IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Секс приказна
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Секс приказна

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 234
Автор
Порака
zamislena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 14566
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zamislena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Март.2014 во 23:14

ЈАС БЕВ ЗАЉУБЕН, А ТАА БЕЛОСВЕТСКА КУ*ВА


  Јас бев заљубен, а таа белосветска ку*ва

  Момчето што силно си ја љубеше девојката....Така отприлика би требало да гласи насловот на приказнава али дотичната не е веќе вредна за таков наслов, па горенаведениот и прилега.
  Беше млад и наивен дечко. Многу заљубен во својата најубава девојка и беше она време кога бакнежите му го превртуваа стомакот од возбуда. Едвај го чекаше новиот ден да и каже некоја нова шега за она да се насмее, да го види сјајот во нејзините очи. Да ги види бисерните заби на нејзината насмевка. Љубов. Тоа ќе да беше. Повеќе од две години засолнет во едни прегратки за кои мислеше дека се единствени. Со средношколски џепарац и рибање лигави чаши и шољи по гратските локали го крпеше својот денар за да може денот да го подели со својата највредна и најсакана. Таа работеше во една фирма за недвижности и еден ден беше да ја собере и да ја пребаци  до дома.

   

  Нејзината постара колешка го здогледа момчето како да е нејзин постар син и реши да му ги отвори очите дека неговата љубена девојка и нејзиниот директор секој ден за кафе пауза денгубат по саат два по скопските хотели и дека често за викендите одат до  Белград, Нови Сад....Деловна придружба, прикриена проституција. Тогаш момакот почна да ги конта оние скапи парчиња гардероба кои се лепат на нејзината мазна кожа.

   

  Го загуби тлото а горка кнедла му застана на грлото. Машката солза се бореше со него да излезе надвор, но успеа да ја потисне навнатре. Таа влезе во неговата кола и без да изусатат збор заминаа дома.
  Вечерта тој спиеше кај неа и во сред ноќ стана да го провери нејзиниот пасош. Во него беа наштанцани печатите од граничните премини Табановце и Блаце со датуми за кој тој беше убеден дека неговата љубена е во читална и припрема испити за на факултет. Штанцани печати на смрдловото парче хартија и штанцани еба*ини на уште посмрдливата девојачка кожа. За мирисот на нејзината душа не сакаше веќе да размуслува. Скапи хотели, вијагри, истурени вина по расните цицки и еден заљубен клошар која ја идеализирал својата талентирана ку*ва.За последен пат ја погледна со полни очи и реши да ја избрише од живите!

   

  Припреми романтична вечера во својот дом, со многу свеќи и расфрлани рози по подот. Вечераа, пиеја и водеа љубов цела ноќ. Таа вечер ја земаше брутално кон себе и со презир го изговараше нејзиното име. Ја земаше во своите раце како клиент што ја зема својата проститука. Без желба да ја бакне, едноставно со нагон да ја извалка и сексуално да ја понижи. Ја кинеше како разбеснет волк и го правеше она што никогаш не сакал да и го прави. Ја сметаше за чиста и честита девојка а сега имаше во раце една скапа и елитна ороспија! Завршија а на нејзиниот очен капак висеше залепена густа бљуткава материја. Не можеше да го отвори окото а меѓу своите цицки доби мочани 100 денари. 100 денари наплата за секс од својот љубен и убиен!
  ПОВЕЛИ, ЗА ОВАА ВЕЧЕР ИМАМ ТОЛКУ, А И ДА ИМАМ ПОВЕЌЕ НЕ ВРЕДИШ!- по што женска шамарчина опали на неговото лице...
  ЗНАМ ЗАШТО СЕ ЛУТИШ СРЕЌО....НЕ МОЖАМ ДА ТИ ПЛАТАМ КОЛКУ ОНОЈ ТВОЈ ДИРЕКТОР! И го фрли пасошот и парите во лице.....Запали цигара на прозорот кога конечно машката солза успеа да излезе нанадвор и да се стркала по телото кое му мирисаше не нејзиниот Шанел 5. Отиде убаво да се истушира и да почне конечно да ја вади од себе. Знаеше дека е тоа ужасно долг и болен процес.

