IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Освојувач на Лигата на шампиони 2006/07 1
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Освојувач на Лигата на шампиони 2006/07 1

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123
Прашање: Кој ќе ја земе титулата оваа година???
Одговор Гласови Статистика
7 [21,88%]
5 [15,63%]
6 [18,75%]
1 [3,13%]
5 [15,63%]
3 [9,38%]
3 [9,38%]
2 [6,25%]
Не може да гласате на оваа анкета

Автор
Порака
zrkac Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 58
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zrkac Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Декември.2006 во 03:21
реал беа некогаш сега се тапа, а барса се голем фаворит,арсенал и тие се тапа(гледај ги во англиско првенство),челзи ми се чуден тим еден подобар играч им фали(тери) и одма им паѓа играта а тоа мене многу ми се допаѓа пошто навивам за МАНЧЕСТЕР Ј. и нормално тие ми се фаворити.
Кон врв
interist_99 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Јануари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 32
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај interist_99 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Декември.2006 во 22:43
Луѓе зошто толку им го дигате рејтингот на Челзи,зарем не гледате Англиско првенство,секогаш се спасуваат во последните минути,а сеа ни тоа не им оди од рака.Интер е сигурен финалист,а можеби и Барса или Мачестер.
TeAcHeR fOr FoOtBaLL
Кон врв
Maro Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 11.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1215
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Maro Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Декември.2006 во 17:55
Toa e goleminata na klubovite , koga se u slaba forma da pobedat makar i vo zadnji minuti, a nedaj boze da se u jaka forma, togas krshat se pred sebe
Кон врв
Cvekence Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2509
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Cvekence Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јануари.2007 во 13:58
celzi ke zaebe rabota a murinjo ke jade kloca na kraj na sezona od abramovicLOLni ligata u anglija ke ja zemat ni nisto...na tolku pari murinjo trebase do sea nisto da ne ostvavi od titulite...mene mi e mnogu ligav i se ponasa nesto nooon stop...ja glasav za real poso gi sledam uste 98 godina(moze i neso porano)LOLali soznam od drugite samo barca ja priznavam...
respect my authoritaaa
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јануари.2007 во 15:16
Cvekence ti od koga po fudbalot ? LOLLOL me iznenaduvas u posledno vreme

by the way , do kaj se Arsenal ? ke gi bide ili nema?? Big%20smile LOLLOL
Кон врв
zrkac Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 58
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zrkac Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јануари.2007 во 03:18

ме радува што гледам женски овде а арсенал не ги бива веќе две години еднаш во месец ќе покажат добра игра и после пак тапа

Кон врв
Borce REAL Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Декември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 113
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Borce REAL Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јануари.2007 во 13:16
arsenal mozat da gi pobeduvaat na pojaku a od poslabi gubat kako magarina sepak mislam deka ne se forma kako so bea pred nekoi godini kako sto be.i anri ne e vo nikakva forma
Кон врв
ljupce_piroman Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Февруари.2007
Локација: Zambia
Статус: Офлајн
Поени: 13
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ljupce_piroman Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Февруари.2007 во 19:28

liverpul definitivno ke bide sampion

TongueTongueTongueTongueTongue
Кон врв
TOSHO Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 23.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 14
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај TOSHO Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Февруари.2007 во 09:32
Posle toa sto se sluci vcera nisto ne e sigurno ... mozno e Porto da stane sampion... :)))
Кон врв
Русин Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Мај.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 26
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Русин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Мај.2007 во 14:05
Милан ќе ја земе титулата!
http://asroma-addict.com/
Кон врв
nina``` Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 51
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nina``` Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јуни.2007 во 16:27
Шо знаеШ ти од фудбал бе !OuchOuchOuch


Изменето од nina``` - 18.Јуни.2007 во 22:23
B_A_R_C_E_L_O_N_A--->> ZAKON
Кон врв
tuturutka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Април.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1131
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај tuturutka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јуни.2007 во 19:29
Originally posted by nina``` nina``` напиша:

Иако Милан победи ви Финалето на Лигата на Шампиони, јас гласав за Барселона !! Едноставно неможам да им завртам грб на мојот омилен клуб !Sleepy
   ГИ поддржувам сите кои навиваат за Барса !!!!
 
   ПОЗДАВ !
 
Иако ќе го лапниме Роналдињо или Ето , јас пак ќе бидам за МиланLOLLOLLOLLOLLOL . . . Најјаки сме . . . Само да не ја заебет со Кака . . . WinkBig%20smile
STRUGA
Кон врв
nina``` Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 51
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nina``` Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јуни.2007 во 10:59
сигурен ли си дека ке ги ,, лапнете,, Роналдињо или Ето
B_A_R_C_E_L_O_N_A--->> ZAKON
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,223 секунди.