IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Технологија
  Активни теми Активни теми RSS - Каков мобилен имате?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Каков мобилен имате?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 25>
Прашање: Каков мобилен имате?
Одговор Гласови Статистика
14 [5,51%]
63 [24,80%]
81 [31,89%]
45 [17,72%]
16 [6,30%]
30 [11,81%]
5 [1,97%]
Не може да гласате на оваа анкета

Автор
Порака
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Каков мобилен имате?
    Испратена: 24.Ноември.2005 во 00:30
Каков телефон користете....задоволни ли сте....или имате уште некој подобар у предвид........
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Ноември.2005 во 00:38
Користам Nokia 7270.Задоволна сум :)

Изменето од maja
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Ноември.2005 во 00:41
Заборавив да кажам дека користам SIEMENS CX65 ....топ баварска машина..........
Кон врв
Delfin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јуни.2005
Статус: Офлајн
Поени: 15178
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Delfin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Ноември.2005 во 09:20
sony ericsson k500i - немам замерки одлично работи , би сакал да има радио
Кон врв
Maro Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 11.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1215
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Maro Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Ноември.2005 во 11:20
Цигла! Нокиа 3650, повеќе го користам како ладно оружје отколку како мобилен
Кон врв
Ana^^ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јули.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 119
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ana^^ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Ноември.2005 во 01:32
Sony ericsson k700i i super e telefonov,2 pati mi padna vo voda i nisto ne mu e uste super raboti
MeSs WiTh ThE BeSt,DiE LiKe The ReSt!
Кон врв
vatrena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Јули.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 607
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај vatrena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Ноември.2005 во 23:34
нокиа 6101
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Декември.2005 во 22:36

samsung E 730 i panasonic X 400 мерак ми прави самсунгот, а овој другиов исто така е добар али не како самсунгот

    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
Boogie Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Слобода или Смрт

Регистриран: 26.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 10652
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Boogie Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Декември.2005 во 22:48
Имам МОТОРОЛА В3 И МИ ГО ПРАВИ МЕРАКОТ.ДО СЕГА САМО МОТОРОЛА КОРИСТАМ И МИСЛАМ ДЕКА Е НАЈДОБРА ФИРМА ЗА МОБИЛНИ А МОЖЕ И НЕ
Кон врв
brmm Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1437
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brmm Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Декември.2005 во 02:26

До денес користев samsung P400 и бев стварно задоволен... од денес користам nokia 3230...овака ми изгледа добра,по карактеристики супер...за другото ќе видиме, рано е да кажам..

Кон врв
Alekta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 8670
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alekta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Декември.2005 во 23:22
najobicen Simens A52....ne sum ljubitel na telefoni...sakam ednostaven i lesen....a mojot e takov i voedno simpaticen na izgled iako e sekojdnevem i go ima sekoj vtor....ama ne bi mozela  da se otkazam od nego....mnogu si go sakam....mozam da go treskam da go mavam i pak da raboti....:))))))
and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Декември.2005 во 23:34
eeeeee toa ti e svabska masina.......samo siemens niso drugo.........
Кон врв
Pharaoh Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Ноември.2005
Локација: Romania
Статус: Офлајн
Поени: 471
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Pharaoh Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2005 во 18:02
Originally posted by Boogie Boogie напиша:

Имам МОТОРОЛА В3 И МИ ГО ПРАВИ МЕРАКОТ.ДО СЕГА САМО МОТОРОЛА КОРИСТАМ И МИСЛАМ ДЕКА Е НАЈДОБРА ФИРМА ЗА МОБИЛНИ А МОЖЕ И НЕ
Da ti kazam pravo jas imav nekolku modeli na motorola i od nieden ne sum zadovolen ovaka moze imaat nekoi korisni softverski alatki ama baterijata ime e mnogu slaba i imaat greski vo softverite mnogu sepak tie se telefoni poveke nameneti za americki pazari i za druga mreza ne za ovaa nasata
Fortune favores the bold - Среќата ги прати храбрите
Кон врв
joki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2548
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај joki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Декември.2005 во 19:04
i jas imam nokivce ama 2100 mislam deka e, star model ama mnogu mi e simpaticen i si go sakam MNOGU MNOGU(EDNO GUSKALCE ZA MOJOT MOBILEN)
Точачиња.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 25>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,187 секунди.