IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - НЕ ЛУТИ СЕ ЧОВЕЧЕ...
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

НЕ ЛУТИ СЕ ЧОВЕЧЕ...

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 468469470471472 519>
Автор
Порака
T-E-T-E Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3802
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај T-E-T-E Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Октомври.2007 во 16:36
to...
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Октомври.2007 во 16:38
Originally posted by T-E-T-E T-E-T-E напиша:

to...


to...cicni mi sitnije, iscicaj mi najbitnije

Lepa Brena...to...


Изменето од zbunet - 08.Октомври.2007 во 16:38
Кон врв
DJAKONDO Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Султанот на Феникс

Регистриран: 28.Март.2006
Статус: Офлајн
Поени: 15052
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DJAKONDO Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Октомври.2007 во 16:43
bum Cile, bum
Изјавувам дека ги прочитав условите за користење на форумот и со истите се согласувам и ги прифаќам
s.r. Dzaki

Кон врв
DJAKONDO Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Султанот на Феникс

Регистриран: 28.Март.2006
Статус: Офлајн
Поени: 15052
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DJAKONDO Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Октомври.2007 во 16:45
e pa si zaminala, si zaminala... nema da placeme
 
 
zdravje, utre pak se vrati, nema kade  
Изјавувам дека ги прочитав условите за користење на форумот и со истите се согласувам и ги прифаќам
s.r. Dzaki

Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Октомври.2007 во 16:49
Ja Tete ja zamisluvam kako po doma se setka po penjoar kade golinata bas i ne se trudi da ja sokrie za inat na komsiite
Кон врв
DJAKONDO Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Султанот на Феникс

Регистриран: 28.Март.2006
Статус: Офлајн
Поени: 15052
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DJAKONDO Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Октомври.2007 во 16:51
Originally posted by zbunet zbunet напиша:

Ja Tete ja zamisluvam kako po doma se setka po penjoar kade golinata bas i ne se trudi da ja sokrie za inat na komsiite
 
 
a mene ?
Изјавувам дека ги прочитав условите за користење на форумот и со истите се согласувам и ги прифаќам
s.r. Dzaki

Кон врв
T-E-T-E Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3802
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај T-E-T-E Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Октомври.2007 во 01:40
Originally posted by zbunet zbunet напиша:

Ja Tete ja zamisluvam kako po doma se setka po penjoar kade golinata bas i ne se trudi da ja sokrie za inat na komsiite
hehehhe...so moive komentari uspeav da te zbunamзадоволство..ne e taka..penjoar nemam i nikogas sum nemala u mojot zivot...nitu mislam da imam...alergicna sum ...a i vitleri nikogas ne stavamголема%20насмевка..a koga e zbor za golotija...paaaa...so maz mi sami po doma sme...pa golotija..kako da recam..em ima em nemaтрепкањеse zavisi od vreme i raspolozenieзадоволство...e sto se tice komsija....ama ic ne gi vrtamзадоволство im udriv recka uste odamna...samo edna staricka povremeno mi doaga...to je sve narode...задоволство
Кон врв
T-E-T-E Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3802
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај T-E-T-E Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Октомври.2007 во 01:57
Originally posted by DJAKONDO DJAKONDO напиша:

e pa si zaminala, si zaminala... nema da placeme
 
 
zdravje, utre pak se vrati, nema kade  
ako mislese na mene...tesko deka pred 12 ke stanam...gle 2 me fati uste ko vampirka sum..nemam son...taka da utre ..ke bidam 'u oblacima"...a navecer na gosti..ke mi treba vreme da se spremam..ne "spermam"....i nemojte da placeteнамигнување..a moze i ke stanam po rano...nikogas ne se znae kaj meneзадоволство
Кон врв
DJAKONDO Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Султанот на Феникс

Регистриран: 28.Март.2006
Статус: Офлајн
Поени: 15052
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DJAKONDO Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Октомври.2007 во 10:02
dobro utro ubavici големо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањебакнежбакнежбакнеж
Изјавувам дека ги прочитав условите за користење на форумот и со истите се согласувам и ги прифаќам
s.r. Dzaki

Кон врв
marijana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 26.Јули.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8066
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај marijana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Октомври.2007 во 10:08
Originally posted by T-E-T-E T-E-T-E напиша:

Originally posted by zbunet zbunet напиша:

Ja Tete ja zamisluvam kako po doma se setka po penjoar kade golinata bas i ne se trudi da ja sokrie za inat na komsiite
hehehhe...so moive komentari uspeav da te zbunamзадоволство..ne e taka..penjoar nemam i nikogas sum nemala u mojot zivot...nitu mislam da imam...alergicna sum ...a i vitleri nikogas ne stavamголема%20насмевка..a koga e zbor za golotija...paaaa...so maz mi sami po doma sme...pa golotija..kako da recam..em ima em nemaтрепкањеse zavisi od vreme i raspolozenieзадоволство...e sto se tice komsija....ama ic ne gi vrtamзадоволство im udriv recka uste odamna...samo edna staricka povremeno mi doaga...to je sve narode...задоволство
 
 
ehheheh zbunet go zbunivte:)))
"recycle your mind"
Кон врв
T-E-T-E Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3802
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај T-E-T-E Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Октомври.2007 во 10:08
dobro utroсреќа
Кон врв
marijana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 26.Јули.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8066
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај marijana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Октомври.2007 во 10:09
Originally posted by T-E-T-E T-E-T-E напиша:

Originally posted by DJAKONDO DJAKONDO напиша:

e pa si zaminala, si zaminala... nema da placeme
 
 
zdravje, utre pak se vrati, nema kade  
ako mislese na mene...tesko deka pred 12 ke stanam...gle 2 me fati uste ko vampirka sum..nemam son...taka da utre ..ke bidam 'u oblacima"...a navecer na gosti..ke mi treba vreme da se spremam..ne "spermam"....i nemojte da placeteнамигнување..a moze i ke stanam po rano...nikogas ne se znae kaj meneзадоволство
 
 
ccc..nokna pticaголема%20насмевка
"recycle your mind"
Кон врв
T-E-T-E Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3802
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај T-E-T-E Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Октомври.2007 во 10:10
hehhe..vampirka u prevoduголема%20насмевка
Кон врв
DJAKONDO Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Султанот на Феникс

Регистриран: 28.Март.2006
Статус: Офлајн
Поени: 15052
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DJAKONDO Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Октомври.2007 во 10:10
Originally posted by T-E-T-E T-E-T-E напиша:

dobro utroсреќа
 
 
mashalla, kolk*rano stanala,
 
 
 
 
jingje ben bu gjyn orushtutarim
Изјавувам дека ги прочитав условите за користење на форумот и со истите се согласувам и ги прифаќам
s.r. Dzaki

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 468469470471472 519>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,344 секунди.