IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - НЕ ЛУТИ СЕ ЧОВЕЧЕ...
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

НЕ ЛУТИ СЕ ЧОВЕЧЕ...

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 469470471472473 519>
Автор
Порака
marijana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 26.Јули.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8066
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај marijana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Октомври.2007 во 10:11
Originally posted by T-E-T-E T-E-T-E напиша:

hehhe..vampirka u prevoduголема%20насмевка
 
 
hehehe go sobleche li peonarot:))))..hehehehheheh
"recycle your mind"
Кон врв
marijana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 26.Јули.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8066
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај marijana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Октомври.2007 во 10:13
Originally posted by DJAKONDO DJAKONDO напиша:

Originally posted by T-E-T-E T-E-T-E напиша:

dobro utroсреќа
 
 
mashalla, kolk*rano stanala,
 
 
 
 
jingje ben bu gjyn orushtutarim
 
ovaa gospoza bila ranobudnaголема%20насмевка
"recycle your mind"
Кон врв
T-E-T-E Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3802
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај T-E-T-E Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Октомври.2007 во 10:13
Originally posted by DJAKONDO DJAKONDO напиша:

Originally posted by T-E-T-E T-E-T-E напиша:

dobro utroсреќа
 
 
mashalla, kolk*rano stanala,
 
 
 
 
jingje ben bu gjyn orushtutarim
Allah kabuletsin..
vredna be Djaki...takva Gospod me dalaголема%20насмевка
Кон врв
T-E-T-E Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3802
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај T-E-T-E Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Октомври.2007 во 10:14
Originally posted by marijana marijana напиша:

Originally posted by T-E-T-E T-E-T-E напиша:

hehhe..vampirka u prevoduголема%20насмевка
 
 
hehehe go sobleche li peonarot:))))..hehehehheheh
kuti sega...ne go zbunuvaj sabajlecki pretsedatelotголема%20насмевка
Кон врв
T-E-T-E Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3802
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај T-E-T-E Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Октомври.2007 во 10:15
Originally posted by marijana marijana напиша:

Originally posted by DJAKONDO DJAKONDO напиша:

Originally posted by T-E-T-E T-E-T-E напиша:

dobro utroсреќа
 
 
mashalla, kolk*rano stanala,
 
 
 
 
jingje ben bu gjyn orushtutarim
 
ovaa gospoza bila ranobudnaголема%20насмевка
pokusavam sreki da grabamзадоволство
Кон врв
marijana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 26.Јули.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8066
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај marijana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Октомври.2007 во 10:19
bitno e da ne zevash de:))трепкање
 
 
 
o lilija kaj si?? ela tuka da te prasham nestoголема%20насмевка
"recycle your mind"
Кон врв
DJAKONDO Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Султанот на Феникс

Регистриран: 28.Март.2006
Статус: Офлајн
Поени: 15052
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DJAKONDO Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Октомври.2007 во 10:20
Lili ajde ma
Изјавувам дека ги прочитав условите за користење на форумот и со истите се согласувам и ги прифаќам
s.r. Dzaki

Кон врв
T-E-T-E Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3802
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај T-E-T-E Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Октомври.2007 во 10:21
Originally posted by marijana marijana напиша:

bitno e da ne zevash de:))трепкање
 
 
 
o lilija kaj si?? ela tuka da te prasham nestoголема%20насмевка
resila denes da ne bide iskrena...zatoa ja nema...голема%20насмевка
Кон врв
Lilija7 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8994
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lilija7 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Октомври.2007 во 10:21
ami od kaj znaes deka sum on line?????изненадувањеизненадувањеизненадување
a be Djak, se pratis....намигнување
ЧОВЕЧКИОТ МОЗОК Е КАКО ПАДОБРАН, ТРЕБА ДА БИДЕ ОТВОРЕН ЗА ДА МОЖЕ ДА ФУНКЦИОНИРА.
Кон врв
T-E-T-E Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3802
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај T-E-T-E Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Октомври.2007 во 10:22
Originally posted by DJAKONDO DJAKONDO напиша:

Lili ajde ma
a ti druzhe...samo u koloru...намигнување
Кон врв
T-E-T-E Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3802
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај T-E-T-E Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Октомври.2007 во 10:23
Originally posted by Lilija7 Lilija7 напиша:

ami od kaj znaes deka sum on line?????изненадувањеизненадувањеизненадување
a be Djak, se pratis....намигнување
so CIA ..."vaka" stoimeголема%20насмевка
Кон врв
marijana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 26.Јули.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8066
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај marijana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Октомври.2007 во 10:25
Originally posted by T-E-T-E T-E-T-E напиша:

Originally posted by Lilija7 Lilija7 напиша:

ami od kaj znaes deka sum on line?????изненадувањеизненадувањеизненадување
a be Djak, se pratis....намигнување
so CIA ..."vaka" stoimeголема%20насмевка
 
hehehehhe..голема%20насмевка...dobro e da se ima vrski..ke ti se najdat
"recycle your mind"
Кон врв
DJAKONDO Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Султанот на Феникс

Регистриран: 28.Март.2006
Статус: Офлајн
Поени: 15052
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DJAKONDO Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Октомври.2007 во 10:26
Originally posted by Lilija7 Lilija7 напиша:

ami od kaj znaes deka sum on line?????изненадувањеизненадувањеизненадување
a be Djak, se pratis....намигнување
 
mache, kako uspevash da ne bidesh vo listata na korisnici, aj kazi mi da ti... umram
Изјавувам дека ги прочитав условите за користење на форумот и со истите се согласувам и ги прифаќам
s.r. Dzaki

Кон врв
DJAKONDO Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Султанот на Феникс

Регистриран: 28.Март.2006
Статус: Офлајн
Поени: 15052
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DJAKONDO Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Октомври.2007 во 10:27
i nemoj Djak da me vikash, vikaj me Dzek
Изјавувам дека ги прочитав условите за користење на форумот и со истите се согласувам и ги прифаќам
s.r. Dzaki

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 469470471472473 519>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,406 секунди.