IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Технологија
  Активни теми Активни теми RSS - Фотоапарати
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Затворена темаФотоапарати

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12
Автор
Порака
fichot Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 783
Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Септември.2008 во 10:57
Originally posted by ivotoyota ivotoyota напиша:

Mislam deka FZ8 e okolu 16.000 evra.


kolku kolku ? :D:D:D
Кон врв
гоcтин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин


Регистриран: 24.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1797
Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Ноември.2008 во 21:08
Canon EOS 50D 15.1 MegaPixel Digital CameraИзменето од ma4kica - 22.Ноември.2008 во 21:08
Кон врв
ALEKS MKD Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 1
Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јануари.2009 во 23:29
LUGE POMOGNETE MI VO IZBOROT POMEGU NIKON P60 I PANASONIK DMC-LZ8. "BLAGODARAM".
Кон врв
Flix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Клабинг

Регистриран: 14.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 9229
Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Мај.2009 во 17:28
Има подфорум Фотографија таму можите да дискутирате на оваа тема. А оваа тема оди под клуч.б намигнување
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,109 секунди.