IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Ноќен живот
  Активни теми Активни теми RSS - Нешто ѕа охридскиот ноќен живот
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Нешто ѕа охридскиот ноќен живот

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123>
Автор
Порака
Borce REAL Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Декември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 113
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Borce REAL Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јануари.2007 во 22:30
pa bi trebalo i za stara nova godina ke bide super.inace koj so i kaze pak OHRID si e najubaviot grad vo macedonia site sakat da ziveat ohridSmile
Кон врв
marinka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Септември.2006
Локација: Jamaica
Статус: Офлајн
Поени: 432
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај marinka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јануари.2007 во 11:47
Originally posted by Borce REAL Borce REAL напиша:

pa bi trebalo i za stara nova godina ke bide super.inace koj so i kaze pak OHRID si e najubaviot grad vo macedonia site sakat da ziveat ohridSmile
pa ja ne bi preteruvala so toa...mislam gradot e prekrasen ali....
Denot mi e mal za moite cekori,nokta e premala za moite misli...
Кон врв
marinka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Септември.2006
Локација: Jamaica
Статус: Офлајн
Поени: 432
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај marinka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јануари.2007 во 11:49
a jazz in use opstojuva?
Denot mi e mal za moite cekori,nokta e premala za moite misli...
Кон врв
Borce REAL Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Декември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 113
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Borce REAL Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јануари.2007 во 18:50
da.za nova godina drugar mi bese tamu bilo super mi kazvuvase mnogu ubava atmosvera imalo ama vo 2 satot mnogu se napolnalo i si zaminale poso znaes kako e posle 
Кон врв
nade Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Декември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 36
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nade Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Јануари.2007 во 13:18
 Охрид.....катастрофа!!!!!!!!
забава, никаква. Да, супер е преку лето, ама во зима немаат ништо глупави студентски забави со турбо фолк итн
Добро место за забава барем за мене e Duck cafe
посетете ги нема да зажалитеThumbs%20Uphttp://www.theduckcafe.com.mk/


Изменето од nade - 16.Јануари.2007 во 13:18
Кон врв
raging bull 1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Ноември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 57
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај raging bull 1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јануари.2007 во 17:22
ti nade od ohrid si?????Embarrassed
Кон врв
nade Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Декември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 36
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nade Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јануари.2007 во 10:13
ne nesum, ama studirav vo oh. mislam deka sekoj razlicno go dozivuva Oh na svoj nacin
Кон врв
raging bull 1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Ноември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 57
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај raging bull 1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јануари.2007 во 13:17
da vo pravo si .... vo zavisnost selskata percepcija koja prizma ti ja dava .....em si odstrana em ne te bendisal????   pa najegzotichno mesto e kaj sho si mrdnata i go osuduvash...???? a izvinete od koe selo e vasheto visoshestvo????
\]
Кон врв
nade Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Декември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 36
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nade Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јануари.2007 во 13:47

Izvinete vie ama nekoi raboti izgleda i ne gi razbiras,pa i ti od kaj znajs dali sum mrdnala nekade?! JAs rekov sekoj go dozivuva na svoj nacin, toj e prekrasen grad,najubav vo Mk ama loso za ziveenje pa idi u OH na podolg period ako ti se dopagja tolku pa ke komentirame

POZDRAV

Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јули.2007 во 13:27
ohridkiot noken zivot , ne e tolku interesen kolku sto e skap
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
Ban-Fan Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 11.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 17
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ban-Fan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јули.2007 во 15:12
ne , nego tebe od sho ti e skapo ne se zabavuvashLOLLOLLOLLOLLOLLOL
Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јули.2007 во 10:55

reci go i taka ako sakas , mnogu pojaka zabava se nudi na more bilo kade , pijackite se poskapi samo za evro  i tamu nema da mi bide zal da gi dadam , zasto ima stvarno zabava Big%20smile

во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
Ban-Fan Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 11.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 17
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ban-Fan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јули.2007 во 11:35
ej ke me izmameshe ako ne bev pojden na more... a koja zabava pa tamu ja nudat za vlez od 2 evra??? ne mislam na selana vo grcija ili bugarija....
Kazi za turcija ili shpanija primer....
Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јули.2007 во 12:06
BUDVA , NESEBAR - soncev breg , KUSADASI , mislis deka ima sporedba so ohrid ?
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,219 секунди.