IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Штосеви, вицеви...
  Активни теми Активни теми RSS - Последно нешто што ме насмеа.....
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Последно нешто што ме насмеа.....

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 277>
Автор
Порака
black-eyes Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: -1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај black-eyes Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Јуни.2007 во 22:17
mn.ubavo napisano...Tongue
Кон врв
zabegan Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Другарот на Мона Лиза

Регистриран: 06.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9774
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zabegan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јули.2007 во 21:30
Originally posted by Teta Teta напиша:

prevodot na pesnata od K15...u zdravo telo,zdrav duh.."in helo badi,helo gost"....umrev od smeenjeLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOL
ja se otkornav na toa "mnogu be tri cetiri"
размисли пред да напишеш глупост
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јули.2007 во 21:40
последно на што се смеев беа толкувањата на соновите од страна на збунет и Палестинец LOLLOLLOL
Кон врв
fuja Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 36
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fuja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јули.2007 во 12:37


posledno me nasmeaja stosevite na k*rsadjii na Pink ...

vika sto e impotencija:

toa ti e koga umot ti se k*rchi ...
a k*rot ti filozofira ...

Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Август.2007 во 16:17
еве на овоа писмо се смеев голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка

Кон врв
KaTeNcE1111 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јануари.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 168
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KaTeNcE1111 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Август.2007 во 16:37

Epa i jas se smeev koga go procitav, mnogu e dobroголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка

You will never get to HEAVEN if you`re scared of gettin HIGH!
Кон врв
male4ka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Шмеќерка ;)

Регистриран: 11.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1939
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај male4ka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Август.2007 во 02:42
Originally posted by Mona Liza Mona Liza напиша:

Најоткачени поздрави

Поздрав до сестра ми Атиџе која е инвалид со песната Стани моме да заигра

Поздрав до дедо ми кој инаку е глув со песната слушај кај шумат шумите

 

Поздрав до комшијата и неговиот новороден син со песната Сине мој

 

Поздрав до сите пожарникари со песнатаЗапаличу пола града

 

Поздрав до мојот сосед кој има 70год. и е неженет со песната Кад права љубов закасни

 

Ги поздравувам свекор ми и свекрва ми кои се дојдени кај мене на вечера со песната Од каде дојдовте да не дојдевте

 

Ја поздравувам мојата золва од Австралија која сега иди со авион наваму со песната Црна се чума зададе

 

Ги поздравувам сите слепи со песната Ако ме погледнеш во очи

 

Гипоздравувам сите ќелави со песната Во коси да ти спијам

 

Го поздравувам мојот прадедо кој полни 101год. со песната Сунце мое драго

 

Го поздравувам комшијата со ново изградената куќа со песнатаУдри гром у твој дом

 

Го поздравувам ракометниот клуб Тутунски комбинат Бренд со песната Кометал шампионе

 

Ја поздравувам погребната организација со песната Доџи и узмиме

 

Кумот го поздравува своето крштениче со песната Шта си се родио
газење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеење
Love Is Not Measured By How You Feel,But How The Other Person Feels...
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Септември.2007 во 22:14

bloodninja:  Baby, I been havin a tough night so treat me nice aight?

 

BritneySpears14: Aight.

 

bloodninja: Slip out of those pants baby, yeah.

 

BritneySpears14: I slip out of my pants, just for you, bloodninja.

 

bloodninja: Oh yeah, aight. Aight, I put on my robe and wizard hat.

 

BritneySpears14: Oh, I like to play dress up.

 

bloodninja: Me too baby.

 

BritneySpears14: I kiss you softly on your chest.

 

bloodninja: I cast Lvl. 3 Eroticism. You turn into a real beautiful woman.

 

BritneySpears14: Hey...

 

bloodninja: I meditate to regain my mana, before casting Lvl. 8 Cock of the Infinite.

 

BritneySpears14: Funny I still don't see it.

 

bloodninja: I spend my mana reserves to cast Mighty F*ck of the Beyondness.

 

BritneySpears14: You are the worst cyber partner ever. This is ridiculous.

 

bloodninja: Don't f*ck with me bitch, I'm the mightiest sorcerer of the lands.

 

bloodninja: I steal yo soul and cast Lightning Lvl. 1,000,000 Your body explodes into a fine bloody mist, because you are only a Lvl. 2 Druid.

