IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Штосеви, вицеви...
  Активни теми Активни теми RSS - Мрсни вицеви
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Мрсни вицеви

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 29>
Автор
Порака
fuja Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 36
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fuja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јули.2007 во 14:40


oralen seks na srpski:
- jooooj ... nemoj molim te ... sta mi to radis ...

oralen seks na makedonski:
- leleee... treba da varosuvame ....

Кон врв
zabegan Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Другарот на Мона Лиза

Регистриран: 06.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9774
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zabegan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Август.2007 во 18:43
sto e toa masala?

koga ke si go fatis so ednata, pa so drugata raka, toa so ke ostane e masalaголема%20насмевкасмеењегазење%20од%20смеење
размисли пред да напишеш глупост
Кон врв
Jassy Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Септември.2007
Локација: United States
Статус: Офлајн
Поени: 18
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Jassy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Септември.2007 во 14:11

Si bile nekoi maz i zena i mn obozavale da si se seksat :)...arno ama si imale eden papagal koj sto gi kodosel na komsiite .I celo maalo znaelo koga tie dvajca se seksale.Na zenata i se smacilo i mu kazuva na mazot deka ovaa vecer koga ke se seksat prvo ke pocekat da zaspie papagalot pa poslem da si vrsat rab ...i vecerta cekale cekale ovoj papagalot nikako da mu tekne da zaspie ....na ovie epten im se presakalo i mazot i vika na zenata:Zeno jas ke idam da vidam dali toj spie i ke ti kazam ....odi mazot i mu kine edno vlakno od ku**t na  papagalot ovoj AAAAUUUUU....posle pola saat pak odi mazot  mu kine uste edno ovoj pak AAAUUUU ...i za kraj ode zenata kine edno vlakno ovoj go nema.....i ovie vrsele rabota vrsele i utredenta mazot otisol na rabota a zenata metela po dvorot i peela :SVAKI NOCI DA BUDE TAAAAKAAA

od tamu papagalot ....A MOJ KU**C JE OSTANAL BEZ VLAAAKNA ! среќа  среќа среќа среќасреќасреќасреќасреќасреќа
Senza di te non c`e la farei
Кон врв
zabegan Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Другарот на Мона Лиза

Регистриран: 06.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9774
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zabegan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Октомври.2007 во 22:55
kako crnec se samoubiva?

si go mota okolu vrat i glea pornic
размисли пред да напишеш глупост
Кон врв
kojotovik Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 369
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kojotovik Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Октомври.2007 во 20:40
Originally posted by zabegan zabegan напиша:

kako crnec se samoubiva?

si go mota okolu vrat i glea pornicгазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеење

Кон врв
Julija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Julija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Октомври.2007 во 22:14
Originally posted by kojotovik kojotovik напиша:


Originally posted by zabegan zabegan напиша:

kako crnec se samoubiva?si go mota okolu vrat i glea pornic
газење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеење
Да не треба да влезе ова во црн хумор

Кон врв
str8up Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Producer

Регистриран: 18.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1492
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај str8up Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Октомври.2007 во 03:32
си иде едно дечко по улица и една баба му приоѓа и му вика:
-дечко, ќе сакаш ли да ме опнеш?
дечкото-не бре бабо, види каква си стара, бегај таму!
Б- ај бе ќе ти дадам 250 евра...
на дечково му светнале очите за 250 евра и прифатил...
се онаделе, ама ептен тешко му идело, верглал во бабата...ама си заработил 250.
утредента се гледа доле и што ќе види, алатката шугава...
иде на доктор и му вика докторе види ова, вака и вака, можеш ли да ме оправиш?
докторов вика можам, али ќе те кошта 250 евра...
нема што да прави, па ги опрчил парите на доктор, само да е добро.
по некој ден, пак налетува на бабата, и оваа пак.
-ај пај дечко.
овој- не бе бегај оној пат лом се напраив ги дадов сите пари на доктор.
-ајде бе, овој пат ќе ти дадам 500евра пошто ме бендиса.
и на дечково му се видело добра шанса, 250 за на доктор и 250 за него...
и отишле кај бабата, правеле што правеле, завршиле работа, дечакот 500 евра у џеб и пред да си иде ја прашува бабата.
-бабо, абе минатиот пат некако тешко идеше, верглав, а сега лесно, како подмачкано, што е ова, зашто така?
и бабава му вика-абе дете, знаеш ние старите какви сме, после шуга иде гнојболенболенболен
igram ruski rulet od k*rtasak!
Peni Saktivniot
Кон врв
strurcence Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 124
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај strurcence Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Ноември.2007 во 04:24
си иде едно дечко по улица и една баба му приоѓа и му вика:
-дечко, ќе сакаш ли да ме опнеш?
дечкото-не бре бабо, види каква си стара, бегај таму!
Б- ај бе ќе ти дадам 250 евра...
на дечково му светнале очите за 250 евра и прифатил...
се онаделе, ама ептен тешко му идело, верглал во бабата...ама си заработил 250.
утредента се гледа доле и што ќе види, алатката шугава...
иде на доктор и му вика докторе види ова, вака и вака, можеш ли да ме оправиш?
докторов вика можам, али ќе те кошта 250 евра...
нема што да прави, па ги опрчил парите на доктор, само да е добро.
по некој ден, пак налетува на бабата, и оваа пак.
-ај пај дечко.
овој- не бе бегај оној пат лом се напраив ги дадов сите пари на доктор.
-ајде бе, овој пат ќе ти дадам 500евра пошто ме бендиса.
и на дечково му се видело добра шанса, 250 за на доктор и 250 за него...
и отишле кај бабата, правеле што правеле, завршиле работа, дечакот 500 евра у џеб и пред да си иде ја прашува бабата.
-бабо, абе минатиот пат некако тешко идеше, верглав, а сега лесно, како подмачкано, што е ова, зашто така?
и бабава му вика-абе дете, знаеш ние старите какви сме, после шуга иде гнојболенболенболен

