IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Штосеви, вицеви...
  Активни теми Активни теми RSS - Мрсни вицеви
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Мрсни вицеви

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 29>
Автор
Порака
doriangray Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Опсесивен компулсивец

Регистриран: 03.Јануари.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1460
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај doriangray Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Мај.2008 во 02:37
Се скарале двајца педери.
И едниот му вика на другиот: Да ми го пушиш к*ров!
А овој другиов: Е шо бе, да не сакаш да се смириме сега?
Don't tell me what to do 'cause I'll never be uptight like you.
Don't look at me that way 'cause I ain't never gonna change.
And if you're talking about my life you're only wasting your own time!
Кон врв
ZeZnAtA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Power

Регистриран: 26.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 19172
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZeZnAtA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Мај.2008 во 16:22

NE DIRAJ MI IZLOG

Sretne ženska zgodnog brku i počne da ga zavodi, pa nakon nekog vremena
zamoli da joj da dlaku iz brkova. Tip uvuče ruku u pantalone i kaže:
- Dok ima u skladištu, izlog ne diram!

Љубовта владее без меч и врзува без јаже!
Кон врв
Album Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Ноември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 195
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Album Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Мај.2008 во 16:33

DECKO i veli na DEVOJKA

AKo mi go ispushish ke ti go dadam TELEFONOV !!!

Devojkava meraklija za TELEFON i k*r se nafatlla na predlogot i MU GO ISPOPUSHILA kako KUBANKA!!

POSLE TOA deckovo trgnal da si odi, a ovaa mu vika: A TELEFONOT ???

Ma kakov telefon bre i rekol!!!

Ovaa pak mu vika, PA NELI TAKA BESHE DOGOVOROT ?

DECKOVO se sozalil i veli: AJDE ZAPISSHI 070/ 325.....голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка




Onamu kade sto imas obvrska ne baraj kreacija,taa doaga otposle!!!
Кон врв
ZeZnAtA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Power

Регистриран: 26.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 19172
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZeZnAtA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Мај.2008 во 09:59


Uhvati Muju, Hasu i Aliju pleme ljudoždera i odvedu ih svome poglavici.
 
Ovaj im kaže: 

-"Želite li spasiti vlastitu kožu. morate otići u prašumu i u roku od pola sata sakupiti svaki po deset komada nekog voća."

Otrče oni, sretni što su se tako lako izvukli, u prašumu i prvi se iz nje vrati Haso s deset jabuka.

-"Ali, to nije sve..."- nastavi poglavica-"nećemo te pojesti samo pod uvjetom da uspiješ ugurati tih deset jabuka u analni otvor, a da ti pri tom ni na sekundu ne promijeniš izraz lica". 

Uspije Haso ugurati prvu jabuku bez ikakve grimase, al' kad je stao gurati drugu više nije izdržao nego se namršti i zajauče od bola. Kanibali ga ubiju i pojedu. Evo iz prašume i Muje, nosi u ruci deset trešanja. Kad su mu objasnili što s njima mora napraviti želi li ostati živ, stane Mujo mrtvo hladno gurati trešnje dolje jednu za drugom. Ugura tako mujo devet trešanja bez da mu se pomakao i mišić na licu i, taman što je počeo gurati desetu, kad odjednom nakrivi usta i prasne u smijeh. Kanibali i njega ubiju i pojedu. Kad je Mujo stigao u raj, pita ga Haso: 

-"Bolan, Mujo? Pa što ti bi?  Da si još samo jednu ugur'o ne bi te pojeli, što si se stao onako smijat k'o blesav??"

-"Ma..."-kaže Mujo-"...kad sam se sagnuo ugurat desetu trešnju, vidio sam kako iz džungle trči Alija s ananasima!"


Изменето од ZeZnAtA - 12.Мај.2008 во 09:59
Љубовта владее без меч и врзува без јаже!
Кон врв
...Well... Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...ExtraVagant...

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ...Well... Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Мај.2008 во 18:51
...nekoj choek krshel granki u shumata...arno ama doshol shumarot i go fatil ziv...go vral za drvo i na vrat mu obesil tabla na koja sho pishuelo...

"KOJ KE POMINE OD TUKA...DA GO EBE OBAVEZNO !!!"

...i sea pominal eden par dechko i devojka, i go prashuvaat zasho taka???...a ovoj pochnal da obesue, da se vadi demek ova ona...ama na kraj momakot mu rekol..."ZAEBI BRAT, NAREDBA SI E NAREDBA, NEJKUM I JA VAKA KO TEBE DA ZAVRSHAM"...i go pominal ednashka...

...pominala grupa turisti, i ovoj pak objasnuel nesho posho go prashale, ama na kraj o pominale site...

...posle nekoe vreme pominue i lovdzijata, i goprashue...sho be ti vaka???

...a ovoj go poglednal tuzno, i mu rekol...