 

BritneySpears14: Don't ever message me again you piece of ****.

 

bloodninja: Robots are trying to drill my brain but my lightning shield inflicts DOA attack, leaving the robots as flaming piles of metal.

 

bloodninja: King Arthur congratulates me for destroying Dr. Robotnik's evil army of Robot Socialist Republics. The cold war ends. Reagan steals my accomplishments and makes like it was cause of him.

 

bloodninja: You still there baby? I think it's getting hard now.

 

bloodninja: Baby?

 

-------------------

 

bloodninja: Ok baby, we got to hurry, I don't know how long I can keep it ready for you.

 

j_gurli3: thats ok. ok i'm a japanese schoolgirl, what r u.

 

bloodninja: A Rhinocerus. Well, hung like one, thats for sure.

 

j_gurli3: haha, ok lets go.

 

j_gurli3: i put my hand through ur hair, and kiss u on the neck.

 

bloodninja: I stomp the ground, and snort, to alert you that you are in my breeding territory.

 

j_gurli3: haha, ok, u know that turns me on.

 

j_gurli3: i start unbuttoning ur shirt.

 

bloodninja: Rhinoceruses don't wear shirts.

 

j_gurli3: No, ur not really a Rhinocerus silly, it's just part of the game.

 

bloodninja: Rhinoceruses don't play games. They f*cking charge your ass.

 

j_gurli3: stop, cmon be serious.

 

bloodninja: It doesn't get any more serious than a Rhinocerus about to charge your ass.

 

bloodninja: I stomp my feet, the dust stirs around my tough skinned feet.

 

j_gurli3: thats it.

 

bloodninja: Nostrils flaring, I lower my head. My horn, like some phallic symbol of my potent virility, is the last thing you see as skulls collide and mine remains the victor. You are now a bloody red ragdoll suspended in the air on my mighty horn.

 

bloodninja: Goddam am I hard now.

 

--------------

 

BritneySpears14: Ok, are you ready?

 

eminemBNJA: Aight, yeah I'm ready.

 

BritneySpears14: I like your music Em... Tee hee.

 

eminemBNJA: huh huh, yeah, I make it for the ladies.

 

BritneySpears14: Mmm, we like it a lot. Let me show you.

 

BritneySpears14: I take off your pants, slowly, and massage your muscular physique.

 

eminemBNJA: Oh I like that Baby. I put on my robe and wizard hat.

 

BritneySpears14: What the f*ck, I told you not to message me again.

 

eminemBNJA: Oh ****

 

BritneySpears14: I swear if you do it one more time I'm gonna report your ISP and say you were sending me kiddie porn you f*ck up.

 

eminemBNJA: Oh ****

 

eminemBNJA: damn I gotta write down your names or something

 

Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Септември.2007 во 22:32
Ххахахаххах, тестов е закон

Кликни тука за да се насмееш од срце
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Септември.2007 во 22:46
hahahahh
ama me iznasmea

no so ima smesno vo ova?
    <Error>
<Code>AccessDenied</Code>
<Message>Access Denied</Message>
<RequestId>C9D86A4219F8F53B</RequestId>

    <HostId>
7IUUCPUv14AzgMF+cks8mhWpuKH2U1TNmxu1IYMWgLzOv4qD/uz3vwW/B6Mkx6IY
</HostId>
</Error>
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Септември.2007 во 22:55
Во ред,  еве видов дека не отвара во пдф фајл

Тогаш еве ја веб страната

http://www.scribd.com/doc/45855/2-Minute-Intelligence-Test

Пробај сега намигнување


Изменето од Mona Liza - 15.Септември.2007 во 22:56
Кон врв
K@te Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 106
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај K@te Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Ноември.2007 во 14:39
http://au.youtube.com/watch?v=FraSAIoAgp4
Samo sto go gledav klipot, ej mnogu e jak, sum se skinala od smeenjeгазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеење
Benja y Cami 4ever
Кон врв
KUKOC7 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Барон Минхаузен

Регистриран: 26.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1852
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KUKOC7 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Ноември.2007 во 14:52
http://au.youtube.com/watch?v=wSDN0sagNuY
se sinav od smeenje
Кон врв
NoShame Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 28.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 20
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NoShame Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Ноември.2007 во 15:33
Originally posted by Mona Liza Mona Liza напиша:

bloodninja:  Baby, I been havin a tough night so treat me nice aight?

