IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Штосеви, вицеви...
  Активни теми Активни теми RSS - Мрсни вицеви
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Мрсни вицеви

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 26272829>
Автор
Порака
емил Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
зависник идивидовски

Регистриран: 11.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 85164
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај емил Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Декември.2012 во 17:24
Влегува пе*ер во месарница и на продавачот му вика да му спакува три колбаси. 

Продавачот го прашува дали ги сака цели или да му ги исецка.
Педерот изреволтиран и лут му одговара:

Мојов задник бе на флипер со жетони ти личи?!

Кон врв
емил Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
зависник идивидовски

Регистриран: 11.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 85164
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај емил Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јануари.2013 во 05:26
Бабичка со паничен глас ги повикува пожарникарите:
- Ве молам дојдете итно, некој се обидува да ми влезе низ прозорецот во станот и да ме силува!
- Госпоѓо тоа не е наша работа, веднаш ќе ве поврзам со полицијата!
- Не, не вие ми требате. Донесете му веднаш подолги скали.


Кон врв
емил Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
зависник идивидовски

Регистриран: 11.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 85164
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај емил Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јануари.2013 во 17:49
Разговараат две пријателки:
- Кажи ми те молам, дали секогаш му кажуваш на мажот ти кога доживуваш оргазам?
- Не, никако, бидејќи тој не сака да го барам на работа.


Кон врв
емил Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
зависник идивидовски

Регистриран: 11.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 85164
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај емил Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јануари.2013 во 07:16
Четири чесни сестри одат кај попот да се исповедаат.

Попот ги гледа и им вели застанете една позади друга и кажете по ред што имате.

„Оче јас грешев го пипнав со прст“ рекла првата
„Изми го прстот во светата вода“ рекол попот

Јас оче го држев во рака“ рекла втората
„Оди измија раката во светата вода“ рекол попот

Се јавува четвртата
„Оче може ли јас да одам преку ред да ја измијам устата зошто оваа третата ќе треба да го мие газот во водата“

Кон врв
Calipso Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Primarius

Регистриран: 26.Мај.2009
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 44671
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Calipso Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Февруари.2013 во 23:56

Учителката прашува:
- Нека ми каже некој нешто чудно, но вистинито?

Се јавува Џокица:
- Пенисот е тврд, но нема коски.
- Џокица како можеш да си толку прост?! Некој друг?!

Не се јавува никој, освен Џокица по втор пат:
- Вагината е влажна, а никогаш не р`ѓосува.

Засрами се Џокица, како не ти е срам?! Некој друг?

Повторно не се јавува никој освен Џокица:
- Земјата е кружна.
- И што има тука чудно?
- А луѓето се е*ат на секое ќоше!

На овој свет има само тројца мажи кои се спремни да те поддржат во тежок момент:
Jack Daniels, John Jameson и Johnnie Walker!
Кон врв
емил Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
зависник идивидовски

Регистриран: 11.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 85164
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај емил Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Април.2013 во 02:12
Машкиот полов орган е прав џентлмен...
- Секогаш станува кога треба да седне некоја госпоѓa.


Кон врв
емил Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
зависник идивидовски

Регистриран: 11.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 85164
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај емил Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Април.2013 во 04:36
Девојката му се доверува на својот дечко дека никогаш во животот немала секс и бара од него да ја подучи нешто околу тоа.
- Ок, мила. За поедноставно да ти објаснам, твојот полов орган ќе го наречеме затвор, а мојот затвореник! одговара дечкото.
- Сега прво што треба да направиме е да го ставиме затвореникот во затвор. - продолжува дечкото.
По првиот секс во животот, девојката лежи насмеана во креветот, закачајќи го дечкото:
- Драги изгледа дека затвореникот избега.
Вртејќи се накај нејзе насмеан, одговара:
- Тогаш ќе мора да го вратиме повторно во затвор.
По завршувањето на вториот пат, дечкото полн со себе пали цигара, кога девојката пресреќна со новото искуство повторно му се жали:
- Мило, затвореникот повторно избега.
Дечкото со последни сили повторно се издига на ниво на задачата. По ова целосно исцрпен легнува на креветот, кога девојка му пак го подбуцнува:
- Драги... Затвореникот... Повторно избега.
Уморно вртејќи се накај нејзе, одеднаш и се развикува:
- АЛО БРЕ, ПА НЕ Е ОН НА ДОЖИВОТНА РОБИЈА!!! ЈАСНО!!!


Кон врв
емил Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
зависник идивидовски

Регистриран: 11.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 85164
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај емил Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Август.2013 во 17:25
Седи младич во кафеана покрај постара средновековна жена, која не изгледа лошо за свои години, има испиено многу и го прашува дечкото:
- Дали си имал дупли секс со мајка и ќерка?
- Не, не сум пробал, но би сакал.
Жената му вика:
- Вечерва е твојот среќен ден.
Го носи дома, влегуваат во станот и жената вика:
- Мамо мамо... изненадување!!!
Кон врв
емил Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
зависник идивидовски

Регистриран: 11.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 85164
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај емил Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Септември.2013 во 07:32

Ова се писма на тинејџерите во кои тие поставувале прашања на интернет форумите, а пишувале за проблеми ислучиво од сексуална природа.

- Со мојот дечко стапив во интимни односи пред една година и нон стоп користам пилули. Пред месец дена, на факултет запознав момче со кое исто така стапив во интимни односи. Моето прашање е дали морам да земам уште една пилула, една за мојот дечко, а другата за колегата од факс?

- Се бањавме заедно и тој ејакулираше во водата. Можам ли да останам трудна?

- Ми го стави прстот долу, дали сум сеуште невина? 

