IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Мистерии и астрологија
  Активни теми Активни теми RSS - Смртоносна магија со помош на жива
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Смртоносна магија со помош на жива

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567>
Автор
Порака
lidijana74 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 28.Февруари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 36
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај lidijana74 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Март.2009 во 16:40
Originally posted by *moon* *moon* напиша:

Originally posted by Individua Individua напиша:

Zivata ubiva
ne si igrajte deca

SAMO LABILNA LICNOST I NEVERNICI STRADAAT OD CRNA MAGIJA I ZIVA


Samo si misli ti taka
Кон врв
ZoraNaSlobodata Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3392
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZoraNaSlobodata Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Март.2009 во 12:52
За личноста да,ама и верници можат да страдаат,не ја зоупотребувајте вербата во Бога мислејќи дека сте неранливи или непобедливи тоа е Богохулие.
За нея ние живеемъ,за нея ние мремъ!
Кон врв
goodhard Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 06.Април.2009
Статус: Офлајн
Поени: 22
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај goodhard Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Април.2009 во 11:45
Jas sum ziv svedok na takva situacija: Baba mi bese bolna stalno idese na doktori ama nisto, ni kazaa deka vo kumanovsko selo ima nekoj odja sto vadi zivi, otidovme tamo ej pred moi oci i ja izvadi zivata od vratot toaa bese mnogu cudno ne mi se veruvase
Кон врв
Sunny Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Fantasy girl

Регистриран: 01.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 19874
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Sunny Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Април.2009 во 11:48
Originally posted by ZoraNaSlobodata ZoraNaSlobodata напиша:

За личноста да,ама и верници можат да страдаат,не ја зоупотребувајте вербата во Бога мислејќи дека сте неранливи или непобедливи тоа е Богохулие.


Zora, ako Gospod e so nas, koj moze da e protiv nas збунетостнамигнувањеголемо%20гушкање
Пријателите се како ѕвездите. Не ги гледаш секогаш, но знаеш дека се тука некаде!    
Кон врв
ana sk Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2278
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ana sk Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Август.2009 во 20:30
Originally posted by goodhard goodhard напиша:

Jas sum ziv svedok na takva situacija: Baba mi bese bolna stalno idese na doktori ama nisto, ni kazaa deka vo kumanovsko selo ima nekoj odja sto vadi zivi, otidovme tamo ej pred moi oci i ja izvadi zivata od vratot toaa bese mnogu cudno ne mi se veruvase
изненадувањеi toa li ima a da ne e malku vo potsvesta na lugeto mislat nekoj nesto im napravil pa trcaat po babi bajacki 
...moze ne sum sovrsena ama sekogas sum jas...
Кон врв
maria_magdalena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
trouble seeker

Регистриран: 25.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maria_magdalena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Август.2009 во 20:48
Како може некој да ми извади жива од врат? Каде била таа жива?
И најмало количество е отровно а камоли да циркулира низ крв, тоа се итри “гледачи“, ви ја држат негде живата од топломер скриена меѓу нивните прсти и ѓоамити ја вадат од вратот, немам друго објаснение.

Сакам и мене некој да ми извади жива, многу сум жива и не мирувам, баш да видам од кај ќе ми ја извадихи,%20хи...
МИСЛИТЕ СЕ ОСЛОБОДЕНИ ОД ДАНОК.
Кон врв
kocko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 420
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kocko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Август.2009 во 22:30
magìja ne ti ni trebe! klaj mu samo malko od zivata u çaška da ispie, i ujdè cuvèko.
Бог да чува!
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Август.2009 во 14:07
bogami...i treba da se "pushti" dovolen procent ziva vo ...vodovodov ..i ...ajde ..jovo ..na novo .намигнување
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
monika29 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 05.Август.2010
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај monika29 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Август.2010 во 13:11
postoi ziva,ama nemoze da ja drzi vo raka i da proba da ja stavi na nasiot vrat i da kaze deka eve izvadil....sekoj sto go videl so sopstveni oci znae deka ova postoi.....i da im e sram na lugeto sto ja stavaa vo covek.toa se ubici..
Кон врв
Tiggy Vicious Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Consume. Be silent. Die.

Регистриран: 27.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiggy Vicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Август.2010 во 15:01
Добро бе, што ќе ти е магија за да умреш од жива!?
Ај голтни некоја голтка HCN или NaCN и бум: имаш смртоносна магија. -.-`

п.с: ме мрзеше имињата да им ги пишувам. (идиот)
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Август.2010 во 23:50
a, shto ke ti e magija pa,...so neshto shto ,..samoto po sebe e ,..smrtonosno !изненадување
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
jahra Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Август.2010
Статус: Офлајн
Поени: 37
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај jahra Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Август.2010 во 22:37
jas imam goltnato ziva.
Doktorot rece deka duri da izlezam od doma taa veke izlegla od organizmot...
Mozebi lazel doktorot
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Август.2010 во 23:58
kako,...ziti,..si ja goltnal voopshto,...ne mi e jasno ?   
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
Tiggy Vicious Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Consume. Be silent. Die.

Регистриран: 27.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiggy Vicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Август.2010 во 12:02
Ставаат жива во сокчето.
Пројдоа тие финти со дрога во сокот...
Сеа е фенси живата. -.-

Изменето од Tiggy Vicious - 09.Август.2010 во 12:03
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,125 секунди.