 

BritneySpears14: Aight.

 

bloodninja: Slip out of those pants baby, yeah.

 

BritneySpears14: I slip out of my pants, just for you, bloodninja.

 

bloodninja: Oh yeah, aight. Aight, I put on my robe and wizard hat.

 

BritneySpears14: Oh, I like to play dress up.

 

bloodninja: Me too baby.

 

BritneySpears14: I kiss you softly on your chest.

 

bloodninja: I cast Lvl. 3 Eroticism. You turn into a real beautiful woman.

 

BritneySpears14: Hey...

 

bloodninja: I meditate to regain my mana, before casting Lvl. 8 Cock of the Infinite.

 

BritneySpears14: Funny I still don't see it.

 

bloodninja: I spend my mana reserves to cast Mighty F*ck of the Beyondness.

 

BritneySpears14: You are the worst cyber partner ever. This is ridiculous.

 

bloodninja: Don't f*ck with me bitch, I'm the mightiest sorcerer of the lands.

 

bloodninja: I steal yo soul and cast Lightning Lvl. 1,000,000 Your body explodes into a fine bloody mist, because you are only a Lvl. 2 Druid.

 

BritneySpears14: Don't ever message me again you piece of ****.

 

bloodninja: Robots are trying to drill my brain but my lightning shield inflicts DOA attack, leaving the robots as flaming piles of metal.

 

bloodninja: King Arthur congratulates me for destroying Dr. Robotnik's evil army of Robot Socialist Republics. The cold war ends. Reagan steals my accomplishments and makes like it was cause of him.

 

bloodninja: You still there baby? I think it's getting hard now.

 

bloodninja: Baby?

 

-------------------

 

bloodninja: Ok baby, we got to hurry, I don't know how long I can keep it ready for you.

 

j_gurli3: thats ok. ok i'm a japanese schoolgirl, what r u.

 

bloodninja: A Rhinocerus. Well, hung like one, thats for sure.

 

j_gurli3: haha, ok lets go.

 

j_gurli3: i put my hand through ur hair, and kiss u on the neck.

 

bloodninja: I stomp the ground, and snort, to alert you that you are in my breeding territory.

 

j_gurli3: haha, ok, u know that turns me on.

 

j_gurli3: i start unbuttoning ur shirt.

 

bloodninja: Rhinoceruses don't wear shirts.

 

j_gurli3: No, ur not really a Rhinocerus silly, it's just part of the game.

 

bloodninja: Rhinoceruses don't play games. They f*cking charge your ass.

 

j_gurli3: stop, cmon be serious.

 

bloodninja: It doesn't get any more serious than a Rhinocerus about to charge your ass.

 

bloodninja: I stomp my feet, the dust stirs around my tough skinned feet.

 

j_gurli3: thats it.

 

bloodninja: Nostrils flaring, I lower my head. My horn, like some phallic symbol of my potent virility, is the last thing you see as skulls collide and mine remains the victor. You are now a bloody red ragdoll suspended in the air on my mighty horn.

 

bloodninja: Goddam am I hard now.

 

--------------

 

BritneySpears14: Ok, are you ready?

 

eminemBNJA: Aight, yeah I'm ready.

 

BritneySpears14: I like your music Em... Tee hee.

 

eminemBNJA: huh huh, yeah, I make it for the ladies.

 

BritneySpears14: Mmm, we like it a lot. Let me show you.

 

BritneySpears14: I take off your pants, slowly, and massage your muscular physique.

 

eminemBNJA: Oh I like that Baby. I put on my robe and wizard hat.

 

BritneySpears14: What the f*ck, I told you not to message me again.

 

eminemBNJA: Oh ****

 

BritneySpears14: I swear if you do it one more time I'm gonna report your ISP and say you were sending me kiddie porn you f*ck up.

 

eminemBNJA: Oh ****

 

eminemBNJA: damn I gotta write down your names or something

 

hahahahah deckoto e wtf ona mu bara cyber sex on i vika ce ti frlam spell ahahahahahhahaha
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 277>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,484 секунди.