IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Што ако девојката е нерасположена за секс
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Што ако девојката е нерасположена за секс

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 20>
Автор
Порака
antonijo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 16.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 276
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај antonijo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јануари.2007 во 04:07
ne da ja raspolozis da ja zadovolis site custva da i gi razmrdas,ne e lesno i ednostavno LOLWink
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Февруари.2007 во 00:40
ke ja fatish za kosa,ke ja napupish i,............................se ,zaebavam,ako ne e shto mozesh ,ke pochekash drugpat koga ke bide,............osven ako ne si silegijaLOL
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
Drlja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 3373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Drlja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Февруари.2007 во 00:53
Vo momentot kje ja razberesh i sosema normalno kje izreagirash...arno ama...koga najmnogu kje ja cesa kje gledash fudbal ili tn.WinkLOL
Кон врв
Julija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Julija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Февруари.2007 во 00:54
Originally posted by Mona Liza Mona Liza напиша:

e raka ti davam za ovoa so go kaza Thumbs%20Up znaci kako go pogodi ona  "pa mislam deka nekogas zenskite namerno praat taka"  jas sum bas takva licnost eve si priznavam EmbarrassedEmbarrassedEmbarrassed


Никогаш не сум направила такво нешто... таквата постапка не е чесна...ни кон него ни кон мене...





Изменето од Julija - 01.Февруари.2007 во 00:55
Кон врв
zenmaster Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Interceptor

Регистриран: 05.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4262
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zenmaster Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Февруари.2007 во 15:39
Originally posted by Julija Julija напиша:

Originally posted by Mona Liza Mona Liza напиша:

e raka ti davam za ovoa so go kaza Thumbs%20Up znaci kako go pogodi ona  "pa mislam deka nekogas zenskite namerno praat taka"  jas sum bas takva licnost eve si priznavam EmbarrassedEmbarrassedEmbarrassed


Никогаш не сум направила такво нешто... таквата постапка не е чесна...ни кон него ни кон мене...



 
Namerata  na taa postapka  ne  e da navredis .  Zenite  ponekogas  go pravat  toa  samo za  da bidat   osvoeni   istoto  go  pravat  i  mazite . Toa  se vika  ljubovna igra!    Wink
Кон врв
Delfin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јуни.2005
Статус: Офлајн
Поени: 15178
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Delfin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Февруари.2007 во 15:45
ZENMASTER ODLICNO KAZANO !!!
Кон врв
perinosi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Мај.2006
Статус: Офлајн
Поени: 406
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај perinosi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Февруари.2007 во 21:02
Зар има не расположени девојки за секс?LOLLOL
Кон врв
BiG_kIsS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Крајно сериозна во с'e

Регистриран: 01.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiG_kIsS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Февруари.2007 во 21:48
Има, има Big%20smile
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!
Кон врв
perinosi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Мај.2006
Статус: Офлајн
Поени: 406
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај perinosi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Февруари.2007 во 21:58
У тој случај би направил све за да ја расположам.Big%20smile
Кон врв
patis Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 6
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај patis Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Февруари.2007 во 21:09
I NIE ZENSKITE NEKOGAS SME NERASPOLOZENI I NE SAKAME SEX A VIE MASKITE SO TUKU ZAPNUVATE AKO GLEDATE DEKA NEKIME
Кон врв
Bugi lav Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 11.Јануари.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Bugi lav Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Февруари.2007 во 21:35
Originally posted by patis patis напиша:

I NIE ZENSKITE NEKOGAS SME NERASPOLOZENI I NE SAKAME SEX A VIE MASKITE SO TUKU ZAPNUVATE AKO GLEDATE DEKA NEKIME
Togas sonce barame nesto drugooooLOL
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Февруари.2007 во 22:25
Originally posted by patis patis напиша:

I NIE ZENSKITE NEKOGAS SME NERASPOLOZENI I NE SAKAME SEX A VIE MASKITE SO TUKU ZAPNUVATE AKO GLEDATE DEKA NEKIME


па ете едноставно ни се попалил, и место над када, си бараме подобро место... едноставно како воздухот Big%20smileBig%20smileBig%20smile
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
skywalker Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 23.Јануари.2007
Локација: Croatia
Статус: Офлајн
Поени: 10
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај skywalker Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Февруари.2007 во 23:22

idiotizmot radja idioti, neinventivnosta radja debili, sexualnite frustracii radjaat potreba od temi kako ona so silovanjeto ili ovaa, dali ke i go bapnes na devojkata ako ne e raspolozena za sex, i dali taa ke ti go bapne tebe ako ti ne si raspolozen za sex?

daj be ludje nesto pointeresno za debata, a ako vie si imate problemi so toa dali partnerot treba da vi dade ili ne koga ke ne e raspolozen, togas podobro da se vratite vo sobata so tema masturbacija i da si go drknete ili da si ja drknete za dobra nok!!!

SAKAM PAMET A NE PLAVUSHI SO MASKI I ZENSKI POLOV ORGAN!!!

Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Февруари.2007 во 20:20
ako ne e denes -gledajte film
utre kje bide garant
no zeznato e utre ako tebe ne ti e do nananajLOL
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 20>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,422 секунди.