газење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеење
газење%20од%20смеење

Изменето од marula - 16.Ноември.2007 во 04:25
Сега знам дека нисто незнам!

Кон врв
strurcence Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 124
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај strurcence Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Ноември.2007 во 04:27
Si bila nekoja babicka i si odela po ulica ama ja nacekuvaat dvajca pijani i i vikaat: babo ajde soblakajse ke te ebeme
babava: aman zaman nemojte
pijanite: babo nema aman zaman ajde soblakaj se
babava: aman ve molam aj ako ne kolku zaba imam tolku pati
pijanive : ajde
babava: imam tri
i bidnalo so bidnalo po zavrsuvanjeto
babata: imam uste eden skrsen...газење%20од%20смеење
Сега знам дека нисто незнам!

Кон врв
SummerLove Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
verliebt

Регистриран: 10.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7174
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај SummerLove Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Март.2008 во 23:35
de peder vo prodavnica i mu vika na prodavacot da mu zavitka od salamata edno podolgo parce.
Prodavacot go prasuva podebeloto ili potenkoto.
Pederot:Podebeloto.
Prodavacot:Da ti ja iseckam salamata ili cela ke ja nosis?
Pederot:Dobro be majku mu stara,gzot ne mi e na zitoni!
Bidi Neverna, Da Ti Bide Veren,Vrti Mu Go Grbot Ke Trca Po Tebe.Ne Roni Solzi Kolku I Da Boli ,Bidi Hrabra I Toj Ke Te Moli!!!
Кон врв
Valeta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 24220
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valeta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Март.2008 во 20:52
Kako znaeme deka avtomehanicar imal sex.
- Sredniot prst mu e cist.
Кон врв
SummerLove Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
verliebt

Регистриран: 10.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7174
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај SummerLove Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Март.2008 во 23:05
Idat 2jca cajkani vo javna kukja i prasuvaat:Sto mozeme za 200den da ebneme?
I ovoj:Ehhh za 200 den mozede da si se izebete samite.
I cajkanite si otisle.
Posle nekoe vreme dosle pak cajkanite i mu vikaat:Nie se izebavme kaj da platime?
Bidi Neverna, Da Ti Bide Veren,Vrti Mu Go Grbot Ke Trca Po Tebe.Ne Roni Solzi Kolku I Da Boli ,Bidi Hrabra I Toj Ke Te Moli!!!
Кон врв
doriangray Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Опсесивен компулсивец

Регистриран: 03.Јануари.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1460
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај doriangray Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Мај.2008 во 14:03
Најмрсниот виц на светот:

Се истурила една цистерна со зејтин!

                  
Don't tell me what to do 'cause I'll never be uptight like you.
Don't look at me that way 'cause I ain't never gonna change.
And if you're talking about my life you're only wasting your own time!
Кон врв
dudulovski Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 998
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај dudulovski Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Мај.2008 во 03:38
Како се самозадоволува педер?
- Си истура јогурт на грбот.
Еден литар ракија на ден и секогаш ќе бидеш здрав како дрен.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 29>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.