...ABE EBI ZITI SVE PA TI, NE TUKU PRASHUJ...газење%20од%20смеење


Изменето од ...Well... - 12.Мај.2008 во 18:52
Кон врв
rencio Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Јуни.2008
Локација: Croatia
Статус: Офлајн
Поени: 68
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај rencio Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јули.2008 во 18:24
Udala se mlada ide da zivi u muza...
On je non stop ganja da mu pusi
nakon mjesec dana, vraca se ona doma zali se na majku:
ma onaj moj me stalno ganja da mu pusim
a majka odgdvara:
Ti pusi do pola, ja cu od pola
Кон врв
rencio Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Јуни.2008
Локација: Croatia
Статус: Офлајн
Поени: 68
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај rencio Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јули.2008 во 19:36
Nosi Mara pun krtolj k*raca i dodje di su k*rve i pita ih
Koji je najbolji k*rac iz ovog krtolja?
A oni joi odgovaraju:
Oni koji se dize
Кон врв
rencio Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Јуни.2008
Локација: Croatia
Статус: Офлајн
Поени: 68
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај rencio Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јули.2008 во 21:42
Dosao Mujo iz Francuzke i rekao zene:
-Ajde zeno da vodimo ljubav na francuzki nacin
-Pa dobro- rekla.
Mujo se popeo na ormar, skoci sa ormara i fali krevet...
Cues Muju : A a a au a u aaaa
Mujo se opet popeo na ormar i opet falio krevet: A u au auaaaa
i zena mu kaze :
Ajmo mi voditi ljubav po balkanski, dovolno si uzivao sam
Кон врв
cafe Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 29.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 85
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај cafe Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Февруари.2009 во 18:04
Си биле мрафка и слон и се договориле да си го пернат по еднаш.И слонот и рекол на мрафката ај ти прв.Мрафката завршила работа и иде ред на слонот го вади ... И мрафката извикала Оп Стоп нема со нога.
Кон врв
Goldi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ЗЛАТНО МОМЧЕ

Регистриран: 10.Ноември.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 7729
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Goldi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Март.2009 во 23:18

Vo crkva:

Severina: Prosti mi oce, gresev...
Svestenik: Znam, cedo, vidov...голема%20насмевка

Ako odam na nebo pred tebe, na sekoja zvezda ke go napisam tvoeto ime, taka sto I angelite da znaat kako se vikas, zasto devojkite kako tebe se nepovtorlivi.
Кон врв
cafe Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 29.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 85
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај cafe Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Март.2009 во 17:21
si bil nekoj star covek otisol po zejtin i na vrakanje se sopnal mu se isturil zejtinot, i taka vicot stanal mrsen
Кон врв
bijonse1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bella Madonna

Регистриран: 14.Јануари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 16521
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bijonse1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Март.2009 во 18:21

Mu rekle na Trpe deka zena mu go izneveruvala koga idel na pazar i sega on resil da ja posmatra. Se spremil kako sekogas i zaminal ko bajagi na pazar........ama Trpe okolu kukja skrisum se kacil na tavan i napravil dupka taman nad krevetot...i cekal, cekal , cekal......
Ete ti go svalerot vlegol se izonadijle so zena mu na Trpe vo krevetot( a Trpe gi gledal od dupceto od tavanot)i sega posle kvaliteten seks ( pozdrav zbunet )odmarajki svalerot veli:
-Oooo , draga moja ( galejki ja dole ) da imase pcenkata kosa kako tvojata ...lele sto rod ke imavme!!!
Zenata galejki go po negoviot dole ne ostanuva pokratka:
-Oooo , dragi da imase pcenkata kocan kako tvojot lele kakov rod ke imase !!!
Naednas Trpe,ne izdrza masko srce izvikuvajki od dupceto na tavan:
-Moreeeeeeeeeee koga ke gi pustam tasacive moi kako GRAD
sve ke vi ja izgori pcenkata EVA NA , sto ke imate plod !!!
Кон врв
Goldi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ЗЛАТНО МОМЧЕ

Регистриран: 10.Ноември.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 7729
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Goldi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Март.2009 во 18:27
газење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењеаплауз
Ako odam na nebo pred tebe, na sekoja zvezda ke go napisam tvoeto ime, taka sto I angelite da znaat kako se vikas, zasto devojkite kako tebe se nepovtorlivi.
Кон врв
bijonse1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bella Madonna

Регистриран: 14.Јануари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 16521
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bijonse1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Март.2009 во 18:44
-A be doktore ...sta da radim mnogo voljim seks ama mnogo deca bre ???
-Eeee Selim ,zemi pri sekoe onaduvanje perzevativ ili k*rton kako narodski se veli bilo denje ,rucek, vecera!!! Ete ti go Selim po nekolku meseci.......

-A be, doktor,a be me izlaza be .....eve pa zena trudna!!

-Kako Selim , pa neli ti rekov ne zema k*rtoni??

-Kako ne doktore, zedov i toa redovno so dorucek , rucek sto e sigurno sigurno e...pre jela, posle jela ......sto e sigurno sigurno..

-A be , kako pred jela posle jela?? pa toa se stava bre dole na takvoootooo???

-Auuuuuuu , sta kazes bre doktore??aa??? ZATO SE CUDIM JA KADE PRDNEM........IZLAZILI BALUNIIIIII , A KAD SEREM .......PAKOVANA GOVNA , BREEEEEEEEE!!!!
   
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 29>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.