IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Што ако девојката е нерасположена за секс
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Што ако девојката е нерасположена за секс

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 181920
Автор
Порака
Marko Polo 1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
venecijaner

Регистриран: 20.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9693
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Marko Polo 1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јуни.2010 во 19:38
Originally posted by fiks fiks напиша:

Ами ако не е расположена се гледа да се расположи,ако пак не успееш тогаш ќе се молиш ќе се колиш и може ќе добиеш..нешто..трошки така ќе колваш ко гавран на пенџере во зима снег ко ќе има
уф што уба рима дојдесреќа


znaev deka ima zosto e staven admin.
ma i patetika kje upotre*am, pa od milost kje dade...
Кон врв
Blue Scarlet Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Амазонка

Регистриран: 03.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 9011
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Blue Scarlet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јуни.2010 во 19:40
Abe ajde .... голема%20насмевка
Lupus non mordet lupum.

Vulneratus non victus!

Кон врв
fiks Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПРАВДОЉУБЕЦ

Регистриран: 18.Април.2005
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 24000
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fiks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јуни.2010 во 20:05
Тој-Дај ми,дај ми жити се,дај ми,дај ми жити се,дај миииииииии
 
Таа-Не бе нејќум,не ти давам
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.

Кон врв
Anthony Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3379
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Anthony Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јуни.2010 во 21:24

Има неколку можни начини за да се одоброволи.

  • Раскажување бајки, ветување и симнување на ѕвезди итн. Ретко успева, но вреди да се проба - поготово што нема да ве чини ништо.
  • шопинг терапија за одоброволување. Однесете ја на шопинг и овозможете и да си купи по некое парталче на ваш трошок. Верувајте успева да ја одоброволи скоро секоја . Ќе ве чини некој екстра денар - но доколку мислите дека вреди , јбг  секое задоволство се плаќа , на овој или оној начин
  •  И понатаму не сака?!? Веме е да си најдете некоја што ќе биде пољубезна со вас ... и ќе има поголемо разбирање за вашите потреби.
It’s nice to be important....it’s   important to be nice!
Кон врв
Schatzii7 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unglaublich

Регистриран: 19.Октомври.2011
Локација: Lost somewhere
Статус: Офлајн
Поени: 6941
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Schatzii7 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Ноември.2013 во 14:17
Едноставно ќе се помири дека во моментот не сака и ќе чека некој друг подобар ден хи, хи...
Кон врв
емил Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
зависник идивидовски

Регистриран: 11.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 85144
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај емил Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Ноември.2013 во 14:47
Е ништо , дркаш си го и следниот пат  кога она посака да одите во молот или да имате секс клоц во газот и да оди да се слика
Кон врв
Ninja 35 Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Февруари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 17840
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ninja 35 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Декември.2013 во 13:29
ако не е расположена.....продолжуваш понатаму...додекане најдеш некој што е расположена...свиркање
Ако ти изгледа премногу лесно , имаш некаде згрешено !!!
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 181920
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,108 секунди.