IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Спорт > Фудбал
  Активни теми Активни теми RSS - Ливчиња на кои сте фатиле пари
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Ливчиња на кои сте фатиле пари

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Ливчиња на кои сте фатиле пари
    Испратена: 04.Март.2007 во 14:55
Тука кажете на кој тип сте фатиле пари...
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Март.2007 во 15:00
Арсенал - Ридинг  1   Фатена  2:1
Милан - Киево       1   Фатена  3:1
Портсмут - Челзи   2  Фатена   0:2
---------------------------
Лутон - Вовс                   2  Фатена   2:3
Њукасл - Мидлзборо      1   Утната    0:0
Леверкузен - Штутгарт 2   Утната    3:1         4/6
СТ. Етијен - Лион           2   Фатена   1:3
Арминија - НИрнберг     1   Фатена   3:2
Херта - Баерн Минехен 2   Фатена   2:3

 03.03.2007 сабота Big%20smile


Изменето од Ghost - 04.Март.2007 во 15:01
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Јуни.2007 во 19:36
Белгија - Португалија 2-2
Словенија - Романија X-2
Франција - Украина X-1


Уплата: 60 денари
Добивка: 3 600 денари
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
tuturutka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Април.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1131
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај tuturutka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јуни.2007 во 10:35
Немам играно последно време ама ко ќе играм ќе биде . . . Wink
STRUGA
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јуни.2007 во 14:41
аиии друже, како може да не играш, па јас само за денеска опрчив 6 ливчиња LOLLOLLOL
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
tuturutka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Април.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1131
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај tuturutka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јуни.2007 во 20:38
Па искрено немам време . . . И ми е мака да одам до кладилница , а со кредитна ризично ми е . . . Да не се заразам многу Confused . . . Здравје сега нова сезона . . . Star
STRUGA
Кон врв
tuturutka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Април.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1131
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај tuturutka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Јуни.2007 во 19:42
Друже само две викендов и двете ги утнав . . . Ништо како што треба не испадна . . . Тоа ти е среќа . . . Како да е некоја наредна прилика можеби . . . Wink
STRUGA
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јуни.2007 во 03:08
паа јас би рекол наредна сезона дури сеа друже, многу малце лиги има сеа за типување, Јужна Америка и Скандинавија WinkWink Нешто у Азија има, и толку, еве денеска заврши првенството и во Шпанија, само не знам кој испадна шампион Big%20smileBig%20smile
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
tuturutka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Април.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1131
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај tuturutka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јуни.2007 во 12:24
Мислам дека има уште едно коло до крај . . . Не ме фаќај за збор ама . . . Wink
STRUGA
Кон врв
nina``` Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 51
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nina``` Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јуни.2007 во 11:19
Предходните месеци нон-стоп по кладилница,но сега братче доста е. Фатив 10-тина пати и толку Smile
B_A_R_C_E_L_O_N_A--->> ZAKON
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,234 секунди.