IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Освојувач на Лигата на шампиони 2006/07 1
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Освојувач на Лигата на шампиони 2006/07 1

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123>
Прашање: Кој ќе ја земе титулата оваа година???
Одговор Гласови Статистика
7 [21,88%]
5 [15,63%]
6 [18,75%]
1 [3,13%]
5 [15,63%]
3 [9,38%]
3 [9,38%]
2 [6,25%]
Не може да гласате на оваа анкета

Автор
Порака
Cao_Sk Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Септември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 91
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Cao_Sk Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Декември.2006 во 12:04
mozebi...ama takticki mislam deka nema da moze so celzi...celzi znae da ja umrtvi igrata...barsa igra za publika i mnogu otvoren fudbal...i zatoa mislam deka nema da ja osvojat ligata na sampioni
Кон врв
Maro Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 11.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1215
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Maro Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Декември.2006 во 12:06
Originally posted by Cao_Sk Cao_Sk напиша:

mozebi...ama takticki mislam deka nema da moze so celzi...celzi znae da ja umrtvi igrata...barsa igra za publika i mnogu otvoren fudbal...i zatoa mislam deka nema da ja osvojat ligata na sampioni

Tuka si vo pravo, ama mislam deka kje bide gusto megju Barsa - Lyon i Chelsea, moj favorit e Lyon kako sto kazav. Utre e zdrepkataWink
Кон врв
Cao_Sk Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Септември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 91
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Cao_Sk Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Декември.2006 во 12:25

mozebi...dobroto vo lion e toa sto mnogu se uigrani....i znaat sto sakaat....nema nekoi svezdi kako sto ima vo barsa...celzi...real...si igraat fudbal davaat se od sebe...i zatoa se mnogu dobri...Clap

Кон врв
SURFAC Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Декември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 350
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај SURFAC Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Декември.2006 во 22:49
Jas mislam real
Михаил Мојата чанта


чантата ми тежи точно еден тон
на неа ке зестане комотно и слон
ке се лизне и ќе шизне надвор кога роси
кај да најде еден билдер за да му ја носи.
Кон врв
Maro Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 11.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1215
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Maro Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Декември.2006 во 10:33
Originally posted by Cao_Sk Cao_Sk напиша:

mozebi...dobroto vo lion e toa sto mnogu se uigrani....i znaat sto sakaat....nema nekoi svezdi kako sto ima vo barsa...celzi...real...si igraat fudbal davaat se od sebe...i zatoa se mnogu dobri...Clap


Taka e nema koj da se ponasha vo lion site si se mirniSmile, zatoa se dobri. Imalo utakmici koga bile epten slabi ama Juninho kje zbrci eden sloboden od 40 metri i posle igraat ko nezdravi
Кон врв
Cao_Sk Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Септември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 91
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Cao_Sk Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Декември.2006 во 11:26
tocno taka...tuka se mnogu jaki....Wink
 
ClapClapClap
Кон врв
Maro Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 11.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1215
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Maro Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Декември.2006 во 19:38
Da, da. Zatoa gi postuvamWink
Кон врв
Dogi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3168
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dogi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Декември.2006 во 20:06
May 23, 2007 Final Champions League (Athens)

Арсенал - Барселона 4:1
Јас сум мајстор!

Кликни овде за комуникација со мене (потоа кликнете во полето 'Edit nickname' и впишете го вашето име)
Кон врв
Maro Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 11.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1215
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Maro Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Декември.2006 во 01:48
Originally posted by Dogi Dogi напиша:

May 23, 2007 Final Champions League (Athens)

Арсенал - Барселона 4:1

Muahahahah sea ne nasmeaLOLLOLLOLLOL
Кон врв
bello Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Декември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bello Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Декември.2006 во 16:06
pa normalno Real Mdrid NAJDOBRATA EKIPA U SVET KE BIDE SOVOJUVAC
 
a za tie drugi celzi melzi braca karca ti ke ispadnat u vtori k*rg sigurno
 
real madrid 4ever
a.k.a.bello_19@hotmail.com
Кон врв
Dogi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3168
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dogi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Декември.2006 во 01:31
Originally posted by Maro Maro напиша:

Originally posted by Dogi Dogi напиша:

May 23, 2007 Final Champions League (Athens)

Арсенал - Барселона 4:1

Muahahahah sea ne nasmeaLOLLOLLOLLOL


смеј се, смеј се, времето ќе покаже. јас би сакал да е вака, па сега ќе видиме. ти сигурно би сакал челзи да ја скрши барса, нели?
Јас сум мајстор!

Кликни овде за комуникација со мене (потоа кликнете во полето 'Edit nickname' и впишете го вашето име)
Кон врв
Borce REAL Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Декември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 113
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Borce REAL Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Декември.2006 во 14:55
TAKA E REAL E NAJDOBAR KLUB NA SVETOT SE KE VIDI BAERN SO KE MU SE DESI KOLKU KE IZGUBI OD REAL
SAMO CELZI MOZE DA MU KONk*rIRA NA REAL POSO DRUGIVE SE TAPATongue
Кон врв
Borce REAL Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Декември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 113
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Borce REAL Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Декември.2006 во 14:57
REAL MADRID
Кон врв
Emus Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Октомври.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1997
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Emus Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Декември.2006 во 16:46
БАРСА
БАРСА
БАРСА
It's funny how someone can break your heart in a tousands of litle pieces, and you'll still be able to love him with those broken pieces.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,518 секунди.