IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Семејство
  Активни теми Активни теми RSS - Деца
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Деца

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567 263>
Автор
Порака
BiG_kIsS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Крајно сериозна во с'e

Регистриран: 01.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiG_kIsS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Јануари.2007 во 21:22
Originally posted by beleg beleg напиша:

The%20image%20“http://www.etapley.com/photos/firstweek/firstweek-Thumbnails/34.jpg”%20cannot%20be%20displayed,%20because%20it%20contains%20errors.


Леле ДУШААА TongueTongueTongue
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Февруари.2007 во 18:22
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Февруари.2007 во 14:51

TongueTongueTongueTongue
to be continue...

Tongue

Shot at 2007-06-30[/IMG]
Кон врв
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Февруари.2007 во 14:59

ClapClapClapClap  E,AJDE SEGA PA BIDI PAMETEN I KAZI NESTO!!!


Изменето од mamma - 20.Февруари.2007 во 20:53

Shot at 2007-06-30[/IMG]
Кон врв
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Февруари.2007 во 21:05
Nie prvo site sliki stavivme a se barase od nas da komentirame za toa kolku koj gi saka malite deca.
Jas imam dve deca sin i kerka i toa po toj raspored.Nikogas koga bea mali ne mi bile nitu obvrska nitu tovar.Koga malku izrasnaa gi prasav dali sakaat uste edno bratce ili sestricka.Bev spremna i toa na veke poodmakli godini da rodam,no....ne e sekogas taka kako sto posakuvas.Mnogu mi e zal sto  nemozev da si ja ispolnam nitu mojata nitu zelbata na decata i soprugot.
No vremeto minuva...uste nekoja godina kerkata ke bide vozrasna (za mazenje sto se vika)pa ke cuvam vnuce.
Dali objasniv kolku gi sakam decata????

Shot at 2007-06-30[/IMG]
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Февруари.2007 во 07:51
Повеќе од потребното
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Февруари.2007 во 13:39
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
strurcence Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 124
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај strurcence Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Февруари.2007 во 14:13
Big%20smile Licno jas nema deca,megutoa zelbata za niv mi e mnogu golema . Tie se nesto najprekrasno sto moze da mu se sluci na nekoj covek. Licno mene mi deluvaat pozitivno koga sum vo nivna blizina. Big%20smile
Сега знам дека нисто незнам!

Кон врв
l_dijana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 228
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај l_dijana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Февруари.2007 во 15:23
 
  Decata se celoto bogatsvo
Gi obozavam,Wink
   DIJANA
Кон врв
Bufce Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 57
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Bufce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Февруари.2007 во 02:02
sakam da imam 5 decinja moi i mnogu posvoeni! gi sakam decata i samata jas sum dete! Najcistot neso so moze da mu se sluci na covestvoto se decata!
put crepe bows round the white necks of the public doves...
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Февруари.2007 во 11:33
Originally posted by Bufce Bufce напиша:

sakam da imam 5 decinja moi i mnogu posvoeni! gi sakam decata i samata jas sum dete! Najcistot neso so moze da mu se sluci na covestvoto se decata!
Мислам дека нема особа која не ги сака децата.Мојот живот, мојата иднина не ги гледам без нив.Децата се твој носач во иднината, твој дбигател за се..без нив би сум се чувствувала празна...без цел во животот.Повеке детски насмевки а од нивните насмевки полна душа , срека,љубов..
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
MisIcA, Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The first MISS suspended

Регистриран: 01.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1089
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MisIcA, Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Мај.2007 во 19:38
najubavoto cuvstvo e koga postanuvas majka, koga prv pat vo tvoite race vo tvojata pregratka ke go imas tvoeto bebence koe se odelilo od tebe,koe e plod od edna golema ljubov.
Кон врв
oblachinja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 12.Март.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 4990
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај oblachinja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јуни.2007 во 14:12
 

Изменето од beleg - 15.Ноември.2007 во 12:31
Кон врв
MisIcA, Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The first MISS suspended

Регистриран: 01.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1089
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MisIcA, Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јуни.2007 во 14:26

nikogas nema da gi zaboravam krupmite ocinja na moeto since koga me gledaa koga prv pat go drzev vo pregratka, koga prv pat imavme kontakt majka sin.treperev a vo moite oci se pojavija solzi, kolku sto bev srekna tolku bev isplasena od odgovornosta sto so ova malo bebce na koe mu podarivme zivot jas i soprugot.sega koga sme malku postari za nekoj mesec(mislam na moeto since) so netrpenie cekam da go cujam negoviot glas negovoto prvo mama tata Tongue

dali ima zborovi so koi mozat da se opisat cuvstvata od prvata pregratka i prviot plac na vasete dete ?Big%20smile preubavo cuvstvo Big%20smile
атеист да бидеш е слично како да си далтонист
а цел живот да пишуваш и зборуваш
за боите...(модератор аџија)
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567 263>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,250 секунди.