   

  По десет години, момчето, сега веќе оженет и татко на две деца повторно ја сретна својата бивша убавица. Она сама и убиена од животот, он пробисвет управувач на многу други животи. Нејзините другарки мажени по странство а таа изгубена и на погрешен животен колосек. УБАВИ ТИ СЕ ДЕЦАТА, ЛИЧАТ НА ТЕБЕ- го почести кога го виде дисплејот на неговиот мобилен телефон
  Ја однесе на пијачка, дрмнаа по некој шток и со муабетот ја врати во времето кога силно ја љубеше. Ја однесе со автомобилот во темната планина и набрзо ја имаше целата гола пред себе како некогаш. Една одвратна и расипана жена лежеше под неговите раце. Ја пољуби еднаш силно на увцето и потоа и шепна: ОТСЕКОГАШ БЕШЕ  ЕДНА ОБИЧНА К*рВА! НЕКОГАШ ГИ ЕБЕШЕ БОГАТИТЕ ДИРЕКТОРИ А СЕГА МУ РИПАШ У СКУТ НА ЖЕНЕТ ЧОВЕК!!! Не сакаше да ја допре и ја отфрли од себе ко последен партал!
  И го врати оној очаен шамар од пред 10 години по што малата во солзи и грч ја нафрли на себе облеката.

  Младичот беше полн со себе а на неговото радио во кола одеше жестокиот и неповторилив РАМШТАЈН. Ова не беше никаква одмазда. Беше обичен К*рташак, една обична машка заебанција помешана со гнев, сатира, цинизам и одмазда. Ја доби у три сета. Го загуби само првиот а другите два ги зема со по 6-0!

   

  НАПИША: БУЛЕВАРКО- вистинит настан случен во далечната 2002, довршен во 2012 :)  Изменето од zamislena - 14.Март.2014 во 23:15
  Кон врв
  laki_bu Кликни и види ги опциите
  Сениор
  Сениор
  Лик (аватар)
  Лидер

  Регистриран: 30.Ноември.2008
  Локација: Germanija
  Статус: Офлајн
  Поени: 32100
  Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај laki_bu Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Март.2014 во 23:19
  Ovde da ja pisam i jas mojata sex prikazna kako me ebaa pred nekoj den ...изненадување
  Без разлика колку страници прочитал учениот човек, никогаш не треба да заборави дека се уште не ни стигнал до првата страна....
  Кон врв
  емил Кликни и види ги опциите
  Сениор
  Сениор
  Лик (аватар)
  зависник идивидовски

  Регистриран: 11.Август.2009
  Статус: Офлајн
  Поени: 85186
  Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај емил Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Март.2014 во 04:25
  Originally posted by laki_bu laki_bu напиша:

  Ovde da ja pisam i jas mojata sex prikazna kako me ebaa pred nekoj den ...изненадување
   
  пиши
  Кон врв
  zamislena Кликни и види ги опциите
  Сениор
  Сениор
  Лик (аватар)

  Регистриран: 03.Јануари.2010
  Статус: Офлајн
  Поени: 14566
  Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zamislena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јули.2015 во 00:58
  Како дама со некој килограм повеќе, Ел Чејс признава дека отсекогаш имала проблеми со наоѓање на прикладни фармерки и фустани, во град каде што слабите жени се идеал за женска убавина.

  Ел е 45-годишна писателка, сексуална терапевтка и експерт за секс. Таа живее во Лос Анџелес и без срам и страв од критики, отворено зборува за својот љубовен живот и доживувањето на своето тело.

  Дел од својата животна приказна која се однесува на нејзиното соочување со сопственото тело и сите негови несовршености, како и односите со мажите, го сподели со јавноста во својот блог, кој во целост го пренесе „Huffington Post”.

