IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Штосеви, вицеви...
  Активни теми Активни теми RSS - Последно нешто што ме насмеа.....
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Последно нешто што ме насмеа.....

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2728293031 276>
Автор
Порака
ВАЖНА Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Оптимист

Регистриран: 09.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 1664
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ВАЖНА Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Јануари.2009 во 11:25
Мене последно ме насмеа вие ова шо го кажуете и еве уше се цепам од смеење
Кон врв
Lithium Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9407
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lithium Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јануари.2009 во 13:49
Ова последно ме насмеа кога го слушнав:
Јас сум деца мало Мече Лино
пијам многу ракија и вино
никотин е за здравје слатко уживање
а со пиво дава моќ
пијан летва ден и ноќ :DDDDDDDD
You think you are perfect? Well, try walking on water...
Кон врв
ZeZnAtA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Power

Регистриран: 26.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 19181
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZeZnAtA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јануари.2009 во 14:05
газење%20од%20смеењегазење%20од%20смеење
газење%20од%20смеење
Љубовта владее без меч и врзува без јаже!
Кон врв
blackeye Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Body

Регистриран: 24.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4058
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blackeye Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јануари.2009 во 19:13
Паметен маж + паметна жена = романса
Паметен маж + глупава жена = афера
Глупав маж + глупава жена = дете
Глупав маж + паметна жена = шопинг
голема%20насмевкаголема%20насмевка
Ne znam kako da pobegnem
od sna,
I ne znam dal' te iko voli kao ja,
Al' ne bi ova noc tako bolela,
Da me nisi volela....
Кон врв
mrzla Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
натурална девојка

Регистриран: 14.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13327
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mrzla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јануари.2009 во 19:18
ОВА.....

Сите мажи и жени


   Се омажила мечката за волкот.По некое време му родила-прасиња
-ах расипана една-спиштел волкот
Јас ваму се тапам со ловџии и душа немам за да ја изранам фамилијатаа ти ...ПРАСИЊА Марш да те нема од дома
Мечката полна со тага почнала да талка по шумата.Ја сретнал зајакот.По размена на на битните мислења околу сопствените животи,тој решил да ја земе за жена.Таа храброст ја проследил со зборовите...
Моите моркови ќе бидат и твои.
Но, по некое време мечката пак раѓа ПРАСИЊА.
Зајакот немал каде,као вистински маж бил категоричен
-Надвор не сакам очи мои да те видат,уши мои за тебе да слушнат
Кутрата меца, на раб на убиство налетала на лисецот.
Тој, во напад на хуманост се оженил со неа.Иако бракот им бил полн со љубов и топлинамечката пак родила ПРАСИЊА.
Лисецот бил уште посуров
-Расипана една.Марш надвор,Марш распуштеница една

Наравоучие:
Не се сите жени расипани,туку мажите во бракот се вистински шовинистички свињи
Кон врв
Marko Polo 1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
venecijaner

Регистриран: 20.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9693
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Marko Polo 1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Јануари.2009 во 01:07
Reklama

My Link
Кон врв
blackeye Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Body

Регистриран: 24.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4058
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blackeye Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Јануари.2009 во 02:00
Originally posted by Marko Polo 1 Marko Polo 1 напиша:

Reklama

My Link
голема%20насмевкагазење%20од%20смеењеjako e...
Ne znam kako da pobegnem
od sna,
I ne znam dal' te iko voli kao ja,
Al' ne bi ova noc tako bolela,
Da me nisi volela....
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Јануари.2009 во 02:04
смс порака голема%20насмевка
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
mamamd Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Почесна конзулка

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 25679
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamamd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Јануари.2009 во 11:01
... eden razgovor na skajp...so edna moja prijatelka i nejzinata fasciniranost od "arapskata sposobnost"...doslovce vaka...
lele sestro... toa ti se mazi ..vo prosek sekoj ima po 3-4 zeni i so site imaat po 3-4 deca...abe zenine kako princezi...ni rabotat ni nishto...cel den si shetaat..si se doderuvaat...ovie bre nashive ne se sposobni edna zena i edno dete da ranat...изненадување

Кон врв
mrzla Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
натурална девојка

Регистриран: 14.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13327
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mrzla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Јануари.2009 во 15:54
сестра ми и гата на карти на мама

имаш секс,ама стварно имаш секс,многу го мислиш, сакаш секс,ама либето не ти е тука,или не ти разговара


шо траскаш,ништо од ова не замислив
Кон врв
DarlinG Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
*Lara*Croft*

Регистриран: 09.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1621
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DarlinG Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Јануари.2009 во 16:32
pop so pistoli
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Јануари.2009 во 16:43
na skajp Filip газење%20од%20смеење
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
bijonse1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bella Madonna

Регистриран: 14.Јануари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 16451
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bijonse1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Јануари.2009 во 19:34
Eeeeeeee ........sega ke vi kazam :
Komsivkata posle Nova Godina dobila takvi jaki bolovi vo zadnikot-hemoroidi sto ne mozela da sedi ........praznik kako praznik sve zatvoreno i ne znaele kade da se obratat za sovet ili lek.........jas im kazav deka toa e isto kako popusteni veni i da stava ladni oblogi , mazot baral bilo sto bi zamenuvalo nesto za oblozi....mu rekov da zeme mraz od frizidrot ..............ama posto nemalo mraz zel eden smrznat patligan od kupot........zenata se namestila na koleno kako kuce gi soblekla gakite......go naprcila zadnikot.......a mazot patliganot nazad go drzi .....pocnalo da se topi..........jas mu velam vrti go od druga strana..........a on pocnal kruzno da go vrti kako zavrtka........na zenata i doslo poarno obidot uspesen . ........ go prasav so naprael so patliganot ..........on nesvesno kaza deka go vratil nazad ...........brgu da go frlis mu velam......ama kasno veke ne se znaelo koj e od drugite smrznati........e na zdravje !!! ke si go izedeme !!!! Hahah ahaha hahaha    
Кон врв
IQ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Darling

Регистриран: 11.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12382
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај IQ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јануари.2009 во 01:03
polagav kolokvium i stanav da si odam, i eden kolega mi vika chiao koleshke a jas vekje stignata do vrata i mu vikam arivederchi, i prof me gleda ovakva i mi vika prijatno si pomislila deka na nea i rekov i epten chudno me pogledna... vo meguvreme zastanala pozadi mene, ne ja vidov

Изменето од IQ - 18.Јануари.2009 во 01:04

[URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=521&i=00001awbzx1.jpg][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2728293031 276>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,203 секунди.