IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Штосеви, вицеви...
  Активни теми Активни теми RSS - Мрсни вицеви
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Мрсни вицеви

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567 29>
Автор
Порака
Iron Man Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
железен раз бираш

Регистриран: 11.Јануари.2009
Локација: Antarctica
Статус: Офлајн
Поени: 8032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Iron Man Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Април.2009 во 21:53
Тарзан целиот свој живот го минал во џунглата и немал поим што е тоа секс. Еден ден Џејн решила да му даде неколку часови сексуално воспитување и практично да му објасни.
- Тарзане ова што го имаш ти меѓу нозете е твоето крпче, а ова што го имам јас е машина за перење алишта. Ти мораш да го переш своето крпче во мојата машина!
Следните неколку ноќи Тарзан го перел своето крпче во машината на Џејн, без престан. Кога исцрпената Џејн успеала да дојде до здив,му рекла:
- Тарзане види вака перењеето на твоето крпче не треба да биде толку често, затоа што ке ти се истенчи. Крпчето треба да го переш на секои 3-4 дена.
Тарзан ја послушал и следниот месец не ја ни допрел. Џејн ја фатило нервоза и го прашала што му е, зошто веќе не го пере своето крпче во нејзината машина?
Тарзан целиот весел и одговорил:
- Тарзан веќе научи да пере на рака!
Кон врв
Iron Man Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
железен раз бираш

Регистриран: 11.Јануари.2009
Локација: Antarctica
Статус: Офлајн
Поени: 8032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Iron Man Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Април.2009 во 21:56
Постар сперматозоид му објаснува на млад сперматозоид што треба да прави откако ќе биде испукан по ејакулацијата, па вели:
- Штом ќе бидеш ејакулиран, немој да се вртиш ни лево ни десно, пливај, пливај најбрзо што можеш се додека не здогледаш една мала црна точка. Е таа точка што ќе ја видиш е јајце клетката. Тогаш ќе се залеташ уште посилно, ќе мавнеш форца и право во неа. Гледај да ја дупнеш, вгнезди се внатре, залепи се за неа и уживај.
Запаметил младиот сперматозоид се' што му рекол стариов...Дошол и денот Д...
При редовни сексуални активности, почнал младиот сперматозоид да чувствува голема напнатост и притисок и конечно буууууум, излетал од господинот пенис.
Според советот пливал, пливал најбрзо што можел и кога стварно ете ти ја малата црна точка...Тоа е, си рекол и јуриш право во неа, сакал од прва да влезе...Ама трааас, тврдо.Се залетал уште еднаш, па уште еднаш, ама ништо, тврдо брат. Си рекол, сигурно се тоа застарени методи, па решил културно за затропа за да му отворат:
-Чуч,чук...Здраво живо, дали сте вие ЈАЈЦЕ КЛЕТКА ???
А од внатре одговор: Мрш бе копиљ јас сум КАРИЕС НА ПЕТКА !!!!!!
Кон врв
Iron Man Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
железен раз бираш

Регистриран: 11.Јануари.2009
Локација: Antarctica
Статус: Офлајн
Поени: 8032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Iron Man Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Април.2009 во 21:59
Кое е значењето на ДДВ, гледано од женски аспект?
-Давај Додека Вредиш.
Кон врв
Iron Man Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
железен раз бираш

Регистриран: 11.Јануари.2009
Локација: Antarctica
Статус: Офлајн
Поени: 8032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Iron Man Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Април.2009 во 22:01
Татко влегува во соба кај ќерка си и ја затекнува како користи вибратор.
- Ќерко мори, за тебе маж нема ли?
- Не бе тато, јас сум модерна девојка, не одам со машки за да не ме оговараат после. Затоа ја користам техниката.
Следниот ден се враќа ќерката вечерта дома и го затекнува татко си на маса со две чаши ракија и вибраторот.
- Што правиш бе?
- Еве ќерко, го викнав зетот на по една ракија.
Кон врв
Iron Man Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
железен раз бираш

Регистриран: 11.Јануари.2009
Локација: Antarctica
Статус: Офлајн
Поени: 8032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Iron Man Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Април.2009 во 22:01
Постојат 3 видови на секс:
1. Домашен секс: Се уште не сте се земале и со саканата се сексате по цела куќа.
2. Креветен секс: Оженети сте веќе некое време и се сексате само во спалната соба.
3. Собен секс: Оженети сте со години, минувате еден покрај друг во собата и си дофрлувате „Еби се!”.
Кон врв
bijonse1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bella Madonna

Регистриран: 14.Јануари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 16521
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bijonse1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Април.2009 во 22:14

Iron Man COOL
Кон врв
Iron Man Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
железен раз бираш

Регистриран: 11.Јануари.2009
Локација: Antarctica
Статус: Офлајн
Поени: 8032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Iron Man Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Април.2009 во 22:21
Originally posted by bijonse1 bijonse1 напиша:


Iron Man COOL



Lele Bi jas ova go cekav da go kazis inaku cela vecer ke postirav haha







Кон врв
bijonse1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bella Madonna

Регистриран: 14.Јануари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 16521
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bijonse1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Април.2009 во 22:27


Carinik dopira kola .....
-Imate nesto za prijavuvanje??
-Ne ! veli patnikot....
Carinikot mu go otvara bagaznikot i sto ke vidi majmun!!

-Dobro !! Sto e ova??
-Aaaaaaa , toa e mojot biznis segde go nosam so mene!!