  Пред неколку години, кога одлучив повторно да му се посветам на љубовниот живот после разводот, морав да се соочам со своето тело. Дури и во текот на тинејџерските денови, слепо верував дека моето тело не е посакувано (убедување кое го стекнав преку медиуми, споредување со други жени и врз основа на изјави од незрели мажи).

  Во однос на жените кои тогаш важеа за убави и згодни, јас имав вишок килограми, масни наслаги и поголеми облини. Интересно е тоа што сите жени кои ги познавав ги презираа своите пропорции, ако не и целото тело. Ни јас не бев поразлична.
  Кога со своите 40 години се разведов од сопругот и влегов во нова љубовна романса, се соочив со дебел и непропустлив ѕид од срам од самата себе и омраза кон моето тело. Иако чувствував дека физички ме посакува, од друга страна мојот мозок не можеше да разбере зошто. Не ми беше јасно како можам да сум привлечна, кога на крајот на краиштата не сум градена како Џенифер Анистон.

  Кога за прв пат бевме интимни, не ја соблекував облеката, надевајќи се дека така нема да го забележи моето сало. Нон – стоп во главата ми одѕвонуваше мислата дека сум одвратна, и покрај неговите комплименти и признание дека го завело моето тело. Но, тоа не ми беше доволно – понижувањата кои ги доживеав од други луѓе во тој момент победија. Некои сеќавања само го подгреаа стравот во мене.

  Кога конечно бев опуштена да се соблечам пред него и да бидам целосно гола, морав да го прашам како е можно да му се допаѓам и дали отсекогаш го привлекувале покрупни жени. Неговиот одговор за мене беше револуционерен!

  Тој ми објасни дека обликот на телото и пропорциите немаат ништо со фактот дали некоја жена го привлекува или не. За него, женската појава (измеѓу останатото, смислата за хумор, интелегенцијата, хемијата) се заснова на тоа како таа ја изразува својата сексуалност. Кога жената е свесна дека е сензуално битие и кога е сигурна во својата природна сексуалност, тоа е нешто што во потполност го освојува.

  Неговиот одговор го промени моето уверение за тоа како луѓето го пронаоѓаат својот сексуален партнер. Почнав да го прифаќам моето тело онакво какво што е во тој момент. Фактот дека сум дебела – да, дебела сум, но тоа всушност не е навреда туку моментална придавка и тоа не треба да влијае врз мојата личност и фактот дека сум жена која има вредности.

  Јас пред се` сум човечко суштество, потоа жена, а потоа следат уште многу, ммногу работи кои немаат никаква врска со мојот физички изглед.

  Сега сум свесна дека сексуалното уживање е право на секое човечко суштество, а не само на „убавите“ жени и на оние со „згодно тело“. За среќа, сега во своите средни години, на многу поздрав, посреќен и поисполнет начин гледам на мојот сексуален живот.

  Кон врв
  Mazak Кликни и види ги опциите
  Сениор
  Сениор


  Регистриран: 24.Мај.2015
  Локација: YesImSupercool
  Статус: Офлајн
  Поени: 629
  Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mazak Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Јули.2015 во 04:55
  ...David...


  You had always experienced a streak of shame when his presence made you wet. But today, there is no shame. And today you are drenched, and so very ready.

  His name is David...
  He visited your home – in his perfect-fit jeans and loose-fitting t-shirt – to say goodbye to your daughter. She’s is the same age as David. You heard them talking in the living room while you made dinner in the kitchen, and butterflies flapped in your stomach. Muffled as it was through the wall that separated you from him, his musical laugh found your ears. It was your favorite sound. God how you loved when David came to visit.

  It was weird. It was wrong. You were married. You had been for nearly twenty years.
  Your husband hired David to clean the pool, and the clichéd fantasy was complete. David did his job wearing flip flops and board shorts only, and you would watch him through a window. Moving back and forth, back and forth, as he worked the pool vacuum, the lines of his toned torso gently guided your eyes to his groin. It pumped rhythmically with his arms and his frame, and you imagined what was under those shorts. You imagined him on you and in you. It gave you a racing heart and a warm, wet pussy.

