IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Филм
  Активни теми Активни теми RSS - Последен гледан филм
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Последен гледан филм

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 475>
Автор
Порака
 Оцена: Оцена на тема: 1 Гласови, Просечно 5,00  Тема Пребарувај Тема Пребарувај  Опции за темата Опции за темата
Bully Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Јуни.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 235
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Bully Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Последен гледан филм
    Испратена: 05.Јуни.2005 во 18:45
Кој филм сте го гледале скоро и колку ви се допадна?

Изменето од mamma - 29.Март.2008 во 23:12
Never trust a hippie,
They'll sell you bad drugs.
Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јуни.2005 во 14:35

Bully go gledase FULL METAL JACKET  ?

во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
Bully Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Јуни.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 235
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Bully Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јуни.2005 во 14:36
не можам да стигнам да го гледам!
Never trust a hippie,
They'll sell you bad drugs.
Кон врв
ivana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Госпожа Грофица

Регистриран: 14.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3327
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ivana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јуни.2005 во 14:42
Originally posted by hektor hektor напиша:

Bully go gledase FULL METAL JACKET  ?

 

obavezno da go gledash bully..

a i cicade de deus..ako ne si go gleal do sea

Motivation is game in my hands
Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јуни.2005 во 14:58

Ej Ivance de bendisuva filmov stvarno

So narednikot Hartman

во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јуни.2005 во 15:14
naj jaki filmovi se od ceech&cong....up in smoke
Кон врв
ivana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Госпожа Грофица

Регистриран: 14.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3327
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ivana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јуни.2005 во 15:23
Originally posted by hektor hektor напиша:

Ej Ivance de bendisuva filmov stvarno

So narednikot Hartman

site mil hektor od Kubric me bendisuvaat.. pred nekoja nedela pak gi gleav po 100 pat Clockwork orange i ees white shut.... e odiseya go nemam doma... i krivo mi e pak bi go gleala

Motivation is game in my hands
Кон врв
ivana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Госпожа Грофица

Регистриран: 14.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3327
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ivana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јуни.2005 во 15:23

Originally posted by LouWeed LouWeed напиша:

naj jaki filmovi se od ceech&cong....up in smoke

 

shta je ovo????

Motivation is game in my hands
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јуни.2005 во 15:27

ne e kubrick,ama pak se dobri........aj da odime vo moloko milk bar

Кон врв
ivana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Госпожа Грофица

Регистриран: 14.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3327
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ivana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јуни.2005 во 15:31
Originally posted by LouWeed LouWeed напиша:

ne e kubrick,ama pak se dobri........aj da odime vo moloko milk bar

ajde ajde....ama so cilindar na glava

Motivation is game in my hands
Кон врв
ivana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Госпожа Грофица

Регистриран: 14.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3327
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ivana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јуни.2005 во 15:31
Originally posted by ivana ivana напиша:

Originally posted by LouWeed LouWeed напиша:

naj jaki filmovi se od ceech&cong....up in smoke

 

shta je ovo????

i pa ne mi kaza za ova shto e???

Motivation is game in my hands
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јуни.2005 во 15:33

serija na nekolko komedi od ceech marin i cong,od kraj70 pocetok 80 godini...gledaj vo internet..up in smoke

Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јуни.2005 во 09:22
A be ivana i ja go gledav PAKLENA NARANDZA ama koga stanav od pred televizor  mislev glavata ke mi prsne
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
ivana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Госпожа Грофица

Регистриран: 14.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3327
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ivana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јуни.2005 во 09:25

Originally posted by hektor hektor напиша:

A be ivana i ja go gledav PAKLENA NARANDZA ama koga stanav od pred televizor  mislev glavata ke mi prsne

ne te bolea ocite....i ti beshe shube..ko kapki da imash

Motivation is game in my hands
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 475>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.