-Daaaa???? Aj pokazi kakov biznis e toa!veli carinikot.

Patnikot go zel majmunot..........go otvoril "dukjanot" od pantalonite go izvadil "takvooto" i mu go pikna vo usta...
-Ajde , pobrzo !! i go udira po glava majmunot.....

-Ajde uste pobrzo !!! i pak go udira majmunot po glava.. I sve taka dodeka ne "svrsil".
-Aaaaaa, toa bilo biznisot ?? veli carinikot.....
-Da !! Sakas i ti da probas??? veli patnikot.....

Carinikot se pocesal na glavata i odgovoril:

-Paaaaa , bi sakal.....ama epten udiras po glava beeee!!


Изменето од bijonse1 - 25.Април.2009 во 22:35
Кон врв
Iron Man Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
железен раз бираш

Регистриран: 11.Јануари.2009
Локација: Antarctica
Статус: Офлајн
Поени: 8032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Iron Man Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Април.2009 во 22:32
Оди еден човек во ординација кај гинеколог со својата жена.
Му вика:
-Докторе на жена ми многу и е тесна.
На тоа докторот:
-Нема проблем за тоа одма ке и направам интервенција па да и ја проширам,само ќе мора ти да почекаш овде а јас да ја извршам интервенцијата.
Во ред рекол овој и почекал. По половина саат излегува докторот од салата за интервенции и му вика на мажот:
Оди сега пробај и кажи ми дали не е проширена?
Влегува мажот и тој ја испробува жената, излегува па му вика на докторот: Алал да ти е бре докторе точно си ја погодил, ко лиена за мене.
После недела - две седнува мажот во кафеана со друштвото. На другиот крај на кафеаната седи гинекологот исто со друштво, па вика:
Го гледате оној смотанион што седи во другиот крај на кафанава? -Пред недела-дена дојде кај мене во ординација,па ми рече дека на жена му многу и била тесна па јас да и ја проширам. Ја ебав добро па смотаниот на крај задоволен,сакаше дури и да ми плати.
На другиот крај мажот им кажува на пријателите.
-Го гледате оној тикварон што седи на крајон?Пред недела и пол најдов една к*рва на автобуска па немав кај да ја ебам, Отидов кај него во ординација па и тој ја еба али јас си го напраив кеифот.
Кон врв
Iron Man Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
железен раз бираш

Регистриран: 11.Јануари.2009
Локација: Antarctica
Статус: Офлајн
Поени: 8032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Iron Man Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Април.2009 во 22:37
Грците го измислиле сексот и го користеле со векови. Тогаш дошле Македонците и им покажале дека секс може да се има и со жена.
Кон врв
bijonse1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bella Madonna

Регистриран: 14.Јануари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 16521
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bijonse1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Април.2009 во 22:52
Uhhh......
zena cii maz na pecalba i se "prisakalo"..........i kade ??
pa na ginekolog ko bajagi imala nesto......ke smislila i ke si svrsi rabota.....
Ama od eden na drug ginekolog , nikoj ne ja pregleduval samo recepti i prepisuvale.....
-Dobro ima nekoj sto ke me pregleda??
I rekle deka samo vo Klinika pregleduval profesorot.....

Taka storila otisla sirota taa veke "izgorena i nervozna"
kaj profesorot....

-Sto problem imate gospogjo?? prasal profesorot....

-Paaaaa ....
Neznajki sto da izmisli , prvata ideja ja kazala......
-Pa profesore , vnatre mi vleze edna MUVA i cel den i nok samo brmci,mrda, ne mozam ni da jadam ni da spijam!!

-Ajde Ve molam soblecite se , kacite se na boksot i rasirete gi nozete!!!

Zenata presreknja......oti nema da se macela....ke bidne rabotata...i taka storila......

Ete go profesorot idel do neja...bas od napred kade bila
so rasireni noze........gi soblekol panalonite...........

-Lele ,.... presreknja zenata...........veke vozbudena!!!

Ama profesorot namesto so prednica ....se svrtel i......

Trrrrttttt ...se isposral......pred nea.....

-E sega gospogjo muvata sigurno ke izleze !!!






Изменето од bijonse1 - 25.Април.2009 во 22:53
Кон врв
Iron Man Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
железен раз бираш

Регистриран: 11.Јануари.2009
Локација: Antarctica
Статус: Офлајн
Поени: 8032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Iron Man Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Април.2009 во 04:23
На испит на Медицински факултет, професорот ја прашува студентката.
- Колку сперматозоиди има во тестисите на машки полов орган?
По кратко размислување...
- Пааа отприлика голтка, голтка ипол!!
Кон врв
Iron Man Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
железен раз бираш

Регистриран: 11.Јануари.2009
Локација: Antarctica
Статус: Офлајн
Поени: 8032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Iron Man Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Април.2009 во 04:25
- Која е максималната брзина за секс?
- 68. На 69 треба да се свртите.
Кон врв
Iron Man Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
железен раз бираш

Регистриран: 11.Јануари.2009
Локација: Antarctica
Статус: Офлајн
Поени: 8032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Iron Man Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Април.2009 во 04:25
Жена разговара со адвокат:
- Сакам развод!
- Зошто сакате развод?
- Затоа што маж ми постојано се обидува да работи по куќата.
- Ама тоа не е доволна причина за развод.
- Не разбирате. Се обиде да ја работи бебиситерката, па чистачката...
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567 29>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,141 секунди.