- Ве молам помогнете ми, на мојот пенис постојано има нешто бело!

Одговор: Измиј го!

- Здраво, имам прашање за вас. Ме интересира дали тежината има било каква врска со менструацијата, на училиште ме исмејуваат поради мојата дебелина. Откако добив менструација, најчесто мојата нервоза ја истурам врз моите секс играчки. Зошто? Дали сум нормална?

- Ако имам сексуални односи во анусот, дали сеуште сум девица?

- Имам 15 години и планирам да стапам во интимен однос со моето момче, но страв ми е да не останам трудна. Мислам, ако останам трудна тоа ќе биде трагедија бидејќи дечкото е многу сиромашен, а мама ми дава само 100 денари за кафе и кога би ги собирала за абортус би ми требале 5 години, а бременоста трае само 9 месеци. Што да правам?

- Здраво. Имам 14 години. Во третиот месец од оваа година, кога ја ставив раката на стомакот, забележав тропање околу папокот. Помислив дека можеби сум трудна. Многу се плашам од бременост. До сега не сум имала момче, а не пак да имам спиено со некој, но мислам да сум трудна бидејќи тропањето го чувствувам околу папокот. Дали е можно да сум трудна, ако се самозадоволувам или тоа воопшто нема врска со бременоста?

- Имам 16 години и имам сексуални односи со моето момче. Имам чуено дека до 18 години хименот повторно расте. Колку време му е потребно за повторно да бидам невина?

- Имам сексуални односи со 2 момчиња; дали овој првиот додека имам секс со него може да сфати дека сум го изневерила?

- Може ли гинекологот да сфати дека мастурбирам?

- Можат ли моите родители да свфтат дека повеќе не сум девица?

- Мојата другарка ми кажа дека ако се истуширам после сексот, нема да останам трудна...дали е тоа вистина?

- Повеќе момчиња на забава ми рекоа дека ако јадам бомбони (екстази) не можам да останам трудна, па им дадов да ејакулираат во мене. Сега сум трудна - дали тоа значи дека ме лажеле или не сум консумирала доволно таблети?

- Се имам самозадоволувано со пенкало и толку се имам занесено што сум го турнала пенкалото пресилно и малку започнав да крварам. Дали тоа беше мојот прв секс?

- Имам редовен секс со мојот дечко без кондом. Забележав дека моите гради растат, стомакот ми е поголем, а мојот месечен циклус доцни околу четири месеци. Дали тоа значи дека сум трудна?

- Имам девојка, но повремено со еден пријател имам орален секс. Дали тоа значи дека сум хомосексуалец? 

- Имав сексуални односи со братот на моето момче. Дали тоа се смета за неверство?

- Јас и мојата пријателка вчера со две момчиња се галевме и бакнувавме на креветот. Денес цел ден имавме "гасови"! Дали сме трудни?
- Одговор: Дали случајно јадевте грав?

- Имам 16 години и имам дечко со кој имам интимни односи. Ме мачи тоа што тој сака да ми става пивско шише долу. Моето прашање е дали мојот дечко е алкохоличар?

- Секогаш кога се туширам, го свртувам тушот кон мене и тоа навистина ми се допаѓа. Дали сум нормална?
- Одговор: А како на друг начин можеш да се истушираш?

- Пред некој ден влегов во собата на моите родители и тие многу јако стенкаа, дали се нормални?

- Забележав дека на рекламите за влошки секогаш има некоја сина течност, а мене ми е црвена... Дали сум нормална?

- Имам 13 години и ќе станам татко. Отсекогаш сум бил поискусен од своите врсници, и сум голема "фаца" на училиште и во мене се заљубуваат сите девојчиња од осмо одделение. Помогнете ми!

Кон врв
bilokoja Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 24.Септември.2013
Статус: Офлајн
Поени: 68
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bilokoja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Октомври.2013 во 12:18
Mujo i Haso prenokuvat vo hotel i nekoja zgodna zenska nema kaj pa ja primat. I kako da i pobarat: MUjo podosetliv i vika edno slatko crveno ovosje ako ne pogodis ke dajs po ednas i ona vika domat. I ne i oni radisni i negde sabajle se razdenuva a Mujo aman pogodi jagotka e. A zenska uporna ne domat domat
Кон врв
емил Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
зависник идивидовски

Регистриран: 11.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 85164
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај емил Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Декември.2013 во 08:40
Била жената на погреб кај мажот и попот и вели:
- Бакни го пред да влезе.
- Ех тоа цел живот мажот ми го збореше.


Кон врв
емил Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
зависник идивидовски

Регистриран: 11.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 85164
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај емил Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јануари.2014 во 20:34
Вака живееја нашите баби и дедовци: Запознавање, бакнежи, свадба, секс.
Вака живееја нашите мајки и татковци: Запознавање, бакнежи, секс, свадва.
Ние: Бакнежи, секс, бакнежи, секс, запознавање.
Кон врв
janevzoran1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 21.Јануари.2014
Статус: Офлајн
Поени: 129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај janevzoran1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јануари.2014 во 13:31
Му се јавува на некој човек службеник од банка на телефон:
- Господине, имате долг !
- Абе како погодивте ?! Навистина ми е долг !
Кон врв
BIBI_G_3 Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
СТАРОСЕДЕЛЕЦ

Регистриран: 21.Август.2013
Статус: Офлајн
Поени: 2372
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BIBI_G_3 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јуни.2014 во 23:20
Тој: - Кое годиште си?
Таа: - Ти што мислиш?
Тој: - Mислам да те опнам..кое годиште си?
НЕПОПРАВЛИВ ОПТИМИСТ
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 26272829>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,125 секунди.