  On a number of occasions, you tore your eyes from David and retreated to your bedroom where you massaged the culprit of your agony until you came. Once, lying on your bed, one hand still gently caressing your nipple, the other wet and still tucked between you and your underwear, you shed a single tear, and whispered his name. “David.”

  There was some relief to his going to college. The disgrace and distraction of David would be hundreds of miles away. His musky, mean scent, gone. His athletic frame, a ghost. His doe eyes that belied the lascivious wants that harass all young men, a fading memory.

  You and your husband divorced: no scandals, no infidelity, little drama. It was a long time coming, a relationship destined to die. Single as you may be, you’ve yet to “play the field” or give online dating a try. The idea of dating does not so much make you nervous, as it makes you guilty. It makes you feel more shameful than when you were married and you pined for David. The idea of dating feels as if you would be betraying a man who has yet to know you.

  But today, he will find you. And he will know you.

  It’s been two years, almost exactly, since you laid eyes on David. (It’s been half as long since you’ve known a man’s touch.) You have the house to yourself now, and this summer, you’ve hired no pool boy. You clean the pool yourself when you have time.

  Today is one of those days. It is hot, the sun is high, and you wear your bikini. Self-conscious, you tend to wear shorts or a tankini when you go the beach, despite your friends complimenting your well-kept figure. But today you’re in the privacy of your own backyard; you expect to see no one.

  You hear the gate to the backyard squeak open, and you hear a familiar, musical sound.

  “Hello?”

  It’s David. He’s standing in the backyard in fitted jeans and a tank top. He has matured. His jaw line is stronger, his peach fuzz replaced by sexy stubble. He carries a masculine vigor that you can practically see pulse through him.

  “Hi Mrs...,” he says. “I rang the bell, but no one came.”

  “Oh Jesus,” you can’t help but blurt, “do not call me Mrs...”

  He’s already walking towards you, and suddenly you notice how little you’re wearing. So much skin exposed. “Has he ever seen me like this”, you wonder. Your heart races as he comes to you and wraps you in his arms.

  “It’s good to see you,” he says.

  His warmth envelops you, and your sweat bleeds into his. His scent is one in which you would gladly drown. You feel his cock press against your navel.

  He pulls away from the hug.

  You wait in silence, staring in his eyes. Wondering if he knows you’re single now. Wanting to know if he really came just to say hello, wanting to know if he’d been wise to your infatuation all this time. Your eyes scream with vulnerability. He sees it. You’ve given him power. It’s a power you’ve wanted to give him for so, so long. The new power burns in David, and you see he wants you. Badly.

  You realize now that you are very, very wet.

  “I can smell you,” David whispers.

  “Oh, David, I…”

  But before you can say any more, he presses into you and puts his mouth on yours. You return the kiss. It’s deep and urgent. He knows well how to use his tongue, you felt his lips so rich, soft and full...and you grind into him.

  David pulls off your top, and as he leads you to the reclining lawn chair, he gropes your breasts firmly, but not sloppily. It feels fantastic, and now you’re flat on your back on the chair, and David’s fingers have torn away your bikini bottoms. A rush of air on your most sensitive area, and then…

  His mouth is exploring your inner thighs, licking and kissing and sucking. An occasional bite that hurts, a bit, but not unpleasantly.

  Might a neighbor be looking over the fence, or spying from a second story bedroom? In this moment, you have decided, you don’t give a flying f**k.

  His tongue gently travels from near one side of, then above, then to the other side of your clit. He lets out a warm breath that makes you quiver. He explores the outside of your delicate, sensitive flower that has gone untouched by another for so many months, refusing to lick your clit or the inside of your c**t. He inhales through his nose and enjoys your sweet fragrance, so much so that he lets out a gentle moan, which is a deep, loving hum that vibrates your pussy infuriatingly. That hum is your new favorite sound.

