IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Македонија и Свет > Градови во Македонија
  Активни теми Активни теми RSS - Штип како град
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Штип како град

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 9>
Автор
Порака
laze Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Декември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 271
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај laze Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Штип како град
    Испратена: 25.Декември.2006 во 23:13
Што мислите каков град е Штип?!?!?!
CUVAJ MOJE SLIKE,SRCE TE MOLE,JER KOPIJA TE GLEDA,A OGIGINAL VOLE!!!!!!!!
Кон врв
Flix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Клабинг

Регистриран: 14.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 9229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Flix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Декември.2006 во 23:38
Nenzam ne sum bil nikogas , bas sakam da go posetam Smile
Кон врв
katce Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Декември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај katce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Декември.2006 во 00:07
Stip i ne e taka ubav grad,ima dosta dobri momci ama site se gadovi.
kaTCe
Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Декември.2006 во 08:58

gradceto ne e losho , ama ne e ni tolku ekstra , devojkite se super restoto nemam komentar

во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Декември.2006 во 15:27
stip e mojot roden grad i mnogu go sakam i momentalno mi nedostiga stipskata pastrmajlija. Cry

inako sto bi rekla za stip ??? hmmm, pa mal grad e, nema albanci (znaci nikogas u mojot zivot nemav moznost da slusnam kakov e albanskiot jazik se dodeka ne se zapisav na stul vo tetovo ), gradot e prilicno tivok, a preku vikend e epten razdvizeno, kako sto kaza hektor ima navistina mnogu ubavi devojki  samo sto poveketo od niv odat so momcinja zaradi pari i mnogu razgoleni odat devojkite po kaficite, a za maskite ne se ubavi bas i mnogu sakaat da gi emitiraat skopjani, se pravat fraeri kolku sto jas imav zabelezano.

epa edvaj cekam da si dojdam u stip i da se zapoznaam so Cvekence i AlektaBig%20smile
Кон врв
R-C-F Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Септември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 368
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај R-C-F Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Декември.2006 во 16:11
IMA  MNOGU  UBAVI  STIPJANKI
M O J O T    I Z B O R    E    I S L A M    N E K A    E    I     V A S
Кон врв
buceslatko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јули.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 602
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај buceslatko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Декември.2006 во 00:02

dobar...

sekoja cest za pastrmajlijata...

samo mnogu tesni ulicite bre....

Read an cry!!!!!
Кон врв
laze Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Декември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 271
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај laze Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јануари.2007 во 22:00
Ajde be nema li nekoi stipijani da go pofalat nasiot grad?
CUVAJ MOJE SLIKE,SRCE TE MOLE,JER KOPIJA TE GLEDA,A OGIGINAL VOLE!!!!!!!!
Кон врв
oblachinja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 12.Март.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 4990
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај oblachinja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јануари.2007 во 22:35
Jas sum skopjanka ama edinstven grad sto go sakam osven Skopje e Shtip.Lugjeto se mnogu mili i gostoprimlivi i ednostavno se vo nego mi e ubavoTongue
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јануари.2007 во 15:09
Originally posted by beleg beleg напиша:

Jas sum skopjanka ama edinstven grad sto go sakam osven Skopje e Shtip.Lugjeto se mnogu mili i gostoprimlivi i ednostavno se vo nego mi e ubavoTongue



ela da mi te gushnam za tvoeto ubavo mislenje sto go imas za stipjani Hug Hug Hug
Кон врв
bone Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bone is not dead

Регистриран: 23.Август.2006
Локација: Cuba
Статус: Офлајн
Поени: -13
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bone Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Јануари.2007 во 13:21

Originally posted by Mona Liza Mona Liza напиша:

stip e mojot roden grad i mnogu go sakam i momentalno mi nedostiga stipskata pastrmajlija. Cry

inako sto bi rekla za stip ??? hmmm, pa mal grad e, nema albanci (znaci nikogas u mojot zivot nemav moznost da slusnam kakov e albanskiot jazik se dodeka ne se zapisav na stul vo tetovo ), gradot e prilicno tivok, a preku vikend e epten razdvizeno, kako sto kaza hektor ima navistina mnogu ubavi devojki  samo sto poveketo od niv odat so momcinja zaradi pari i mnogu razgoleni odat devojkite po kaficite, a za maskite ne se ubavi bas i mnogu sakaat da gi emitiraat skopjani, se pravat fraeri kolku sto jas imav zabelezano.

epa edvaj cekam da si dojdam u stip i da se zapoznaam so Cvekence i AlektaBig%20smile

i jas idam  LOL LOL LOL LOL ama da me pazite oti ima luge so me nekat tamu LOL LOL LOL LOL

Кон врв
laze Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Декември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 271
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај laze Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Јануари.2007 во 16:44
Originally posted by Mona Liza Mona Liza напиша:


Originally posted by beleg beleg напиша:

Jas sum skopjanka ama edinstven grad sto go sakam osven Skopje e Shtip.Lugjeto se mnogu mili i gostoprimlivi i ednostavno se vo nego mi e ubavoTongue
ela da mi te gushnam za tvoeto ubavo mislenje sto go imas za stipjani Hug Hug Hug
И јас ке те гушнам, а BiG kIsS ти од Штип ли си?
CUVAJ MOJE SLIKE,SRCE TE MOLE,JER KOPIJA TE GLEDA,A OGIGINAL VOLE!!!!!!!!
Кон врв
UK25 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Август.2006
Локација: Vatican City State
Статус: Офлајн
Поени: 102
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај UK25 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јануари.2007 во 00:15
Kako i sekoj drug makedonski grad, Stip e provalija nadolu. Gradot koj nekogash bil centar na istocna Makedonija, so bogat kulturen i sekakov drug zivot - pocnuvajki od prviot teatar i opera na teritorijata na Makedonija, pa se do najgolemiot muzicki festival vo drzavata. najdobroto muzicko uciliste nekogash, i svoevremeno riznica na umetnici i knizevnici. super talentiran teatar... seto toa podrzano od industrija koja go hranese celiot grad.
Jas imav srekja da fatam toa vreme, vo koe lugjeto se sakaa, pocituvaa, progresiraa zaedno...

Denes... mrtvilo... seto gore navedeno se raspagja, tlee zavist, ljubomora i nevidena apatija. Vireat samo kafanite, i tezgite... Narod letargicen. Daleku e Stip od ubavo mesto... ke mu treba vreme da se opravi...
no vprocem, seto toa aplicira na celata drzava. Sepak faktot e deka edno Kocani denes e porazvieno od Stip. Strumica go preleta Stip... dodeka vo niv neshto se raboti, Stip veze zalopojki...


Изменето од UK25 - 17.Јануари.2007 во 00:18
Кон врв
Cvekence Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2509
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Cvekence Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јануари.2007 во 02:09
ja sum od stip i maka mi e grado vise za nisto ne go biva...kako da zaprelo vremeto tam nisto ne se menja(barem ne na poarno)...ima ok luge ali poveketo ziveat u tezok film...uk25 totalno e u pravo...
respect my authoritaaa
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 9>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,188 секунди.