IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Штосеви, вицеви...
  Активни теми Активни теми RSS - Последно нешто што ме насмеа.....
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Последно нешто што ме насмеа.....

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 275276277
Автор
Порака Обратен редослед
Teta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Декември.2006
Локација: Malaysia
Статус: Офлајн
Поени: 3503
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Teta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Мај.2007 во 00:47
prevodot na pesnata od K15...u zdravo telo,zdrav duh.."in helo badi,helo gost"....umrev od smeenjeLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOL
A creative mind will always survive bad advice
Кон врв
sweet esc. Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 23.Април.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 205
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sweet esc. Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Мај.2007 во 10:43
sega za 1maj bev na planina i klocav edni pecurcinja i mi tekna na vicot od zbunet za slovenkataLOLLOLLOLLOLLOL i puknav od smeeenjeLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOL
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Мај.2007 во 10:28
ne bas posledno ali mnogu me smee....
na odmor familijarno, a baba mi sama doma. doagja mojot bivsi da i praj drustvo i ona mu raskazuva:
eee sinko.... za zemjotresot ti da vidis.... koga spiskaa majka i na Ane da place a slusam od tamu Ane i Sandra vikaat...
 
objasnenie: majka mi imala 40 dena za zemjotresot, Ane sum jas, Sestra mi e Sandra...
potocno kako nie bi mozele da vikame koga sme rodeni povekje od 20 mgodini podocna.....LOLLOLLOLLOLLOL
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
Julija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Julija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Март.2007 во 14:58
Еден детски муабет на тема како се прават бебиња:

- Срам ми е да кажам зошто тоа е безобразна работа.

- Се прават ноќе и затоа мижат кога ќе се родат.

- Бебињата доаѓаат од штркови или од зелка. Кој како сака.

- Бебе се прави кога си добар, па ти родат брат, па тогаш тој е главен и за џабе си бил добар...
Кон врв
BiG_kIsS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Крајно сериозна во с'e

Регистриран: 01.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiG_kIsS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јануари.2007 во 02:20
Последно што ме насмеа беше емисијата на Бојан.... Поточно Елена....
Бојан:кога беше првото нејзино сексуално искуство?
Елена:Хахаха, а кога било твоето?
Бојан:На 15 години
Елена:Публиката ја интересира....
Бојан:Публиката го слушнала ова неколку пати, мене сите ме прашуваат тоа
Елена: А значи ова е често поставувано прашање...
LOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOL
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!
Кон врв
DreamGirL Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Be YourSelF

Регистриран: 29.Ноември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4292
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DreamGirL Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Јануари.2007 во 03:12
ama mu ja zalepil i ubavo mu ja kazalLOLLOL
If you love some one, never put their name in a heart, because hearts break.... Put it in a circle instead, because Circles go on forever ...
Кон врв
BiG_kIsS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Крајно сериозна во с'e

Регистриран: 01.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiG_kIsS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Јануари.2007 во 00:45
Tоа стварно беше смешно LOLLOLLOLLOL
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!
Кон врв
Emus Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Октомври.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1997
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Emus Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Јануари.2007 во 00:16
citav vo edna tema vo trac koga surfac veli ovaa tema e za brisenje i sensei mu vika pa izbrisija ustvari ne su moderator
It's funny how someone can break your heart in a tousands of litle pieces, and you'll still be able to love him with those broken pieces.
Кон врв
BiG_kIsS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Крајно сериозна во с'e

Регистриран: 01.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiG_kIsS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Јануари.2007 во 00:12
Tогаш како што не бев расположена (односно бев изнервирана поради дечко ми) добро ми дојде пораката и ме изнасмеа... Гласи вака:
„Ај ќе ти пратам една едноставна порака оки. Епа вака: Нека ти е среќна и весела новата година и да си фатиш поубав дечко“
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!
Кон врв
The*BeST* Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Декември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 63
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај The*BeST* Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Јануари.2007 во 00:04
Пиши ја да видиме...... Wink
The*BeST*
Кон врв
BiG_kIsS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Крајно сериозна во с'e

Регистриран: 01.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiG_kIsS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јануари.2007 во 23:59
Мене за нова година порака една што добив..... Big%20smile Сега ако ја пишам нема да биде смешна али у тој момент LOL
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!
Кон врв
The*BeST* Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Декември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 63
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај The*BeST* Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јануари.2007 во 23:21
Темата е јасна , така да ја како сопственик да напишам прв....
Последно нешто што ме насмеа.....да за нова година...
Бев пијан..... И сеа едно другарче ги пали жиците на DVD-то , и ми вика:
-Абе Гоце вие горат ли?
Jaс вака го глеам Wacko и му викам
-Не бе водоотпорни се....
И патосирање..... LOLLOLLOLLOLLOL
The*BeST*
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 275276277
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,422 секунди.