  I might die, you think. I might die if he doesn’t kiss me there right now. I am going to die in absolute misery. He uses both hands to grab your ass. You let out a moan, you curl your toes, are absolutely positive you are about to DIE, and then, thank heaven above, he kisses the softest, most sensitive place between your legs, and you cry in happiness.

  Whether it’s a skill he’s learned or an innate ability, you do not care: David is well experienced, good and gentle. He’s better than good, he’s fantastic. He tastes the layers of your flesh and he treats your clit like a queen. Your breath quickens and you near climax quickly. But you are not ready, not yet.

  I’m going to come, you whisper.

  He just hums a response. Yes, please, he invites.

  No, you tell him, No. Inside, you say.

  He listens. Good boy. He leaves your pussy long enough to tear off his shirt and pull down his jeans (depriving you of the pleasure of disrobing him). He is smooth, and firm, and throbbing. He enters you. He fills you, there is not space wasted and you can feel it touching the core of your desire. He pumps firmly, but slow, his pubic bone stimulating your clit till you think it will erupt in fire and madness. His member pierces the want you have had since you first laid eyes on his sculpted body. He breathes into your neck. Yes, yes, yes you think, and his already firm erection gets harder as the convulsions begin.

  His back bleeds as your nails dig into it, and his cock finds a knot of frustration so deep in you that you hadn’t realized it was there.

  An earth-shattering silence overtakes you as your pussy and that knot within sing a blissful, ancient song. There is an explosion, and your toes and fingers and David on top of you feel it. It overcomes you, and the rest of the world is gone.

  There is peace.

  The world comes back, slowly. The day is still hot. David’s eyes pierce yours, with love. Today, you both understand, marks the beginning of the finest summer either of you will ever know.

  Изменето од Mazak - 05.Јули.2015 во 05:55
  “Be content with what you have. You have enough to live a happy life.”
  Кон врв
  zamislena Кликни и види ги опциите
  Сениор
  Сениор
  Лик (аватар)

  Регистриран: 03.Јануари.2010
  Статус: Офлајн
  Поени: 14566
  Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zamislena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Декември.2018 во 22:07

  Невестинска приказна

  Си бев среќен со девојката. Се забавувавме околу една година, ни беше супер и на крајот решивме да се венчаме.

  Постоеше само една работа што многу ме вознемируваше: Нејзината помлада сестра. Таа има 20 години, секогаш носи мини сукњи и маици со длабоко деколте. Кога сум во нејзина близина обавезно и ја гледам нејзината долна облека.

  Еден ден сестрата на мојата идна невеста ме викна да одам кај неа за да ги видам поканите за свадбата. Кога стигнав таму, таа беше сама. Ми шепна на уво дека отсекогаш ме посакувала, а јас скоро ќе бидам оженет. Ми рече дека сака да води љубов со мене барем еднаш пред да се оженам со нејзината сестра. Бев во тотален шок, не можев ништо да кажам. Ми рече само: “Јас одам горе во мојата соба, ако сакаш само дојди и земи ме”.

  Јас тотално се укочив од шок и ја гледав како се качува на горниот спрат. Кога се качи горе ги соблече гаќите и ги фрли на мене. Стоев така укочен уште некој миг и тогаш се свртев и почнав да трчам низ излезната врата, накај колата. Во тој момент ги приметив мојата идна сопруга и нејзиниот татко како доаѓаат накај мене. Мојата девојка ме гушна и ми рече: “Мил мој, знаев дека си вистинскиот”, а нејзиниот татко додаде: “Овој мал тест ме увери дека ќе ја дадам ќерка ми во вистинските раце. Честитам младичу. Добредојде во фамлијата”.

  НаравоУчение: Секогаш кондомите чувајте ги во колата!

  Кон врв
   Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 234
    Сподели тема   

  Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

  Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
  Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

  Страницата е генерирана за 0,172 секунди.