IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Филм
  Активни теми Активни теми RSS - Последен гледан филм
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Последен гледан филм

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 457458459460461 468>
Автор
Порака Обратен редослед
 Оцена: Оцена на тема: 1 Гласови, Просечно 5,00  Тема Пребарувај Тема Пребарувај  Опции за темата Опции за темата
zammboni Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Септември.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 5
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zammboni Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Септември.2005 во 20:28
Cinderella Man,:)
Кон врв
Maro Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 11.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1215
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Maro Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Август.2005 во 11:48
Originally posted by engie engie напиша:

mene lico ne mi se dopadna VOJNA NA SVETOVITE.moze zosto ocekuvav poveke.

Pa normalno! Steven spielberg e reziser a ne nekoj sutrak. Trebase mnogu poveke od toa...mnogu slab film( za spilberg ), a inace e zadovolitelen. Ince u posledno vreme go gleda Kengur (2-3 pati nedelno), mnogu jak ful cepki!
Кон врв
Dark Angel Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Август.2005
Локација: Bulgaria
Статус: Офлајн
Поени: 82
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dark Angel Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Август.2005 во 11:20
Ааааа моля без обиди.....женско.Аз да не съм куче
Не всички мъже са досадни, някои са мъртви...
Любовта е една и съща.Само мъжете се сменят.Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Август.2005 во 08:20
znam be
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
kafka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3595
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kafka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Август.2005 во 14:48
Hektor zensko e be
трократен победник на трките и еден од основачите на форумот
Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Август.2005 во 14:41
blgarce kaj si be ti te nema da mi  pises
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
Dark Angel Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Август.2005
Локација: Bulgaria
Статус: Офлајн
Поени: 82
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dark Angel Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Август.2005 во 10:22
Million dollars baby
Препоръчвам Ви го
Не всички мъже са досадни, някои са мъртви...
Любовта е една и съща.Само мъжете се сменят.Кон врв
engie Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Август.2005
Локација: Zimbabwe
Статус: Офлајн
Поени: 2775
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај engie Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Август.2005 во 14:46
mene lico ne mi se dopadna VOJNA NA SVETOVITE.moze zosto ocekuvav poveke.
Кон врв
nikoj Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nikoj Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Август.2005 во 10:20
Vojna na svetovi odlicen film. 
Кон врв
mikus Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 49802
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mikus Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Август.2005 во 00:26
nekoj nema vreme da gleda filmovi
postojano e na forum
Кон врв
engie Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Август.2005
Локација: Zimbabwe
Статус: Офлајн
Поени: 2775
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај engie Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Август.2005 во 22:16

NIGHT WATCH noviot ruski horror.

Кон врв
kafka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3595
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kafka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Август.2005 во 15:32
Vudi alen e car
трократен победник на трките и еден од основачите на форумот
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Август.2005 во 15:30
Izvini kafka ama ne go obozavam Vudi Alen,mi stana odboen vo filmot so spermatozoidite:)
Кон врв
kafka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3595
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kafka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Август.2005 во 15:26
Originally posted by kafka kafka напиша:

v4era na Kanal 5 davaa Film so Vudi Alen, V. Alen vo filmot beshe pisatel, znae li nekoj kako se vika filmot??? pak sakam da go gledam
ajde sakam ime na filmot
трократен победник на трките и еден од основачите на форумот
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 457458459460461 468>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,250 секунди.