IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Технологија
  Активни теми Активни теми RSS - Каков мобилен имате?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Каков мобилен имате?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 25>
Прашање: Каков мобилен имате?
Одговор Гласови Статистика
14 [5,51%]
63 [24,80%]
81 [31,89%]
45 [17,72%]
16 [6,30%]
30 [11,81%]
5 [1,97%]
Не може да гласате на оваа анкета

Автор
Порака
ZokiBoSS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 240
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZokiBoSS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јануари.2006 во 18:32
Nokia 8310 .. Супер за на час, си имам слушалки и радиото не троши многу батерии.. Закон

П.С. Кога реков супер за на час, мислев на учениците, а за професорите незнам, тие треба да кажат :D
That What Doesn't Kill Me, Only Makes Me Stronger..!
Кон врв
NRGMKD Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THE EXTERMINATOR

Регистриран: 18.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 7512
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NRGMKD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јануари.2006 во 18:26

 

Zako telefonce!!! Mnogu mi e super!!!

The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.
Кон врв
majmunPP Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Јануари.2006
Локација: Finland
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај majmunPP Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јануари.2006 во 22:30
jas imam nokia 6111 super e golem ekran ima
Кон врв
walker_girl Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 76
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај walker_girl Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Февруари.2006 во 17:48

Super mi e

Кон врв
bosab Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
the greatest legs in the world

Регистриран: 21.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 11079
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bosab Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Февруари.2006 во 22:11
Jas od skoro SAMSUNG D600 se uste go proucuvam ama kamerceto mu e super 2.0 megapixel
Кон врв
batt's Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2268
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај batt's Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Април.2006 во 20:15
panasonic vs3

ima ekran strava, 16milioni boji:)
Кон врв
micevski Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 89
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај micevski Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Април.2006 во 01:38
Sony Ericsson J210 i sega za sega telefonceto je super
It`s nice to be important but is more important to be nice >>>bRiX<<<
Кон врв
Eleni Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Јануари.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 1872
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eleni Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Април.2006 во 02:40
Motorola V3 go koristam godina dena i mnogu si go sakamSega zemav NOKIA 88 00 ama uste prviot si go koristam
Destiny is not a matter of chance,it is a matter of choice.It is not a thing to be waited for,it is a thing to be achieved
Кон врв
Delfin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јуни.2005
Статус: Офлајн
Поени: 15178
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Delfin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Април.2006 во 08:44

Originally posted by Eleni Eleni напиша:

Motorola V3 go koristam godina dena i mnogu si go sakamSega zemav NOKIA 88 00 ama uste prviot si go koristam

со здравје да си ги служиш

Sony Ericsson к 700

добар е

Кон врв
Eleni Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Јануари.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 1872
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eleni Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Април.2006 во 14:23
Fala
Destiny is not a matter of chance,it is a matter of choice.It is not a thing to be waited for,it is a thing to be achieved
Кон врв
The Godfather Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Април.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај The Godfather Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Април.2006 во 20:11
Jas koristam Sony Ericsson K700i - Super e telefoncevo zasto ima se sto mi treba: mp3,fm radio,kamerata ne e losa....... edino spored mene ima mala memorija - 41mb, inaku e super.
Paid Tha Cost To Be Da Boss
Кон врв
mishel Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 306
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mishel Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Април.2006 во 00:46
NOKIA DEFINITIVNO,SEGA JA IMAM 7270 NOKIA FASHON
Кон врв
oblachinja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 12.Март.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 4990
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај oblachinja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Април.2006 во 07:32
motorola v 80
Кон врв
MisIcA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 519
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MisIcA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Април.2006 во 22:02
nokia 6280 poklon od mobimak
[IMG]http://img228.imageshack.us/img228/6007/donfior24yg.gif" />
Nema sustestvo bez ljubov,nitu vistinska ljubov bez ljubomora, nitu ljubomora bez neverstvo, nitu neverstvo bez pricina
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 25>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,219 секунди.