, многу подобри се шансите тука отколку на лото или на грепки Big%20smileBig%20smileBig%20smile
Smileхехе,пријатели и јас се согласувам со тебе,па и јас сум редовен играц на спортска,факам по некогас ама по многу,ама затоа поцесто пагам само за една,и тоа како се поголеми шансите да фатис спортса од лото или бингоClap

Zivej go sekoj den kako da ti e posleden
Кон врв
tuturutka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Април.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1131
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај tuturutka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Април.2007 во 12:53
Zavisi za koj kako ? Za mene ne se kladam ... LOLLOLLOL
STRUGA
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Април.2007 во 19:21
кога веќе спомна, нити јас многу не се палам на добивката, иако нема да ми е лошо ако ја добијам, туку ако уплатам утакмици, ондак и мерак ми е да навивам и да се потам, да не ми е монотона утакмицата и да гледам само онака фудбал. Многу е подобро кога навиваш за некого како на пример кога игра Македонија сите Македонци навиваат со страст, епа ова со парите му доаѓа некако слично кај мене Big%20smileBig%20smileBig%20smile
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
master_P;slo Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 33
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај master_P;slo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Април.2007 во 13:47
oblozuvanjeto ne e porok,tuku e strast.
iskreno ne se raboti kaj mene tolku za parite kolku sto uzivam vo toa,a koga sekoj klzdionicar ke oseti deka toa go pravi samo za pari podobro neka se otkaze vedas bidejki 99% zaglavuvaWinkWinkWink
* Девојката станува жена кога длабоко во себе ќе почувствува ЦВРСТА причина за такво нешто!:):):)
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Април.2007 во 13:29
јас би рекол 90% од машките лупаат спортски, али ко комшијава мој нема рамен. Секоја недела фаќа минимум по 5 000 денари бе и ич око не му трепнува, зашо малце пари му се, научен е да фати по 20 000 до 45 000 денари Big%20smileBig%20smileBig%20smileBig%20smile А другарче мое во рок од три недели два пати фати 300 000 денари... Big%20smileBig%20smile И како да не играш спортска сеа ај кажи, многу подобри се шансите тука отколку на лото или на грепки Big%20smileBig%20smileBig%20smile

Изменето од Ghost - 18.Април.2007 во 13:30
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
soldier Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 42
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај soldier Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Април.2007 во 20:43
Dali se soglasuvate so mene deka,nad 60posto statisticki igraat redevno sportka prognoza,i mislam deka toj porok zema se pogolem zamav od zelbata za brzo zbogatuvanje
Zivej go sekoj den kako da ti e posleden
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 234
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,313 секунди.