IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Технологија
  Активни теми Активни теми RSS - Каков мобилен имате?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Каков мобилен имате?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1920212223 25>
Прашање: Каков мобилен имате?
Одговор Гласови Статистика
14 [5,51%]
63 [24,80%]
81 [31,89%]
45 [17,72%]
16 [6,30%]
30 [11,81%]
5 [1,97%]
Не може да гласате на оваа анкета

Автор
Порака
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јуни.2009 во 15:03
Najvise mi vrsi rabota za slusanje muzika koa trcam голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка


Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
kokomoko81 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1363
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kokomoko81 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јуни.2009 во 15:09
nokia e-65 
......
Кон врв
DRIFT MASTER Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јули.2009
Статус: Офлајн
Поени: 44
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DRIFT MASTER Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јули.2009 во 20:28
Jas imam alkatel ot-s853 i mislam deka podobar mobilen od nego vo zvuk nema zatoa sto on ima 2.1 zvucnici.videte ne internet za nego mn dobar mobilen 4 god go 4uvam ko nov e.

    
DRIFT
Кон врв
LSFC Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Јули.2009
Статус: Офлајн
Поени: 1004
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LSFC Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јули.2009 во 20:53

Сони Ериксон К530I

Кон врв
*moon* Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7657
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај *moon* Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Август.2009 во 03:55
Originally posted by Dogi Dogi напиша:

Nokia, од циглите, ама врши работа. барем не може да ме прислушкуваат кога не е уклучен. Wink нема програмче!
heeeeeeeeeeeeeeeeee
mi se dopaga ova kazanovo...............
Кон врв
Schumacher Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Schumacher Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Ноември.2009 во 13:30
Alcatel OT-800 Закон телефонче...

Кон врв
емил Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
зависник идивидовски

Регистриран: 11.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 85168
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај емил Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Ноември.2009 во 13:41
Сони Ериксон К530i
Кон врв
Omar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Too young to die...

Регистриран: 22.Февруари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 12633
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Omar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Ноември.2009 во 13:51
Originally posted by Omar Omar напиша:Si placam sekoj den po nego.... тага
Кон врв
емил Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
зависник идивидовски

Регистриран: 11.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 85168
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај емил Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Ноември.2009 во 13:53
Омар па ово е женски телефон!!!!!Купи си машки,молим те......
Кон врв
Omar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Too young to die...

Регистриран: 22.Февруари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 12633
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Omar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Ноември.2009 во 14:00
Originally posted by емил емил напиша:

Омар па ово е женски телефон!!!!!Купи си машки,молим те......hahah.... смеење


Sonny Ericson W200 i ova e segasniot... тага
Кон врв
Flix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Клабинг

Регистриран: 14.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 9229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Flix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Ноември.2009 во 14:59
Originally posted by емил емил напиша:

Омар па ово е женски телефон!!!!!Купи си машки,молим те......


Wtf ти имаш женски аватар па што. Ај да речиш некој пинк телефон, ама овој нема зошто да е женски.
Кон врв
Evenstar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Вечен оптимист

Регистриран: 09.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3388
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Evenstar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Ноември.2009 во 23:10
Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

Najvise mi vrsi rabota za slusanje muzika koa trcam голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
И јас имам ваков... ми се наоѓа кога патувам... а многу патувам во последно време
It is our choices who show what we truly are, far more than our abilities.
Кон врв
емил Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
зависник идивидовски

Регистриран: 11.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 85168
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај емил Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Ноември.2009 во 23:25
Originally posted by Flix Flix напиша:

Originally posted by емил емил напиша:

Омар па ово е женски телефон!!!!!Купи си машки,молим те......


Wtf ти имаш женски аватар па што. Ај да речиш некој пинк телефон, ама овој нема зошто да е женски.
 
 
Опааааа.Го фатив модераторот да ме пцуе.Мислим ке ни е правилно тоа....голема%20насмевка
Кон врв
Flix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Клабинг

Регистриран: 14.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 9229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Flix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Ноември.2009 во 03:08
Originally posted by емил емил напиша:

Originally posted by Flix Flix напиша:

Originally posted by емил емил напиша:

Омар па ово е женски телефон!!!!!Купи си машки,молим те......
Wtf ти имаш женски аватар па што. Ај да речиш некој пинк телефон, ама овој нема зошто да е женски.
 
 

Опааааа.Го фатив модераторот да ме пцуе.Мислим ке ни е правилно тоа....голема%20насмевка


Не те пцујам само кажувам како што е :)
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1920212223 25>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.